ДонНТУ      Портал магістрів ДонНТУ    

         

Магістр ДонНТУ Тищенко Анна Ігорівна

Тищенко Анна Ігорівна

Факультет: Екології і хімічної технології

Спеціальність: Управління екологічною безпекою

Тема випускної роботи:

Використання методів розрахункового моніторингу для дослідження концентрацій фенолу в атмосферному повітрі міста Донецька

Керівник: Бєляєва Ірина Вікторівна


Реферат      Бібліотека      Посилання      Звіт про пошук      Індівідуальне завдання


tischenko_anna@mail.ru

 

Про себе:

Середній бал у період навчання в університеті - 4,86
Маю диплом бакалавра за фахом «Управління екологічною безпекою підприємств».
Вільно володію російською і українською мовою, англійською мовою володію в об'ємі, достатнім для читання і переписки. Маю свідоцтво користувача ПК, а також досвід роботи з наступними програмними продуктами MS Word, MS Excel, MS Access, MS Power Point, MathCAD, MathLAB, Statistica, EOLplus, Statgraphics.
Особисті якості: пунктуальна, відповідальна, працьовита, товариська, комунікабельна.
Громадянка України, незаміжня.

Коротка біографія:

Дитинство

Я, Тищенко Ганна Ігорівна з'явилася на світ в неоднозначний для світу день, з однієї сторони цей день був найкращим для моїх батьків, з іншого боку - став трагедією для тисяч людей, я народилася 26 квітня 1986 року в День вибуху на Чорнобильській АЕС. Ця дата можливо в майбутньому й визначила вибір моєї спеціальності, але про це пізніше...

Я народилася в м. Донецьку , де й жила всі наступні роки. Мої батьки Тищенко Ігор Володимирович (1961 р.н.) працює в НП «ДАХ» і Тищенко Ольга Валентинівна (1986 р.н.) тимчасово не працює. В 1987 році мене віддали в ясла, потім в 1990 у дитячий садок. Завдяки тому, що з раннього дитинства росла в колективі, я виросла дуже товариською й комунікабельною людиною. У дошкільних установах широко брала участь у самодіяльності, але цим не обмежувалася, приходячи, увечері додому влаштовувала шоу-програму для родичів. У дитинстві захоплювалася малюванням, приділяючи цьому майже весь вільний час.

Школьні роки

В 5 років мене захопило бажання піти до школи, дуже подобалася шкільна форма й захоплюючі розповіді старших товаришів про те, як там цікаво. Але тільки через два роки 1 вересня 1993 року я пішла в перший клас ЗШ№ 35 м. Донецька. У молодших класах я брала участь у шкільних театралізованих виставах, КВНах, походах на природу. Починаючи з 7 класу, я більш серйозно стала ставитися до навчання, захопилася вивченням історії і права, хотіла вступити до Донецького інституту внутрішніх справ (ДЮІ). Але після 9 класу мій клас перепрофілювали на фізико-математичний з поглибленим вивчанням точних наук, таким чином мої гуманітарні захоплення поступово пішли на другий план.

В 11 класі стало питання про подальше навчання, свою мрію про юридичну освіту довелося залишити на деякий час, тому що не приваблювала необхідність мешкати 2 роки в казарменому режимі. Тому я вирішила перемкнутися на вибір більш технічної спеціальності, із усього переліку запропонованих спеціалізацій Донецького національного технічного університету (ДонНТУ) я зупинилася на «Управлінні екологічною безпекою підприємств», тому що вона мені здалася затребуваною в майбутньому і дійсно потрібною людям.

У лютому 2003 року я була зарахована до ДонНТУ за результатами рейтингів. Довелося складно, треба було багато займатися, тому що шкільна програма не відповідає тому рівню знань по хімії, які необхідні для складання вступних іспитів. Останні місяці навчання в школі я закінчила курси користувачів ПК.

Університет

1 вересня 2003 року в новому для себе статусі студентки я прийшла в університет. І почалася нескінченна біганина з корпуса в корпус, індивідуальні завдання, сесії, але це були дуже захоплюючі й приємні турботи. Всі предмети були дуже цікавими й потрібними кожний по-своєму. Протягом 4 років вивчала англійську мову, наприкінці 4 курсу успішно здала іспит і одержала сертифікат рівня Pre-Intermediate.

На 3 курсі стало питання вибору керівника й теми наукової праці. Я зупинила свій вибір на одній з найважливіших екологічних проблем Донецька й Донецької області -- забруднення атмосферного повітря. Моїм керівником стала Бєляєва Ірина Вікторівна, яка не перший рік займається дослідженням проблем пов'язаних із забрудненням атмосферного повітря.

В 2007 році я захистила на відмінно диплом бакалавра пов'язаний з даною тематикою, на даний момент займаюся більш поглибленим вивчанням цієї проблеми. Тема моєї магістерської роботи: « Використання методів розрахункового моніторингу для дослідження концентрацій фенолу в атмосферному повітрі м. Донецька».

Плани на майбутн

У майбутньому хотіла б мати стабільний кар'єрний ріст, припускаю, що для цього, можливо, доведеться одержати освіту по суміжній спеціальності: право, економіка, аудит, поглиблене вивчання іноземних мов (2013). Побувати в розвинених країнах, де ознайомиться з питаннями охорони навколишнього середовища й ці знання застосувати у своїй роботі на батьківщині (2028 років).

Вгору


ДонНТУ     Портал магістрів ДонНТУ     Реферат          Бібліотека      Посилання      Звіт про пошук      Індівідуальне завдання