Головна строрінка ДонНТУ Сторінка магістрів ДонНТУ
Пошукова система ДонНТУ

РОСІЙСЬКА АНГЛІЙСЬКА

Магістр ДонНТУ П'ятаков Володимир Валерійович             DOLFfineclub@mail.ru

П'ятаков Володимир Валерійович

Факультет: механічний

Спеціальність: "Якість, стандартизація і сертифікація"

Тема магістерської роботи: «Розробка пропозицій з аналізу задоволеності споживачів на ТОВ «Донецький завод гірничорятувального обладнання»

Науковий керівник: доцент, к.х.н. Година Наталля Федорівна


Автореферат магістерської роботи Електронна бібліотека
Перелік посилань Індивідуальне завдання
Звіт про пошук

        В 2005 році закінчив Горлівський машинобудівний коледж за фахом «Обслуговування верстатів з програмним управлінням та робототехнічних комплексів» з присвоєнням кваліфікації електромеханіка (диплом з відзнакою). У 2007 році закінчив ДонНТУ за напрямком підготовки «Інженерна механіка» з присвоєнням кваліфікації бакалавра з інженерної механіки. В даний час навчаюся у магістратурі за фахом «Якість, стандартизація і сертифікація». Маю досвід роботи у наступних програмних пакетах: Microsoft Office, Basic, Компас, AutoCAD, T-Flex CAD, APM WinMachine, Mathcad, SolidWorks, CosmosWorks, Автопроект.


        Народився 29 серпня 1986 року в м.Горлівка Донецької області. Мій батько, П’ятаков Валерій Володимирович, працює шахтарем (прохідником). Вищої освіти не має. Моя мати, П’ятакова Ірина Юріївна – співробітник Ощадного банку України (посада – касир-контролер). Моя сестра, Скнарь Юлія Валеріївна, закінчила Горлівський машинобудівний коледж за спеціальністю «Економіка підприємства» і Донбаську державну машинобудівну академію за спеціальністю «Економіка підприємства». В даний час працює бухгалтером у сфері освіти.

        У 1993 році я пішов у загальноосвітню школу №41 м. Горлівка. Улюбленими предметами були математика і хімія. Приймав активну участь в спортивному житті школи.

        Навчання в коледжі

        У 2001 році я успішно пройшов співбесіду й поступив до Горлівського машинобудівного коледжу. Вибір спеціальності "Обслуговування верстатів з програмним управлінням та робототехнічних комплексів" ґрунтувався на великій кількості технічних дисциплін, які викладалися в коледжі. Також суттєвою обставиною став той факт, що після закінчення навчання відкривалася можливість вступу до ДонНТУ на 3-й курс механічного факультету без складання іспитів.

        Навчання у ДонНТУ

        У 2005 році я закінчив коледж, отримав диплом з відзнакою та поступив у ДонНТУ на 3-й курс механічного факультету, вибравши спеціальність "Металорізальні верстати і системи".

        Після отримання диплому бакалавра, я поступив в магістратуру за фахом «Якість, стандартизація і сертифікація». Доцент кафедри «Управління якістю», кандидат хімічних наук Година Наталля Федорівна стала керівником моєї магістерської дисертації «Розробка пропозицій з аналізу задоволеності споживачів на ТОВ «Донецький завод гірничорятувального обладнання»». Тема магістерської дисертації є дуже захопливою для мене, а робота над нею дасть можливість пізнати багато нового та цікавого.

        Плани на майбутнє

        В найближчий час моя головна мета – успішне написання і захист магістерської дисертації.


Автореферат магістерської роботи Електронна бібліотека
Перелік посилань Індивідуальне завдання
Звіт про пошук

Головна сторінка ДонНТУ Сторінка магістрів ДонНТУ
Пошукова система ДонНТУ