UKR |RUS | ENG || ДонНТУ > Портал магістрів ДонНТУ
Магистр ДонНТУ Чефранова Анна Сергіївна

Чефранова Анна Сергіївна

Факультет економіки

Кафедра економіки та маркетингу

Спеціальність: Економіка підприємства (гірнича промисловість)

Тема випускної роботи: «Оптимізація обсягів виробництва вугледобувного підприємства в умовах невизначенності»

Науковий керівник: д.т.н., професор Евдокимов Федор Іванович


Реферат

Здрастуйте, мене звати Анна!

Про себе (головне):

Середній бал за період навчання в університеті склав 4,8. Вільно володію російською й українською мовами, знання англійської мови - зі словником. Маю досвід роботи з фінансовою документацією. Захоплююсь новими дослідженнями в області розробки й планування виробництва за допомогою методу b-розподілу, аналізу ієрархій; прагну працювати за спеціальністю, а також здобувати нові навички й знання. У вільний час читаю книги, спілкуюся з друзями, люблю подорожувати.


Коротка біографія:

Дитинство

Народилася я в ясну осінню прекрасну неділю - 29 листопада 1987 року, коли за вікном стояла золота осінь, і в маленькому, затишному, гарному містечку Димитрові Донецької обл. з'явилося «нове життя». І тут, я вважаю, треба сказати велике спасибі й низький уклін моїй мамі, Чефрановій Ірині Вікторівні, що оберігає й наставляє мене протягом усього мого життя. Напевно, як і всі малята, в 2 роки пішла в дитячий садок. Там вирізнилася тямущою, самостійною, чесною й акуратною дитиною. Уже в ранньому віці в мене з'явилася якість: поважати старших і любити справедливість. Я брала участь у всіх заходах у садку, почала захоплюватися танцями.

Школа

В 1994 році я пішла в перший клас загальноосвітньої середньої школи № 6 м.Димитрова. Шкільне життя виявилося для мене не менш цікавим й захоплюючим. Шкільні роки для мене протікали з новими знаннями, враженнями. Брала участь у шкільних заходах, продовжувала відвідувати кружок народних танців Палацу культури ім. Артема, що дав мені не тільки багато друзів, а також уміння поводитися в колективі. І тут хочеться висловити особливу подяку й визнання моєму керівникові Дихановій В.Н., що навчила мене не тільки красиво танцювати та сіяти на сцені, але й із вдячністю ставитися до людей. Уже в цьому віці мене почали цікавити знання в області алгебри та української мови. Завдяки своєму прагненню йти вперед я домоглася високих результатів у навчанні, брала участь і вигравала в конкурсах краси. І тут я стала замислюватися над майбутнім. Я вирішила, що необхідно вибирати професію більш важливу і актуальну, котра могла б забезпечити гідне існування. В 11 класі я почала готуватися до вступу в університет, відвідувала додаткові заняття з алгебри, англійської мови, курси по підготовки вступу у ВНЗ, брала участь у заходах і у відкритих уроках. Я вдячна всім учителям, а особливо Газіній Валентині Василівні й Усаткіній Тетяні Андріївні - це чудові, добрі і чуйні, словом "Вчителі" з великої лытери. Шкільне життя подарувало мені випускний бал в 11 класі - це чудовий шкільний вечір, що ніколи не забувається й залишається в пам'яті. Після закінчення школи я відразу зупинилася на Донецьком національному технічному університеті (ДонНТУ). Чому саме цей університет? Тому, що в ДонНТУ мене зацікавила його історія, престижність і якість знань, що одержує учень, а також спеціальність — «Економіка підприємства», що чудово сполучає в собі економіку та гірниче виробництво.

Університет

Іспити були здані успішно, і я була зарахована в ДонНТУ на денне відділення, на спеціальність «Економіка підприємства» кафедри «Економіки й маркетингу». Поселилася в гуртожитку, і тут почалось моє самостійне, доросле, студентське життя. Я не можу сказати, що студентське життя для мене протікало гладко. Напевно, як і у всіх студентів, були і "зльоти", і "падіння". Моє життя закрутилося... Нове місто, нові знайомства, я швидко придбала нових друзів, з якими дотепер підтримую відносини. Недосипання, тому що університет забирав усі сили, необхідно було всі контрольні й курсові здавати вчасно. І все моє прагнення пізнавати нове, привело до того, що завжди я здавала все вчасно. Наприкінці 4 курсу був зданий комплексний державний екзамен зі спеціальності «на відмінно», і отриман диплом бакалавра. Я вдячна своїй мамі, що навчила мене ніколи не здаватися і йти до кінця, всім викладачам кафедри, а особливо професорові Евдокимову Федору Івановичу. Це розумна, добра, вимоглива й розуміюча людина, і тому саме він був обраний як науковий керівник, що надихнув мене на таку тему магістрської роботи на тему «Оптимізація обсягів виробництва вугледобувної промисловості в умовах невизначеності». І велика йому подяка. Після 4 курсу треба було вирішувати куди йти на спеціаліста чи магістра. За середнім балом я пройшла до магістратури. Таким чином, на даний момент я являюся магістром. Це ще одна сходинка в моєму житті. Навчаючись у магістратурі для себе, я пізнаю багато нового та цікавого, завдяки предметам, які спрямовані на наукову діяльність. З гідністю відношусь до написання статей з магістратської роботи, вивчаю проблеми оптимізації виробництва на вугільних підприємствах.

Плани на майбутнє

Що стосується планів на майбутнє - хочу стати економістом у вугільній галузі. Розумію, що для цього необхідно багато працювати, здобувати досвід і набиратися професіоналізму. Це мене не лякає, тому що я люблю переборювати труднощі й досягну поставленої мети. Адже кожний успіх залежить від бажання й уміння працювати.

Особисті досягнення

Я вважаю, якщо людина хоче домогтися успіху в житті, вона повинна знати багато, бути компетентним у всіх сферах життя, займатися самоосвітою, мати свою думку, бути неординарною і креативною. Саме тому, наступною сходинкою в моєму житті є захист магістратської роботи.


ДонНТУ > Портал магістрів ДонНТУ || Реферат