ДонНТУ

Портал магістрів

Русский

English


Магистр ДонНТУ Яценко Ю.А.

Яценко Юрій Олексійович

Факультет екології та хімічної технології

Спеціальність: «Хімічна технологія палива та вуглецевих матеріалів»

Тема випускної роботи:

«Дослідження впливу неорганічних домішок на якість коксу»

Керівник: доктор технічних наук, професор Саранчук Віктор Іванович

 


Реферат

Бібліотека

Індівідуальное завдання

Посилання

Звіт про пошук


БІОГРАФІЯ

Резюме

За час навчання в університеті Мій середній бал склав 3,4. бакалаврський іспит Я здав на 4-С, за що й був визнаний гідним диплома бакалавра. Протягом навчання проходив практику на Макіївському коксохімічному заводі й Рутченковському коксохімічному заводі. Володію на рівні користувача комп'ютером, стежу за новинками миру програм, володію мовою програмування Turbo Pascal, працюю в середовищі Lab View, MathCAD, AutoCAD. Володію достатніми для переписки знаннями в області англійської мови. Багато читаю творів як класичної, так і сучасної літератури. Маю вольовий характер, звик досягати поставлених перед собою завдань. У цей момент не одружений.

Життеопис

6 травня 1986 року в родильному будинку №3 м. Макіївка з'явився новий громадянин Радянського союзу - Яценко Юрій Олексійович (маса 3600 грам, ріст 53 см). Я був другою дитиною в родині: перша сестра 1980 р.н. Яценко Ольга Олексіївна, нині Чернова О.А. яка пребуває в декретній відпустці. Моя мама Антонина Василівна 1949 р.н.працює на ЗАТ «Макіївкокс» техніком-технологом, батько Олексій Миколайович 1950 р.н., тамож машиністом інструктором.

В 1993 році я, пройшовши співбесіду, був прийнятий в 1-А клас загальноосвітньої школи №11 м. Макіївка. Під час навчання в школі відвідував факультативні кружки волейболу, греко-римської боротьби, театрального мистецтва. Брав участь у міських олімпіадах по фізиці, хімії, математиці, валеології, фізичному вихованню,виступав на сцені театру юного глядача. 2003 році успішно здавши випускні іспити, подав пакет необхідних документів у приймальну комісію Донецького національного технічного університету на спеціальність хімічна технологія палива та вуглецевих матеріалів і здавши вступні іспити був зарахований у ряди студентів. Вибір місця навчання й спеціальності не заставляв довго задуматися, маючи схильність до прикладних наук і бачачи перспективи в коксохімічному виробництві, жереб був кинутий.

На третьому курсі почав брати участь у науково-дослідній роботі під керівництвом професора, д.т.н. Саранчука В.І. Темою дослідження став вплив неорганічних домішок на якість коксу. За результатами даних досліджень отриманий патент на винахід.

Навчання в університеті дало багато чого зрозуміти, причому не тільки в прикладних і гуманітарних науках, а й у суспільно-соціальній сфері.

Зараз я повністю зосереджений на підготовці випускної роботи магістра по своїй спеціальності. У найближчому майбутньому бажаю поглибити свої знання по англійській мові. Конкретних планів на майбутнє не будую, однак хочу одержати високооплачувану роботу, що приносила моральне задоволення й дозволяла б розвиватися творчо.


Реферат

Бібліотека

Індівідуальное завдання

Посилання

Звіт про пошук