ENG РУС СторiнкаДонНТУ Портал магiстрiв ДонНТУ


Одинокова М. О.

Одинокова Марія Олексіївна

Факультет: Механічний
Спеціальність: Якість, стандартизація, сертифікація
Тема магістерської роботи : Моніторинг системи управління якістю вищої освіти на прикладі ДонНТУ
Науковий керівник: Момот А. І.
E-mail: miss_mara@mail.ru

Автобіографія


Стисло про себе...

Життєрадісна, цілеспрямована, працелюбна, творча особа. Прагну до досконалості, інтелектуального і духовного збагачення і досягнення високих ідеалів. Люблю подорожі, активний відпочинок, спілкування з людьми, знайомства з новими культурами і співтовариствами. Захоплююся фотографією, рекламою, письменницькою діяльністю, йогою; володію російською, українською і англійськими мовами. Маю навики роботи в операційних системах Windows, Linux; пакетах Microsoft Office, Open Office; з різними поштовими клієнтами; браузерами; Інтернет-мессенджерамі, пошуковими системами. Середній бал за період навчання у вузі – 5,0.


Дитинство

Я народилася 29 квітня 1986 року в місті Донецьку. З раннього віку моя мама, Одинокова Євгенія Василівна, залучила мене до процесів навчання і ознайомлення з навколишнім світом. У дошкільний період я відвідувала Школу естетичного виховання, де зробила перші кроки, перш за все, в образотворчому мистецтві і вивченні англійської мови. Саме в цей період життя затвердилися мої схильності до гуманітарних дисциплін.


Шкільні роки

З перших років навчання в ЗШ I-III ступенів № 25 я показала себе як вихована і старанна учениця. Неодноразово мої успіхи в навчанні наголошувалися грамотами і дипломами. В шкільні роки я брала активну участь в суспільно-культурному житті школи: різні свята, внутришньо- та міжшкільні змагання, брала учать в збірній команді КВН школи, посідала старостою класу, практично, впродовж всього навчання в старших класах. 2 роки була президентом шкільної дитячої громадської організації «Червона калина»: представляла свою школу на районному і обласному рівні; брала участь в організації різних шкільних заходів.

Паралельно з навчанням у школі, на протязі 8-ми років, займалася у студії образотворчого мистецтва, у заслуженому ансамблі народного танцю «Заграва»; у студії естрадного танцю «Елен і ребята», продовжувала вивчати англійську мову.

У старших класах школи я остаточно сформувалася як особистість і мала широкий круг інтересів. У 2003 році закінчила школу із золотою медаллю «За високі досягнення в навчанні».


Університетські роки

У 2003 році на основі співбесіди я була зарахована на обліково-фінансовий факультет Донецького інженерно-економічного коледжу (ДонІЭК), що входить в комплекс економіки і менеджменту при Донецькому національному технічному університеті (ДонНТУ). Впродовж 4-х років навчання в коледжі за фахом «Документознавство та інформаційна діяльність», я поглиблено вивчала правові дисципліни, англійську мову, інформатику, мережеві інформаційні технології. Також, посідала старостою групи, уходила до Ради студентського самоврядування коледжу, брала активну участь в організації внутрішніх заходів, в підготовці команди КВН. Неодноразово брала участь в студентських олімпіадах, а в 2006 році була нагороджена дипломом за 1-е місце в III обласному етапі VI Міжнародного конкурсу по українській мові імені П. Яцика.

У цей період життя я продовжила більш поглиблене вивчення англійської мови в Лондонській школі англійської мови (LSE, London School of English), організованій при Британському Консулі. А також вирішила освоїти незнайому для себе сферу – водіння автомобіля і в 2004 році закінчила Донецький обласний державний автомобільний учбовий комбінат. В цей час зріс мій інтерес до письменницької діяльності, журналістики, фотографії, і в 2005 році я взяла участь в молодіжній студентській газеті «Повний АбзацЪ», що тільки організувалася при факультеті економіки і менеджменту ДонНТУ. У перебігу 2-х років я активно публікувалася на сторінках цього видання, оперативно освітлюючи бурхливе життя вузу; побувала в ролі і журналіста, і фотографа, і учасника креативної групи, і заступника головного редактора. Ці роки студентського життя є для мене найяскравішими, емоційнішими, такими, що запам'яталися.

У 2007 році (на 4-му курсі навчання в ДонІЭК) я остаточно затвердилася в своєму бажанні і здібностях займатися журналістською діяльністю і поступила за наслідками співбесіди на заочне відділення Філологічного факультету Донецького національного університету (ДОННУ), на спеціальність «Журналістика».

Після закінчення ДонІЭК, я захистила бакалаврську роботу по інформатиці на тему «Програмне забезпечення у вузі. Використання вільно-поширюваного і безкоштовного програмного забезпечення для роботи в Інтернет на прикладі ДонНТУ» і одержала диплом бакалавра з відміною.

Не зупиняючись на досягнутому, влітку 2007 роки за результатами комплексного вступного іспиту, я була зарахована до магістрату Механічного факультету ДонНТУна спеціальність «Якість, стандартизація, сертифікація». Продовжуючи навчання на спеціальності «Журналістика», я активно освоюю і цю нову спеціальність – брала участь в міжвузівській студентській конференції, організованою кафедрою управління якістю; нагороджена почесною грамотою за кращу доповідь. Моя магістерська робота присвячена питанням якості у вищому учбовому закладі і формулюється таким чином: «Моніторинг системи управління якістю вищої освіти на прикладі ДонНТУ».


Плани на майбутнє

Після закінчення ДонНТУ, мені б хотілося вийти на новий рівень самовдосконалення і самореалізації. Я сподіваюся знайти цікаву роботу, що дозволить застосувати знання і навики, отримані по всіма трьом моїм спеціальностям.Бібліотека
Посилання
Звіт про пошук
Індивідуальне завдання

Угору

©ДонНТУ. Одинокова М. О.