Магістр ДонНТУ Рогатін Олександр Олексійович

Головна сторінка ДонНТУ          Портал магістрів ДонНТУ


Автореферат   Електрона бібліотека   Перелік посилань    Звіт про пошук   Індивідуальне завдання


Російська                      Англійська

Магістр ДонНТУ Рогатін Олександр Олексійович

Рогатін Олександр Олексійович

Донецький національний технічний університет

Факультет: «Механічний»

Спеціальність: «Технологія машинобудування»

Тема магістерської дисертації: «Технологічне забезпечення складальних процесів в умовах систем безперервної дії»

Керівник: к.т.н., доцент Іщенко Олександр Львович


e-mail: crazy_rog@mail.ru


Дещо про себе:

        Cередній бал в період навчання в університеті - 4,68. Вільно володію російською, українською мовами, англійською (зі словником). Молодший лейтенант запасу за фахом «Ремонт та експлуатація стрілецької зброї та засобів ближнього бою» (літо 2007р.) Освіта - диплом бакалавра за фахом «Інженерна механіка» (літо 2007р.), диплом бакалавра за фахом «Фінанси» (лютий 2008р.) Маю досвід роботи в графічних пакетах Компас, SolidWorks.


Художня автобіографія

Дитинство

        30 червня 1986 року рівно в 7,45 з'явився на світ я, Рогатін Олександр Олексійович. Вночі з 29 на 30 червня батько відвіз мати до 1-го міського пологового будинку м. Донецька, а сам помчав додому дивитися фінал Чемпіонату світу по футболу 1986 року. Як літня дитина я завжди обожнював літо і з нетерпінням чекав коли воно настане. Я дуже радий, що мої батьки так розрахували, що я з'явився на світ саме влітку, оскільки це прекрасна пора року. Мої батьки, Рогатін Олексій Валентинович і Рогатіна Наталія Анатоліївна, як люди з почуттям гумору хотіли назвати мене Грігіром, навіть не знаю чому, але зараз я вдячний їм за те що вони передумали і дали мені прекрасне ім'я – Олександр, ім'я великих правителів, полководців, переможців і тиранів.

Школа

        З семи років (в 1993 році) мене віддали в школу №58 р. Донецька. Коли я почав вчитися в школі, моя перша вчителька – Кратінова Людмила Миколаївна, відразу сказала що я дитина «старших класів». Як людина за вдачею непосидючий я не міг слухати те, що давала нам вона. Я постійно крутився на місці в пошуку чогось, чим можу зайнятися не за темої уроку. В мене тяжко виходили букви на сторінках зошитів в косу, про те тягу до математики я отримав майже відразу. В п'ятому класі вчителька географії, Овсяннікова Людмила Василівна, отримала наш клас в класне керівництво і ще не знала який «скарб» їй дістався – хоча клас був дуже сильним, поведінка в ньому була жахливою. Кожний по окремості був прекрасним янголом, а разом – гримуча суміш. В п'ятому класі на мене звалилася кіпа нових педметів, я засів на останню парту і потихеньку став з'їжджати на трійки. Мама не могла повірити в те, що її юне дарування погано вчиться і вирішила зайти в школу, як потім опинилося у її синочка був жахливо зіпсований зір і він нічого не бачив зі своєї останньої парти. Вчителя швидко вжили заходам – пересадили мене на першу парту і я став встигати – п'ятірки і четвірки замість образливих трійок, відразу було видно – пішов на поправку. Мене дуже заманили фізика, хімія, біологія, але якнайбільше я любив уроки історії – Всесвітньої і України. Цьому посприяла прекрасна жінка, Клочко Світлана Леонідівна, наш вчитель історії. Вона давала матеріал настільки доступно, з прикладами, супроводжуючи все це своїм іскрометним гумором, що на уроці я завжди прагнув потрапити до списоку жертв (як вона називала список тих, кого опитуватиме), щоб показати, що я знаю більш ніж хто-небудь інший.

        Я з дитинства був самостійною дитиною, це торкалося і навчання. Мама і тато зовсім мало допомагали мені з уроками, оскільки у мене виходило все саме собою без особливих зусиль. Багато батьків сидять поряд зі своїми дитинами, допомагаючи їм вирішувати задачі, писати твори, вивчати вірші. У мене все було не так – мама навіть не знала які у мене предмети, а з’ясовувала лише тоді, коли я приносив додому табель. Я ніколи не був відмінником і не носив додому шкільних грамот, про те знав що я знаю, знаю і все.

Вступ до університету

         Про вибір майбутньої спеціальності я думав багато – спочатку хотів стати хірургом, потім адвокатом, але батьки вирішили повільно познайомити мене зі спеціальністю технологія машинобудування (ТМ), оскільки мама і тато, і навіть бабуся – вся сім'я окінчували ДПІ (ДонНТУ тоді був ДПІ), спеціальність ТМ. Бабуся, Воловод (Метельова) Тетяна Алексадровна була в першому випуску цієї спеціальності – ТМ-01. Мама і тато – ТМ-22(випуск 1985 року). Перед вступом до університету батьки познайомили мене з прекрасною людиною, науковим діячем, Деркачом Олександром Вікторовичем, який був їх одногрупником і на той момент працював на кафедрі «Мехатроніка» (німецький напрям). Він розповів мені про всі труднощі і радощі спеціальності і я з радістю погодився поступати на ТМ, за що я йому дуже вдячний. На жаль, Олександр Вікторович не зможе почути всіх теплих слів на його адресу. Так виходить що доля неприхильна до великих людей....

