Магістр ДонНТУ МИШОВ Максим Сергійович
Головна сторінка ДонНТУ     Портал магістрів ДонНТУ

Автореферат   Електрона бібліотека   Перелік посилань    Звіт про пошук   Індивідуальне завдання

RUSSIAN      ENGLISH

Магістр ДонНТУ Мишов Максим Сергійович

МИШОВ Максим Сергійович

Донецький національний технічний університет

Факультет: "Механічний"

Спеціальність: "Технологія машинобудування"

Тема магістерської дисертації: "Розробка технологічного забезпечення та підвищення якості абразивної обработки тонкостінних виробів на базі використання ультразвукових явищ"

Керівник: д.т.н., професор МИХАЙЛОВ Олександр Миколайович


e-mail: maksmy1985@mail.ru


КОРОТКО ПРО СЕБЕ:

- середній бал в період навчання в університеті - 4,9;

- вільно володію російською, українською мовами. Трохи володію англійською мовою (самостійно вивчаю англійську технічну мову); - маю невеликий досвід роботи на токарно-гвинторізному верстаті, в ливарному виробництві;

- володію наступними програмами: КОМПАС - 3D; AutoCAD, T-FLEX CAD, SolidWorks, CosmosWorks, ТехноПро, APM WinMachine, ANSYS, MathCAD, Автопроект, GEMMA. Можу писати програми на мові PASСAL, програмувати в середі DELPHI.


ДИТИНСТВО

        Hародився 5 жовтня 1985 року в м. Докучаєвську. Мої батьки: батько - Мишов Сергій Петрович працює електрослюсарем в ЖДЦ Докучаєвського флюсо-доломитного комбінату (ДФДК); мати - Мишова Інна Михайлівна працює нормувальником у відділі праці в ЖДЦ ДФДК; брат - Мишов Дмитро Сергійович є студентом 4-го курсу Докучаєвського гірничного технікуму Дніпропетровського гірничного інституту.

         В 1989 року пішов в дитячий садок №1 м. Докучаєвська. Вже в чотири роки бабуся навчила мене вважати і читати. Я міг підсумовувати числа до десяти, вважати до ста, читати невеликі за розміром тексти. Також я знав напам'ять англійський алфавіт і трохи слів англійською мовою.

ШКОЛА

        У 1992 році пішов в перший клас Ош№4 р. Докучаєвська. Під час навчання постійно брав участь в олімпіадах (як у шкільних, так і в міських) по фізиці, математиці, географії, інформатики і часто займав призові місця. Завжди займався спортом: шахами (мав розряд), футболом (виступав одного разу за школу на першості міста), відвідував тренажерний зал. У 11-му класі брав участь в обласних змаганнях по пожежно-прикладному спорту серед юнаків, де команда м. Докучаєвська зайняла 5-е місце по "бойовому розгортанню" і 8-е загальнокомандне місце (всього було близько 50 команд з різних міст області). Щороку нагороджувався похвальними листами. Брав активну участь в житті школи.

         У школі мені подобалися наступні предмети: математика (найбільш улюбленний предмет), фізика, географія, англійська мова.

         У 2003 році закінчив школу зі срібною медаллю.

УНІВЕРСИТЕТ

         Оскільки у школі полюбляв точні науки, то своє подальше навчання вирішив продовжувати в ДонНТУ. У 2003 році за результатами рейтингових випробувань був зарахований на сециальность "Технологія машинобудування" механічного факультету в ДонНТУ.

        Брав участь в олімпіадах з опору матеріалів (у вузівській, в ДонНАБА, в регіональній - зайняв 1-е місце, у Всеукраїнській, в Північно-Кавказькій регіональній студентській олімпіаді в м. Новочеркасську (Росія), де команда ДонНТУ зайняла 3-е загальнокомандне місце), з деталей машин і основ конструювання (у регіональній, у Всеукраїнській), з технології машинобудування (у Всеукраїнській, де команда ДонНТУ посіла 5-е місце із 20 команд, а я посів 8-е в індивідуальному заліку (фактично 3-е місце)). Брав участь в VI і VII щорічному конкурсі на кращу студентську роботу в учбових закладах Росії і країн СНД "Система автоматизованого проектування APM WinMachine в освіті". Брав участь у конференціях з вищої математики, деталей машин; виступав з доповідями на VII і VIII міжнародній студентській науково-технічній конференції, яку організовує щороку кафедра "Технології машинобудування", а також у XI Всеукраїнській студентській науково-технічній конференції з технології машинобудування у місті Краматорську. Маю публікації в збірнику статей "Машинознавство", який щорік видається на кафедрі "Основи проектування машин" (3 статті) і в студентському науково-технічному журналі "Інженер", який щороку видається на кафедрі "Технологія машинобудування" (3 статті).

        З 3-го семестру навчаюсь тільки на відмінно. На 3-му курсі брав участь в гос.темі: "Дослідження напруженого стану складних корпусних деталей прохідницьких комбайнів типа КСП-32 і розробка рекомендацій по оптимізації їх конструкцій" на кафедрі "Основи проектування машин".

        На 4-му курсі був на зустрічі з ректором університету, де були одні з кращих студентів ДонНТУ. На даній зустрічі обговорювалися різні проблеми в навчанні. Також на 4-му курсі був стипендіатом міського голови м. Донецька. Сертифікат стипендіата міського голови урочисто вручали в Драматичному театрі м. Донецька 25 студентам зі всіх вузів м. Донецька і вручали перші особи Донецького Виконкому, ректора і проректори вузів. Таким чином, на 4-му курсі отримував дві стипендії одночасно.

        У 2007 році закінчив ДонНТУ за напрямком підготовки "Інженерна механіка" з присвоєнням кваліфікації бакалавра (диплом з відзнакою) і вступив до магістратури, де працюю над магістерською дисертацією на тему: "Розробка технологічного забезпечення і підвищення якості абразивної обробки тонкостінних виробів на базі використання ультразвукових явищ", яку запропонував мені мій керівник - д.т.н., професор Михайлов Олександр Миколайович.

        В майбутньому планую захистити магістерську роботу і вступити до аспірантури.


Автореферат   Електрона бібліотека   Перелік посилань   Звіт про пошук   Індивідуальне завдання