Головна сторінка ДонНТУ Сторінка магістрів ДонНТУ Пошукова система ДонНТУ

RU   FR   EN


Магістр ДонНТУ Свистун Тетяна Вікторівна                
souris_t@mail.ru

Свистун Тетяна Вікторівна

Факультет: Механічний
Спеціальність: «Технологія машинобудування»
Тема магістерської дисертації: «Забезпечення заданної точності отворів, які обробляються осьовим інструментом»
Науковий керівник: доцент Коваленко Валерій Илліч
 Автореферат
 Бібліотека
 Перелік посилань
 Звіт про пошук
 Індивідуальне
завдання

       Про себе

Я, Свистун Тетяна Вікторівна, в 2003 році закінчила загальноосвітню школу № 10 м. Красноармійська Донецької обл. (атестат з відзнакою, золота медаль). В 2007 році закінчила ДонНТУ за напрямком підготовки «Інженерна механіка» з присвоєнням кваліфікації бакалавра (середній бал 4,83). На даний час навчаюсь у магістратурі ДонНТУ за спеціальністю «Технологія машинобудування». Маю досвід роботи у наступних програмних пакетах: Microsoft Office, Компас, T-Flex CAD, Matchcad, Ansys, ТехноПро. Володію французською технічною і розмовною мовою.

Трохи про свій характер: тактовна, комунікабельна, цілеспрямована, відповідальна.

                                            Біографія

         Дитинство

Народилась я 10 жовтня 1986 року в невеликому засніженому селищі Заполярний міста Воркута республіки Комі. Все моє несвідоме дитинство пройшло як у зимній казці. Особливо запам’ятались величезні снігові горки та різнокольорові льодові фігурки у нас на дворі. Недивлячись на холодний клімат, я ніколи не мерзла, зігріваючись турботою та любов’ю моїх батьків: Свистун Али Іванівни и Свистуна Віктора Павловича, а також моеї старшої сестри Свистун Юлії Вікторівни, яка завжди допомагала мене виховувати.

У 1991 році наша дружна родина переїхала у місто Красноармійськ Донецької області України.

         Школа

У 1992 році я поступила до першого класу загальноосвітньої школи № 10 міста Красноармійська, де провела 10 веселих років. Учитись мені було легко та цікаво. Багато разів приймала участь у шкільних і міських олімпіадах, здобувала призові місця. Я завжди була людиною активною і творчою, часто допомогала в организації культурно-масових закладів класу та школи. Багато років захоплювалась танцями, завдяки чому набула граціозності.

        Університет

У 2003 році я успішно закінчила школу та як трофей одержала золоту медаль. У цьому ж році за результатами рейтингів поступила до Донецкого національного технічного університету на спеціальність «Технологія машинобудування» французського технічного факультету. Французьку мову я вивчала з самого першого класу, тому була приємно здивована, що наш внз надає можливість навчання іноземною мовою, та звичайно з радістю скористалась єю. Завжди цікавилась практичними науками, тому і обрала спеціальність, яка дозволяє розібратись, що і яким чином працює, а також, як змусити працювати те, що раніше не рухалось.

Студентські роки пройшли весело та шумно. Кропітка праця над розрахунками, курсовими, а іноді й безсонні ночі, проведені перед компьютером дали свій результат: улітку 2007 року я одержала диплом бакалавра з середнім балом 4,83. Це виявилось одним із найвищих показників серед моїх одноліток та дозволило пройти конкурс до магістратури.

У даний час я працюю над своєю магістерською роботою за темою «Забезпечення заданної точності отворів, які обробляються осьовим інструментом» під керівництвом доцента, к.т.н. Валерія Илліча Коваленка. Валерій Илліч чудовий спеціаліст у своїй області, більше двох десятків років займається питаннями роботи осьових інструментів. Крім того, він чудовий викладач, завжди з розумінням ставиться до студентів, допомагає розвивати нові ідеї.

        Плани на майбутнє

У подальших планах після захисту магістерської роботи влаштуватись за фахом, оскільки мене ця справа дійсно захоплює,а ще, я маю кілька цікавих проектів пов’язаних з моєю спеціалізацією, які повинні набути життя. Також в найближчі роки хочу отримати економічну освіту, яка просто необхідна в умовах сучасних ринкових відносин. Зохоплення іноземними мовами також буде набувати нових обертів: вивчення англійської та удосконалення французької мов. Я мрію багато подорожувати та пізнавати світ.

Сподіваюсь, я займу своє достойне місце у цьому житті, всі мої вміння, набуті у стінах університету, обов’язково знайдуть своє застосування та допоможуть досягнути успіху.

На початок сторінки


Головна сторінка ДонНТУ Сторінка магістрів ДонНТУ Пошукова система ДонНТУ