RUS | ENG || ДонНТУ> Портал магістрів ДонНТУ
Магістр ДонНТУ Макєєнко Роман Ігорович

Макєєнко Роман Ігорович

Факультет: комп'ютерних інформаційних технологій та автоматики

Кафедра: автоматизовані системи управління

Спеціальність: інформаційні управляючі системи та технології


Тема випускної роботи:

Розробка комп'ютерної підсистеми прогнозування попиту на обладнання для ТВ кабельних мереж

Науковий Керівник: професор Лаздинь Сергій Володимирович


Матеріали по темі випускної роботи: Автореферат

Коротко про себе

Середній бал у період навчання у бакалавраті - 4.67

Вільно володію російською та українською мовами, англійська - в обсязі, достатньому для читання і письма.

Маю досвід роботи з такими програмами як:
   - Microsoft Office (Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Visio);
   - Assembler, Pascal, Visual C, C++ Builder, Visual Basic, Matlab;
   - Visual FoxPro, Microsoft SQL Server, Cache;
   - BPwin, ERwin, Rational Rose;
   - NetCracker, NetSim;

Захоплення: музика, спорт, кіно.

Автобiографiя

Дитинство

Я, Макєєнко Роман Ігорович, народився в м. Донецьку 17 квітня 1987р. У мене дружна родина. Мати, Макєєнко Ірина Володимирівна, працює вчителем у ДОШ № 133. Батько, Макєєнко Ігор Володимирович, провідний інженер-конструктор ТОВ «Бета ТВ ком». У житті для мене мої батьки в усьому приклад, всі важливі рішення ми приймаємо разом. Мої батьки приділяли багато уваги моєму вихованню та розвитку. Весь свій вільний час вони присвячували мені. Ми багато читали, готувалися до школи, багато подорожували, займалися спортом, кожне літо проводили в Криму: Феодосії, Коктебелі, Алушті, Партеніті, Ялті, Алупці. Ми познайомилися з усіма пам'ятками Криму. Мені дуже сподобалося в Ворнцовському палаці, в Ялтинському ботанічному саду, дільфінаріі. З 5 років я почав займатися бальними танцями в танцклубе «Елегія». Бальні танці навчили мене почуттю ритму, краси, здорового духу суперництва, витривалісті. Вже через рік я зміг домогтися високих результатів і займав призові місця. Керівник клубу «Елегія», Ковальов Геннадій Володимирович, навчив не тільки гарно танцювати, але і дружити. Ми разом відпочивали на природі, влаштовували «сладкоежкі», хоча це і не завжди корисно, але зайві калорії дуже швидко зганяти на паркеті і до змагань всі були у «формі». З почуттям теплоти я згадую цей час.

Шкільні роки

З 1994 р. я навчався в школі № 150 з математичним нахилом. У нас був дуже дружний клас. З хлопцями нашого класу ми з задоволенням відвідували секцію баскетболу. Дуже вдячний своїй першій вчительці Тимченко Наталії Миколаївни, яка навчила нас багато чому. З першого по одинадцятий клас я з відзнакою переходив з класу в клас. Успішно виступав на районних олімпіадах. Неодноразово займав призові місця з фізики, математики, інформатики, біології. Брав участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» 1999-2003рр., організованому в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм. З відзнакою закінчив музичну школу з класу гітара, зайняв призове місце в обласному музичному фестивалі при Донецької філармонії. В музичній школі був солістом ансамблю струнних інструментів. Брав активну участь у житті школи і позашкільних заходах. Школу закінчив із золотою медаллю.

Університетські роки

У 2004 р. за підсумками рейтингових іспитів я поступив у Донецький національний технічний університет на бюджетну форму навчання на факультет комп'ютерних інформаційних технологій та автоматики за спеціальністю «Інформаційні управляючі системи та технології». В університеті я познайомився з однокурсниками і прекрасними викладачами. Навчання давалося нелегко, але цікаво. Завжди відчувалася підтримка викладачів, які знаходили час, щоб розібратися з тим чи іншим завданням.
З другого липня по двадцять друге липня 2007 року і з двадцять восьмого січня по десяте лютого 2008 року я проходив практику на підприємстві ТОВ «Бета ТВ ком», де ознайомився з характеристикою і організаційною структурою підприємства; провів дослідження по темі магістерської роботи ; провів збір матеріалів для закріплення і поглиблення знань за фахом.
У 2006 р. я вступив на кафедру військової підготовки ДонНТУ за програмою офіцера запасу.
У 2008 р я здав державний іспит і отримав ступінь бакалавра комп'ютерних наук. У 2008 р я вступив на магістратуру і навчаюсь зараз на п'ятому курсі в групі ІУС-08м. В якості теми магістерської роботи я вибрав: «Розробка комп'ютерної підсистеми прогнозування попиту на обладнання для ТВ кабельних мереж». Мій науковий керівник - професор кафедри АСУ Лаздинь Сергій Володимирович.

Плани на майбутнє

Зараз, в умовах кризи економіки і політичної ситуації, дуже важко щось планувати. Мої плани на найближче майбутнє: реалізувати рішення завдань, поставлених в магістерській роботі.
Головне - бути затребуваним фахівцем, любити свою роботу, ніколи не зупинятися на досягнутому і дивитися на світ з оптимізмом, розвиватися як особистість і вдосконалювати свої професійні якості.


ДонНТУ > Портал магістрів ДонНТУ || Автореферат