Магістр ДонНТУ РУДЧЕНКО Катерина Олександрівна
Офіційний сайт ДонНТУ Портал магістрів ДонНТУ українська русский english
Мое фото
КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА РУДЧЕНКО

erudchenko@gmail.com 214423431

Факультет: гірничо-геологічний

Спеціальність: екологічна геологія

Тема магістерської дисертациії:
"Вплив антропогенного фактору на регіональну гідрогеохімічну зональність природних вод Донецької області"

Керівник: ВИБОРОВ Сергій Герасимович, кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент


РЕЗЮМЕ

 1. Середній бал у період навчання в університеті 5,0.
 2. Професійні навички:
 3. — OC Windows та операційні системи Linux;
  — офісні пакети OpenOffice.Org та MS Office;
  — математичні пакети MathCad, MatLab, Scilab, Freemat;
  — статистичні пакеті SPSS та Статистика;
  — САПР - AutoCad, Map 3D, Civil 3D, Geonics (у тому числі Geonics Інженерна геологія - GeoDirect), IndorCad;
  — мови прграмування - С++, Delphi, Turbo Pascal, Visual Basic;
  — робота з PhotoShop, HTML.

 4. Вільно володію українською, російською. Англійською мовою на рівні - upper-intermediate. Маю сертифікат ДонНТУ про успішне завершення 3-річного курсу підготовки за програмою британського экзамена FCE.

БІОГРАФІЯ

Я народилася 26 квітня 1986 року у місті Дзержинськ Донецької області, Україна. Мама, Зіміна Світлана Євгенівна - викладач філософії Дзержинського гірничого технікуму. Батько, Рудченко Олександр Іванович, начальник цеху великих металлоконструкцій OAO «Старокраматорський машинобудівний завод».

Школа

Загальноосвітню школу закінчила 2003 году із "золотою" медаллю. Усі 10 років навчалась у класі з викладанням українською. З другого класу вивчала англійську. Щорічно приймала участь у міських олімпіадах з української мови, правознавства, історії, хімії, математики. В олімпіадах з англійскої впродовж 6 років (з 6 по 11 клас) займала 1 місце. У 9 класі стала призером обласної олімпіади з англійської мови. За ці успіхи щиро дякую своїй вчительці МОЗГОВІЙ Тетяні Олександрівні!

Університет

Як такий, вибір вищого навчального закладу переді мною не стояв: я вважаю, що майбутнє - за "тєхнарями", тому вирішила вступати у Донецький національний технічний університет (ДонНТУ). Наступні 5 років ще більше переконали у правильності мого вибору! У ДонНТУ я отримала можливість не лише отримати знання у галузі экологічної геології, але й удосконалити свою англійську (під керівництвом БОЙКО Вікторії Миколаївни), а також значною мірою задовольнити свій інтерес до IT-технологій.

На першому ж курсі наш викладач інформатики АЛЄКСЄЄВ Євгеній Ростиславович надав мені можливість взяти участь у створенні web-сторінки, присвяченої особливостям викладання курсу інформатики студентам інженерних спеціальностей.

З тих часів цей сайт багаторазово змінювався. Сьогодні він являє собою довідково-освітній ресурс, що висвітлює можливості застосування безкоштовного, вільно розповсюджуваного програмного забезпечення для розв'язування інженерних задач - www.teacher.dn-ua.com.

На цю ж тему ми підготували тези доповідей для участі у другій та третій конференціях "Вільне програмне забезпечення у вищій школі" у місті Переславлі, Російська Федерація, у 2007 та 2008 роках (тези можна прочитати тут - 2007 та 2008). Ця конференція проводиться щорічно під егідою Інституту Програмних Систем Російскої академії наук, факультету обчислювальної математики та кібернетики Московського державного университету ім. М. В. Ломоносова, Інституту Логіки, "Институту Програмних систем-Університет м. Переславля ім. А. К. Айламазяна" та підтримці ALT Linux.

Найбільшим досягненням за студентські роки я вважаю книгу "Розв'язування інженерних та математичних задач у математичному пакеті Scilab", що була написана з АЛЄКСЄЄВИМ Євгенієм Ростиславовичем та ЧЕСНОКОВОЮ Оксаною Віталіївною. (Дізнатись більше можна у розділі Індивідуальне завдання).

Своїм становленням як спеціаліста з екологічної геології я завдячую моєму науковому керівнику ВИБОРОВУ Сергію Герасимовичу. Починаючи з третього курсу бажаючі студенти могли взяти участь у польових роботах на екологічних об'єктах Донецька. Тоді я отримала свою першу зарплатню "за спеціальністю" :).

Дякуючи рекомендаціям ВЫБОРОВА Сергія Герасимовича я маю можливість співпрацювати з ТОВ "Востокекопром" із грудня 2007 року. Для мене це дуже цінний досвід! Дякую директорові ТОВ "Востокекопром" ЛИСАКУ Ігорю Миколайовичу за надання усієї необхідної матеріальної бази, а також за можливість працювати із найновішими САПР - Autodesk Civil 3D, GeoniCS, Geodirect.

У найближчому майбутньому я докладу усих зусиль аби вдосконалити навички реалізації проектних рішень під управлянням сучасних САПР, а також розширити теоретичні знання у галузі екології та інженерної геології.

Дата останнього оновлення:

Натисніть, щоб побачити велике фото (JAVA-script)
Біографія
Реферат
Бібліотека
Лінки
Звіт про пошук
Індивідуальне завдання
 
Copyright © 2008 ДонНТУ, Рудченко К.О. Designed for Портал магістрів ДонНТУ