RUS | ENG || ДонНТУ > Портал магістрів
Магістр ДонНТУ Лушпенко Володимир Сергійович

Лушпенко Володимир Сергійович

Факультет обчислювальної техніки та інформатики

Кафедра електронних обчислювальних машин

Спеціальність: Системне програмування


Тема магістерської роботи:

Розробка MIMD-симулятору III рівня розпаралелювання

Науковий керівник: професор Святний В. А.


Матеріали за темою магістерської роботи: Реферат

Про себе (головне):

Середній бал:4.83
Операційні системи:DOS, Windows 9x/ME/NT/2000/XP/2003/Vista; Linux ASP/Fedora/Debian/Ubuntu
Основні мови програмування:C/C++, Delphi, Assembler, Pascal, ActionScript, JavaScript, SQL, FoxPro.
Володіння програмними пакетами:Borland C++ Builder 6, Borland Delphi, Microsoft Visual Studio, Microsoft Visual Fox Pro, MATLAB R2008a, Macromedia Flash 8, Macromedia Dreamweaver MX 2004, MS Office
Знання мов:Російська: рідна.
Украінська: розмовний рівень.
Англійська: вільне читання та писання.
Німецька: вільне читання та писання.
Інтереси:Науково-фантастична література, комп'ютери

Кратка біографія:

Дитинство

Народився 22 лютого 1987 року в УРСР (зараз Україна) в м. Донецьк. Початкову освіту здобув від батьків, а також в дитячому саду, назву якого із зрозумілих причин не пам'ятаю. Ще в дитячому саду почав вивчення англійської мови. До вступу в перший клас став відвідувати підготовчі курси в школі, особливо цікавився математикою.

Школа

У 1994 році поступив в школу №124. Там продовжив вивчення англійської мови. Найважчим предметом в школі вважав (і вважаю) малювання. Найулюбленішим предметом залишалася математика. У школі практично весь час був відмінником. Починаючи з третього класу приймав участь в олімпіадах з математики, фізики, хімії районного і міського рівнів, де не рідко займав призові місця.

У 2001 році з 8 класу школи перейшов в ліцей «Інтелект». Завдяки тому, що там був непоганий комп'ютерний клас, і учням дозволялося після уроків його відвідувати, став бурхливо розвиватися інтерес до комп'ютерів. В середині 9 класу став щасливим володарем комп'ютера, який батьки купили, аби я не приходив додому о 8-9-й годині вечора. У ліцеї вперше зіткнувся з програмуванням у вигляді мови Паскаль, яку поважаю і досі.

У 2002 році з 9 класу перейшов в ліцей «Ерудит». Там продовжив освоєння комп'ютерного світу, набувши навичок адміністрування комп'ютерної мережі (як полігон використовувався комп'ютерний клас ліцею). Паралельно набув навичок роботи в Delphi (тоді ще 6 версій).

У 2004 році отримав атестат про середню освіту з відмінністю, був нагороджений золотою медаллю.

Університет

У 2004 році поступив в ДонНТУ на факультет ОТІ, спеціальність СП (за рейтингом). Завдяки дуже хорошій підготовці з математики (велике спасибі викладачеві математики Потьомкиній Ларисі Леонідівні), для здачі рейтингів довелося відвідувати додаткові заняття лише з програмування. В результаті набрав прохідний бал на першому рейтингу.

Відразу ж після вступу взяв участь у фіналі Всеукраїнської командної студентської олімпіади з програмування у Вінниці, проте невдало. На другому курсі наша команда зайняла 3 місце, внаслідок чого відряджалася на півфінал Усесвітньої олімпіади до Бухаресту (Румунія), де зайняла 10 місце.

Після першого року навчання в університеті, в 2005 році, поступив у німецьку групу. Впродовж другого, третього і четвертого курсів вивчав німецьку мову, що дозволило в березні 2009 року провести місячну практику в Германії (IAS Stuttgart, університет Штуттгарту автоматизації і програмного забезпечення).

Науковим керівником моєї магістерської випускної роботи є завідувач кафедри ЕОМ, професор Святний В. А. Основний напрям науковій діяльності - паралельні і розподілені обчислення. На основі досліджень в цій області базується зарубіжна співпраця з університетами і фірмами Німеччини.

Як плани на найближче майбутнє я розглядаю захист магістерської роботи і здобуття диплома. Після цього - здобуття хорошої роботи. В даний момент постійно удосконалюю свої навики в програмуванні і адмініструванні операційних систем.

Плани на далеке майбутнє вважаю за краще не будувати, у зв'язку з нестабільной ситуацією в країні і в світі.


ДонНТУ > Портал магістрів ДонНТУ > Реферат