        Перейшовши в одинадцятий клас (в 2002 році), я почав готуватися до рейтингових випробувань, які повинні були відбутися в березні, квітні і травні 2003 року. За мою підготовку взялася сувора, але справедлива жінка – Шевченко Тетяна Степанівна. Вона давала мені уроки репетиторства 1 разів на тиждень, завдаючи домашньої роботи до 100 прикладів зі збірника Сканаві. Голова йшла кругом, але я вирішував, вирішував і вирішував, не відступаючи ні на крок від встановленої мети. Півроку тренувань дали результат – я став кращим учнем в класі по алгебрі. Наша вчителька, гроза всіх неуків і тупиць, Пантєлькіна Таїсія Миколаївна, сказала фразу, яку я зараз згадую з посмішкою, а тоді для мене це було вищою мірою похвали – вона сказала: «Приємно усвідомлювати те, що учень знає більш ніж вчитель».

        На першому рейтингу все було якось в незвично, було важко сприймати натовп людей, які зараз – просто оточення, а через 3 місяці – кращі друзі. Перший рейтинг я склав з результатом 38 балів, чого вже вистачало для вступу, але під тиском Тетяни Степанівни, а також для самоствердження я пішов на другий рейтинг. Як зараз пам'ятаю – аудиторія 1.401, мене посадили на саму верхню парту – «вершина Евересту», як я говорив після рейтингу, і дикий холод. За 40 хвилин я ізписав рейтинговий зошит від титульного до останнього листа, віддав роботу і був такий. Через 2 тижні я дізнався про результат – 51 бал з можливих 60-ти, другий по факультету (з 120 чоловік). Я був щасливий і з радістю помчав до родичів з цією новиною.

Навчання в університеті

        А у вересні 2003 року почалось знайомство з групою. Сам не знаю чому, на зборі 29 серпня 2003 року, заступник декана Мазуренко, призначив мене старостою групи, як потім виявилося – методом «наукового тику». Так я став старостою групи. Це допомогло мені легше спілкуватися з новим колективом – всі постійно щось питали, діставали своїми питаннями, на які відповіді у мене не були готові.

        З першого курсу я пішов на секцію американського футболу при ДонНТУ – «Донецькі Скіфи», де величезні мужики в латах розмазують один одного по підлозі за м'ячик у формі груші. Там я отримував випліскування своєї енергії, яка била ключем. Пограв 2 з половиною роки я пішов з команди через постійні травми, розтяги і ушиби.

        З другого курсу дізнався що в ДонНТУ існує факультет Перепідготовки кадрів і пішов на другу спеціальність – «Фінанси». Протягом всього часу, починаючи з другого курсу після закінчення пар на головній спеціальності, мчав на другу одержувати економічні знання. З першої лекції дуже полюбив політекономію, завдяки Усачевой Галині Михайлівні, прекрасному педагогу і найцікавішій людині взагалі. В лютому 2008 року склав бакалаврський іспит і отримав диплом бакалавра за фахом «Фінанси».

        Так само, з другого курсу я і мої друзяки-одногрупники – Евтушенко Влад, Проценко Славко і Бліженській Стас, вступили на кафедру військової підготовки за фахом «Експлуатація і ремонт стрілецької зброї і засобів ближнього бою». Нашим викладачем став кращий в світі підполковник – Ськріпніченко Григорій Олександрович, який не тільки розказував матеріал, але і вчив нас життю, наприклад тому, про що батьки інколи і не говорять. Ми ніколи його не забудемо і зараз, після отримання військового звання і присяги (літо 2007 року), ми прагнемо не забувати його і поздоровляти на всі військові свята.

        Влітку 2007 роки склав з відмінністю державний іспит і був зарахований до ряду магістрів кафедри ТМ ДонНТУ, хоч далеко не з червоним дипломом, про те з середнім балом 4.69 (фізик Смірнов зіпсував мій додаток до диплому своєю єдиною трійкою).

        Про вибір теми магістерскої роботи думав довго, тому що мене приваблювали різні галузі – проектування оснастки, системи безперервної дії, автоматизація виробничних процесів і багато іншого, але мій выбір встановився на темі: «Технологічне забезпечення складальних процесів в умовах систем безперервної дії», з моменту коли мене направили до Іщенко Олександра Львовича, заступника декана з навчальної частини, який займається складальними процесами в безперервному виробництві.

Плани на майбутнє

        В мої найближчі плани на майбутнє входять успішний захист моєї магістерської роботи, після чого планую знайти цікаву високооплачувану роботу, хоча мені буде досить важко – я стою на роздоріжжі: з двома дипломами ніби як легше влаштуватися, але куди – йти – на завод або ставати фінансистом.. Але над цим у мене ще є часу подумати ще рік, за який я планую підтягнути англійську мову, щоб з'явитися «універсальним солдатом» на ринку праці нашої Батьківщини.


Автореферат   Електрона бібліотека   Перелік посилань   Звіт про пошук   Індивідуальне завдання


Головна сторінка ДонНТУ           Портал магістрів ДонНТУ