Masters Portal of Donetsk National Technical University

ПЕРСОНАЛЬНІ WEB-сторінки МАГІСТРІВ 2009 року випуску


Факультет обчислювальної техніки та інформатики


Комп'ютерні системи та мережі
Євдокімов Андрій Андрійович
Іванічев Олександр Сергійович
Іванов Костянтин Євгенійович
Буганков Сергій Олександрович
Войтов Геннадій Володимирович
Довганич Єгор Валерійович
Коновал Володимир Анатолійович
Курганський Михайло Євгенович
Маслов Євген Юрiйович
Нечепуренко Анна Юріївна
Первак Сергій Володимирович
Под'ячих Олена Василівна
Садикбаєв Артем Вадимович
Толкачов Дмитро Олегович
Усачов Олексій Олександрович
Філенко Максим Сергійович
Економічна кібернетика
Єфіменко Катерина Ігоревна
Іванова Анастасія Ігорівна
Гайдур Наталія Сергіївна
Горолевич Максим Олексійович
Кравченко Поліна Павлівна
Ляшко Антон Сергiйович
Мошкола Артур Ярославович
Павленко Антон Ігорович
Реуцька Наталія Юріївна
Семененко Дарина Юріївна
Стародубов Вадим Костянтинович
Тюпін Євген Сергійович
Фiрсова Алiса Oлександрiвна
Юхно Олександра Вадимівна
Програмне забезпечення автоматизованих систем
Ібейд Мухаммед Абд Аль-хаді
Алтинпара Євген Олегович
Бандурка Вікторія Григорівна
Винокуров Олексій Сергійович
Дубровіна Ольга Вадимівна
Душинська Наталя Олександрівна
Зайцев Іван Михайлович
Карчин Антон Павлович
Кононенко Сергій Володимирович
Малявка Ольга Василівна
Морозов Роман Миколаєвич
Нестеренко Дмитро Сергiйович
Пашинська Анна Володимирівна
Федоренко Євген Андрійович
Хлепітько Ігор Вікторович
Черніговський Дмитро Якович
Шабаєв Стансіслав Олегович
Щеглов Максим Ігорович
Системне програмування
Іванов Юрій Олександрович
Безуглий Євген Миколайович
Василенко Антон Юрійович
Войтов Андрій Володимирович
Гордєєв Андрій Георгійович
Добшин Іван Юрійович
Ковтуненко Сергiй Володимирович
Лушпенко Володимир Сергійович
Назаренко Кирило Сергійович
Пасічник Дмитро Олександрович
Похилець Микола Васильович
Сіроштан Сергій Юрійович
Солдатов Кирило Албертович
Суханов Павло Андрійович
Трубаров Андрій Анатолійович
Турашов Андрій Сергійович
Угніченко Дмитро Олександрович
Ходус Сергій Володимирович
Шпарбєр Олєґ Валєрієвіч
Компьютерні системи та мережі
Аль-масрі
Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг
Андріанова Ольга Сергіївна
Варзар Ростислав Леонідович
Гриценко Анна В'ячеславівна
Дейкун Ольга Валеріївна
Ларіонова Христина Євгеніївна
Стороженко Іван Вітальйович
Системне программування
Астахов Євген Олександрович
Комп'ютерний системи та мережі
Джога Андрій Сергійович
Муджирі Тимур Мурманійович
Програмне забеспеченя автоматизованих систем
Калiнiн Микита Геннадiйович
Програмне забезпечення автоматизованих систем
Петрищева Дар'я Михайлівна
Смоляна Дарина Володимирівна
Комп'ютерний еколого-економічний мониторинг
Хімка Світлана Сергіївна

<< к списку факультетов






Ukrainian | Russian | English