ДонНТУДонНТУ Магістри ДонНТУМагістрі ДонНТУ Русский языкRU Українська моваUA EnglishEN

Магістр ДонНТУ Скрипнік Артем Вамерійович

Скрипнік Артем Валерійович

Факультет:  Геотехналогії та управління віробніцтвом

Спеціальність: Разроботка корисних копалин

Тема магістерської роботи:

Розробка дій щодо вилучення метану в умовах шахти «Південнодонбаська №3» з метою комплексного використання надр

Керівник: проф. каф. РКК Сивохін В.І.Автореферат


Про себе:

     Середній бал у період навчання в університеті склав 4,83. Вільно володію російською і українською мовами у обсязі, достатньому для читання та переписки, володію англійською мовою. Маю досвід роботи із програмами Microsoft Office, MathCad, AutoCAD , Компас 3D, HTML. Захоплююся фото.

 

 

Коротка біографія

Передісторія

     Мої батьки Скрипнік Валерій Миколайович і Алєксахіна Ірина Євгенівна вчилися разом у Велікоанадольському лісовому технікумі, де й познайомилися. Після закінчення ВАЛТа батька призвали в лави радянської армії, де він проходив термінову службу в місті Дебрецен, що в Угорщині. Після термінової служби батько залишився служити прапорщиком і його перевели в м. Польгарді. Тоді-то під час його відпуски в 1985р. мої батьки одружилися.

Дитинство

    Я з'явився на світ на старий Новий рік 14 січня 1987 року о 12 годині дня у військовому госпіталі міста Секешфехервар Угорської народної республіки. Радості моїх батьків не було меж. Народився син! Мені спонтанно дали ім'я Артем.

     Перші місяці свого життя я провів у військовому містечку міста Польгарді. Коли мені було шість місяців, батька перевели служити в обласний центр Туркменської РСР город Чарджоу. Там я жив до двох з половиною років. По закінченню терміну служби мого батька в 1989 році, ми повернулися на батьківщину в місто Макіївку Донецької області. Там у віці двох з половиною років мене віддали в дитячий садок. Це мій перший «учбовий» заклад, де мене вчили самостійно одягатися і взуватися, швидко їсти, вивчати букви і цифри, вірші і пісні. У сад я ходив із задоволенням.

     У 1991 році мої батьки і я переїхали в місто Красногорівку, де я був в чотирьох дитсадках: «Сонечко», «Тополя», «Теремок», «Лісова казка».

     У 1994 році я пішов у перший клас Красногорівської загальноосвітньої школи №2, де навчався два роки. Потім, по сімейним обставинам, ми знову переїхали до Макіївки, де я навчався весь третій клас. Через рік ми знову повернулися в місто Красногорівку, де я вчився в школі №1 з п'ятого по сьомий клас. У восьмий клас я пішов до ЗШ №2 де навчався до кінця одинадцятого класу. Цей рік був для мене найважчим. Навантаження випускного класу і три рази на тиждень додаткові заняття з моїм викладачем математики Болдиревою Наталією Анатоліївною. Завдяки їй і її захопленню математикою я, витримавши рейтинги, вступив до Донецького Національно Технічного Університету. На який факультет вступати я довго не вибирав. Мій прадід, дід і батько – шахтарі. Тому і мій вибір ліг на факультет «Геотехнології та Управління Виробництвом». Скласти випускні іспити в школі для мене не склало великих труднощів.

Студентство

     Отже, з першого вересня 2004 року я став студентом першого курсу групи РКК-04г. Мене вибрали профоргом групи. Перший семестр навчання дався мені не легко. Доводилося дуже рано вставати, щоб до початку занять дістатися з Красногорівки до Донецька. Величезна кількість корпусів і переходів спочатку збивала з пантелику. І ще одна велика проблема! У нас в школі не було предмету «креслення» і по цьому було важко встигати за програмою. Тепер мій середній бал «4,83».

     Вчитися в ДонНТУ мені цікаво і не дуже важко завдяки професіоналам -  викладачам. Касьян Н.Н., Сівохін В.І., Мороз О.К., Солов'йов Г.І., Ярембаш І.Ф., Виговський Д.Д., Ворхлік І.Г., Гавріш Н.Н., Стукало В.А., Самойлов В.Л., Шевцов Н.Р., Новіков А.О. та ін. доклали не мало зусиль, щоб дати глибокі, міцні знання в області гірських наук. Разом з професором Сівохіним Володимиром Івановичем – неординарною людиною, що повністю присвятила себе роботі із студентами, невпинно знаходила нові цікаві способи викладу матеріалу і що залишив добру пам'ять в серцях багатьох поколінь студентів, - була визначена тема роботи по НДРСу «Вибір способу охорони і типу гірського видобутку».

     Суспільна праця профоргом груп РКК-08М і ОПГ-08М, членом самоврядування факультету ГТтаУ, головою трудового комітету факультету і старостою об'єднаної групи, дала навички роботи з людьми. Я дізнався багато нових цікавих, розумних і зосереджених людей з якими легко і приємно працювати і спілкуватися.

Мої досягнення

     У другому семестрі четвертого курсу я брав участь у вузівській олімпіаді по напрямку «Розробка корисних копалин» де зайняв перше місце. Потім переможців олімпіади направили для участі в другому етапі Всеукраїнської олімпіади по напрямку «Гірська справа» спеціальності «Розробка корисних копалин» де я зайняв третє місце. Готував нас до олімпіади доцент Солов'йов Г.І.

     Закінчивши четвертий курс з відзнакою моїм черговим завданням стало вступ в магістратуру, з чим я впорився без особливих зусиль.

     На п'ятому курсі я з моїм керівником Сівохіним В.І., в зв'язку з енергетичною кризою в країні, вирішили змінити тему магістрської роботи на тему «Розробка дій щодо вилучення метану в умовах шахти «Південнодонбаська №3» з метою комплексного використання надр».

Плани на майбутнє

     Найближчим часом я планую успішно закінчити магістратуру. А потім . я стою на роздоріжжі. Я хотів би на виробництві упровадити свій проект, або … продовжувати навчання в аспірантурі.

© ДонНТУ, 2009, Скрипнік А.В.


Автореферат

ДонНТУ > Портал магістрів ДонНТУ