RUS | ENG || ДонНТУ> Портал магістрів ДонНТУ
Магістр ДонНТУ Бондаренко Катерина Олександрівна

Бондаренко Катерина Олександрівна

Факультет: Економіки

Кафедра економіки підприємства

Спеціальність: Управління інноваційною діяльністю


Тема випускної роботи:

Підвищення конкурентоспроможності підприємства шляхом підсилення інноваційних чинників

Керівник: Стєпанова Тетяна Олександрівна


Матеріали до теми випускної роботи: Реферат

Email: katebond@dn.farlep.net


 

 

Про себе (головне):


Середній бал у період навчання в університеті склав 4,85. Вільно володію російською й українською мовами. В обсязі, достатньому для читання і переписки, володію англійською мовою. Захоплююся фотографією, танцями, вивченням англійської мови.

Коротка біографія:

Дитинство

На світ я з'явилася 14 грудня 1986 року, коли на вулиці великими пластівцями падав сніг. Період свідомого дитинства запам'ятався мені дуже яскравим і барвистим. Батьки з дитинства прагнули просвіщати дочку: читання книг, походи у театр і цирк, прогулянки по місту, подорожі. Я була дуже активною дитиною.

Школа

У школу я пішла в сім з половиною років. У початкових класах я більше захоплювалася гуманітарними предметами і вважала, що математика мені ніколи не стане у нагоді, любов до цього предмету прийшла значно пізніше - у старших класах.
Весь шкільний період я проводила в різних кружках: гімнастика, танці, заняття у художника, волейбол.
Серйозним спортивним захопленням стала секція карате “кіокушинкай”. Піднявшись на кілька рівнів, я усвідомила, що в житті немає нічого неможливого. Це психологічно мене дуже змінило і допомогло сформувати таку якість як цілеспрямованість.
Школу я закінчила з високими оцінками, але найбільше мені запам'яталася фраза в характеристиці, написана моїм класним керівником: “вміє відстоювати свою точку зору, навіть якщо вона відмінна від більшості”. Вона дійсно як не можна краще мене характеризує. Так, у школі я могла собі дозволити посперечатися з викладачем, якщо вважала, що він неправий.

Університет

Перед вступом до університету я займалася на підготовчих курсах з математики при ДонНТУ. Зовсім випадково я потрапила в групу до талановитого викладача — асистента Іванової Л. І., що вперше показала абітурієнтам рівень викладання у вищій школі.
У виборі вуза мені допомогли батьки, які прагнули знайти вищу технічну школу із традиціями викладання. Спеціальність я вибрала самостійно. Економікою я зацікавилася ще в старших класах школи і тому вирішила зупинити свій вибір на найбільш широкому профілі — спеціальності “економіка підприємства”.
За період навчання в університеті я знайшла справжніх друзів. Ніколи не забуду наші святкування і відвідування студентських вечірок, квнів.
Після закінчення бакалаврату для подальшого розвитку і одержання практичних навичок роботи я вступила у магістратуру на спеціальність “Управління інноваційною діяльністю”. У цій спеціальності зацікавив нестандартний підхід до навчання, одержання навичок роботи у команді, які до того ж стосуються самої передової сфери — інновації.
Тему своєї магістрської роботи я вибрала, з огляду на актуальність питання підвищення конкурентоспроможності підприємства, ґрунтуючись саме на інноваційних факторах. Мій науковий керівник, доцент кафедри “економіка підприємства” Стєпанова Т. О., розділяє мою позицію із цього приводу і допомагає мені в написанні статей, науково-дослідної роботи магістра, а також підготовці до написання дипломної роботи.
Після закінчення університету я планую працювати в сфері економіки, але, тому що моя спеціальність переконує мене, що майбутнє за інноваціями, мені б хотілося надалі сумістити ці дві сфери. Адже інновації неможливі без економіки, а сучасна економіка неможлива без інновацій.

ДонНТУ > Портал магістрів ДонНТУ || Реферат