Головна сторінка ДонНТУ     Сторінка магістрів ДонНТУ


Автореферат   Електронна бібліотека   Посилання   Звіт про пошук   Індівідуальне завдання

  

Магистр ДонНТУ Пустовой Олексій Олександрович

russian       english

Пустовой Олексій Олександрович

Донецкий національный технічний універсітет

Факультет: "Механічний"

Спеціальність: "Технологія машинобудування"

Тема магістерской роботи: "Технологічне забезпечення якості деталей гірничних машин с урахуванням їх експлуатаційних властивостей "

Керівник: доцент ІВЧЕНКО Тетяна Георгієвна
e-mail:misterx1986@mail.ru
Вітаю вас,любі друзі!Дякую, що завітали на мій сайт!


Коротко про себе:

У 2007 році закінчив ДонНТУ по напрямку "Інженерна Механіка" ( диплом бакалавра, середній бал в період навчання складає - 4.78). Вільно володію українською і російською мовою. У об'ємі достатнім для читання і листування володію англійською мовою. Маю досвід роботи в програмних середовищах: Microsoft Office, Pascal, Delphi, КОМПАС-3D, AUTOCAD, T-FLEX CAD, Технопро, Автопроект, Solid Works, ANSYS, WinMachine. Комунікабельний, активний, енергійний, цілеспрямований.

Автобіографія

Народився 28 червня 1986 року у м. Жданов (зараз Маріуполь). Батьки: отець – Пустовой Олександр Миколайович народився 11 квітня 1957г. у м. Донецьку, працює на металургійному комбінаті "Азовсталь". Мати – Пустова Тетяна Михайлівна народилася 23 листопада 1958г. у м. Константіновка, працює на металургійному комбінаті "Азовсталь". Брат - Пустовой Сергій Олександрович народився 23 декебря 1987г, студент ДонНТУ.

З малих років, оскільки виховання проходило в сім'ї інженерів, в мені виховивали старанність і слухняність, що не могло не позначитися на моєму подальшому життєвому шляху.

У 1993г. я пішов в 1-Г клас загальноосвітньої школи №65 міста Маріуполя. Батьки віддають мене до школи бального танцю, де займався на протязі 3-х років. Навчання в школі бального танцю розвинуло в мені відчуття терпіння і відповідальності. У 1996г. із-за закриття школи, я прийшов у секцію плавання, де займався на протязі 6-ти років. За час занять в секціі я придбав справжніх друзів, з якими брав участь в різних змаганнях, зборах. Кожне літо разом з тренерським складом секції ми виїжджали в ліс, де обов'язково було озеро і тренування проводилися на відкритій воді. За роки навчання в секції я ставав призером великої кількість змагань, але найдорожчою і найважчою була перемога на 4-х Молодіжних Іграх, де я зайняв перше місце і виконав норматив на 2-ий розряд по плаванню (стиль-брас) .Тренування в секції розвинуло у мені такі якості, як витримка, працьовитість, пунктуальність. Всіма своїми досягненнями я зобов'язаний батькам, адже без підтримки, турботи і опіки неможливі досягнення.

У 2003г. закінчив школу з срібною медаллю. За порадою батьків і друзів поступив в ДонНТУ на спеціальність "Технологія машинобудування", як на спеціальність, яка має багато перспектив розвитку і багатовекторність. Впродовж навчання брав активну участь в науково - технічних конференціях і научних олімпіадах, де займав призові місця. Брав участь в конкурсі проектів, який проходив під патронатом фірми APM WinMachine, де зайняв призове місце.

Одним з моїх завдань було навчання в магістраті. У рішенні цієї задачі неоціненну допомогу надає доцент кафедри «Технологія машинобудування», кандидат технічних наук Івченко Тетяна Георгіївна. Вона професіонал своєї справи, высококваліфікований керівник. Тетяна Георгіївна завжди може просто і доступно пояснити будь-яку проблему, що цікавить. Вимоги до сучасного виробництва такі, що вимагають впровадження нових рішень і технологій. Тому я упевнений, що напрям моїй магістерській дисертації не тільки матиме дослідницький характер, але і знайде своє відображення в промисловому комплексі України.

На всьому тернистому шляху отримання знань, є місце для відпочинку і розваг. Адже народна мудрість свідчить:«Роботі час, а потісі година», ось ця година була присвячена футбольному суперництву між групами ТМ. Ігри завжди проходили у впертій боротьбі, але по правилах чесної гри завжди перемагала дружба.

Життевий досвід, який я придбав навчаючись в ДонНТУ, говорить про те, що знання, якими наділили мене кваліфіковані викладачі, допоможуть мені зайняти гідне місце в суспільстві і застосовувати їх для вирішення нових, цікавих, дуже важких завдань, які ставить перед нами сучасне життя.

© ДонНТУ Пустовой А.А.Автореферат   Електронна бібліотека   Посилання   Звіт про пошук   Індівідуальне завдання