русский english francais <ДонНТУ > Портал магістрів ДонНТУ
Магістр ДонНТУ Пліс Павло Сергійович

Пліс Павло Сергійович

Електротехнічний факультет

Кафедра електроприводу та автоматизації промислових установок

Спеціальність: Електромеханічні системи автоматизації та електропривод

Тема випускної роботи:

Розробка законів керування продуктивністю механізмів аерогідродинамічної групи в умовах ДМЗ

Керівник: Борисенко Володимир Пилипович

Матеріали до теми випускної роботи: Реферат

Про себе

        Вільно володію російською та українською мовами. Добрий рівень володіння французькою мовою, прийнятний для розуміння рівень англійської мови. Досвід роботи з таким ПЗ: MS Office, Matlab, Matcad, Compas, Photoshop, Step7. Маю водійські права категорії «В». Увлекаюсь футболом, літературою, музикою, кіно.

Коротка біографія:

Дитинство

        Народився я 2 січня 1986 року в c. Заречний Виселківського району Краснодарського краю ще в СРСР. Через кілька років переїхав з родиною вже в незалежну Україну (с. Донське, Волновахського р-ну). З цього моменту починаються невтомні поїздки на малу Батьківщину. Величезне спасибі всім людям, що оточували мене в дитинстві, особлива подяку за любов і турботу бабусі і дідусю.
        Спочатку ходив в дитячий сад в Донской, потім – у школу. Після закінчення дитсадка записався на скрипку в місцеву музичну школу, де і навчався музичної грамоті протягом довгих 6 років.

Школа

        У школі навчався непогано, за що і був нагороджений після її закінчення золотою медаллю. Захоплювався спортом, в основному командними видами спорту (футбол, баскетбол, волейбол). Окремо хочу відзначити футбол, оскільки єдиним захопленням довгі роки був саме він. Але, на жаль, футбол був і залишається для мене не більше, ніж хобі. У школі волів математику, фізику та англійську мову. Захоплювався літературою, психологією і філософією.

Університет

        У 2004 р. вступив на електротехнічний факультет ДонНТУ, спеціальність: електромеханічні системи автоматизації та електропривод. Повинен зізнатися, що рішення при вступі брав, грунтуючись скоріше на своєму суб'єктивному уявленні та думці оточуючих, ніби, інженер – ідеал справжнього чоловіка й індикатор інтелектуальних якостей людини. Незважаючи на це, я абсолютно не шкодую, що вибрав саме цю спеціальність. До того ж, французька мова, вивчати який я мав задоволення, зробила процес навчання в незабутній марафон знань, амбіцій, надій ..., за що окрема подяка чудовому викладачеві та гарній людині, Тішечко Інні Анатоліївні. Величезне спасибі всім людям, друзям і не зовсім, які зустрілися мені на цьому етапі мого життя. Без вас я не був би тим, ким я є. Життя, що промайнуле крізь ці роки, надовго залишиться в моєму серці.
        У 2005 р. вступив на факультет перепідготовки кадрів з метою отримання другої вищої освіти за спеціальністю «Економіка підприємства». І знову нова група, новий колектив, нові знайомства... У 2009 році благополучно здав бакалаврський іспит з економіки підприємства.

Плани на майбутнє

        В подальшому сподіваюсь знайти достойне застосування своїх знань як в галузі автоматизації та електроприводу, так і в галузі економіки (необов'язково підприємства). Причому хочу активно розширювати, вигострювати і використовувати свої знання французької мови. А взагалі, всі думки про майбутнє навіяні заколотом і оповита легкою димкою, які розлетяться в порох, як тільки буде зроблена магістерська робота.

ДонНТУ > Портал магістрів ДонНТУ || Реферат