Персональна сторінка магістра
Томаха Дениса Вікторовича

Біографія Бібліотека Дисертація Звіт про пошук Посилання Завдання
  RU UA EN
Факультет: Обчислювальної техніки та інформатики
Спеціальність: Компьютерні системи та мережі (КС07М)
Тема
магістерської дисертації:
«Дослідження методу оптимізації керуючого автомата Мура на лічильнику в базисі стандартних БІС»
Керівник
магістерської роботы:
Зеленьова Ірина Яківна
E-mail: boristhebladecs@mail.ru

Про себе (стисло)
         Вільно володію російською та українською мовами. У об'ємі, достатньому для читання і листування, володію технічною англійською мовою. Середній бал за 4 курси навчання: 4,62. Мови програмування: Pascal, Visual C/C++, Assembler, Delphi, Java ME, JavaScript, HTML, (DHTML), XML, PHP, VBA.
        Особисті якості: комунікабельність, ініціативність, витривалість, допитливість, уміння брати відповідальність на себе.

         Платформи і навички програмування: Microsoft Windows 98/Me/NT/2000/XP. С++ Builder, Pascal (Delphi), Java (SE).

 
Дитинство
         Народився 2 липня 1986 року в місті Жданівка Донецькій області. Батько – Томах Віктор Володимирович (1958 року народження), голова профспілкового комітету ш.«Жданівська». Мати – Томах Тамара Андріївна (1950 року народження), майстер АБК ш.«Жданівська». Наша родина складається з п’яти чоловік: мати, батько та троє синів. Старший – Олександр (1972 року народження), середній – Володимир (1980 року народження), а молодший – я. Дитинство пройшло в місті Ждановка. Йшли роки... і ось я вже на порозі свого першого садка "Капітошка". Виховательський склад був дуже приємним. Нас виховували як власних дітей, намагаючись нас заохочувати за корисні діяння і карати за баловство. У ранньому дитинстві у мене з'явилося сильне бажання навчитися плавати, і як наслідок, батьки перевели мене в садок «Вуглинка», де був басейн, і я дійсно навчився плавати дуже рано. У садку у мене з'явилися перші друзі, з якими ми спілкуємося до цього дня. Надалі саме вони стали найближчими для мене людьми. У дитинстві я не був обдарований феноменальними здібностями, хоча посидючість і старання дали свої плоди в майбутньому. У цьому садку я здобув початкову освіту в області математики і правопису, що надалі не раз допомагало мені швидко і якісно освоювати шкільний матеріал...
 
Школа
         1-го вересня 1993 року пішов у перший клас ЗОШ №2 міста Жданівка. Саме у цій школі вчилися мої двоє братів. Причому обидва з них закінчили школу з медаллю, що говорить про високий кваліфікаційний рівень вчителів школи. Минуло багато часу, але ім'я мого першого вчителя - Наталія Григорівна, я запам'ятав назавжди. Саме вона допомогла мені знайти правильну дорогу на шляху до знань. Шкільні роки проходили дуже швидко, не встигнувши озирнутися я був вже у п'ятому класі. Класний керівник – Любов Іванівна Корнюшкіна узялася за мене професійно. Мені дуже пощастило, оскільки вона була вчителем математики і відмінно викладала свій предмет. Я серйозно зайнявся навчанням... Закінчивши 9 класів у мене з'явилися здібності до точних наук. Я з легкістю перемагав на міських олімпіадах з інформатики та фізики. У шкільні роки не на жарт захоплювався футболом. Ми не раз вигравали міські змагання з цього виду спорту. Також мені дуже подобалося займатися легкою атлетикою, і як наслідок я придбав стійкий імунітет до хвороб. Окрім навчання в шкільні роки я перший раз побачив гітару, і цей момент сильно змінив моє життя. Я почав наполегливо займатися і теплими літніми вечорами, за столиками під нашим будинком, лунали веселі пісні і сміх юних дівчат наповнював повітря відчуттям легкої невимушеної радості. Це були одні з найкращих років мого життя. Саме у шкільні роки батьки купили комп'ютер. Звичайно, спочатку це було засіб для розваги, але не пройшло і року як я серйозно почав замислюватися про вступ до університету і вибір своєї майбутньої професії. До 11 класу я відвідував безліч факультативів, такі як фізика, математика, інформатика та англійська мова. Вчителі, сформувавши любов до оточуючих, вклавши в мене свою душу і знання, вручили мені атестат з відзнакою і побажали успіхів і перемог у подальшому житті...
 
Університет

         Зібравши всі необхідні відомості, я вирішив вступити у Донецький національний технічний університет на факультет Обчислювальної техніки та інформатики, спеціальність "Комп'ютерні системи та мережі". Вибір цього університету не був випадковим, адже цей університет славиться висококваліфікованими фахівцями в своїй області. Здавши документи і написавши іспити на відмінно, я поступив на держбюджет. Навчання в університеті здалося мені дуже цікавим і захоплюючим. Оскільки Донецьк знаходився на відстані 50 км. від мого будинку, то було вирішено поселитися в гуртожиток №9. Це була так звана школа життя. Строгий, але справедливий комендант гуртожитку, самостійність і відповідальність – все це не могло не сформувати твердий характер і уміння долати життєві труднощі. У гуртожитку у мене з'явилися нові друзі, помітно розширився кругозір на речі і з'явився неоцінимий досвід спілкування з людьми. Після першого курсу предметом по вибору стала англійська мова, яку я вивчав поглиблено. Цей курс базувався на методиці і книгах: «Think Ahead to FCE», «First Certificate in English. Gold», і як наслідок, після закінчення курсу я отримав сертифікат. Захоплення футболом в шкільні роки дозволило мені вступити в збірну нашого університету по футболу, але заняття футболом не вписувалися в графік учбових лекцій. Довелося залишити збірну і зайнятися тільки навчанням. Працюючи з таким висококваліфікованим викладацьким складом як в Донецькому національному технічному університеті, був придбаний неоцінимий досвід і знання за всі ці роки навчання. Поза сумнівом, всі ці чинники вплинуть на успішне професійне і кар'єрне зростання в області інформаційних технологій.

Після закінчення магістратури планую попрацювати в Україні за фахом 2-3 роки, після чого поїхати за кордон до Англії або Австралії для підвищення професійних навиків і підняття авторитету Донецького національного технічного університету і України на світовому ринку інформаційних технологій.