RUS  |  ENG  |   DEU | ДонНТУ> Портал магістрів ДонНТУ
Магiстр ДонНТУ Мiгаль Iгорь Михайлович

Мігаль Ігор Михайлович

Факультет: Еколoгії та хімічної технології

Спеціальність: Хімічна технологія палива та вуглецевих матеріалів

Тема випускної роботи:

Cтворення автоматизованної системи наукових досліджень для вивчення термохімічних властивостей кам'яновугільного пеку

Керівник: Володимир Володимирович Ошовський

Матеріали за темою випускної рoботи: Реферат | Бібліотека | Посилання | Звіт про пошук | Історія розвитку стільникового зв'язку

Email: Migal_igor@mail.ru

ICQ: 485407199


Коротко про себе:

Мій середній бал за період навчання в ДонНТУ складає 4.72. Маю диплом бакалавра за фахом "Хімічна технологія палива й вуглецевих матеріалів". Вільно володію російською й українською мовою. Англійська та німецька із словником. Маю досвід роботи в хімічній лабораторії, проходив загальноінженерну практику на ЗАТ "Макіївкокс". Є досвід роботи із пакетами MS Excel, MS Word, КОМПАС, MathCad. Маю навички програмування на язиках TURBO PASCAL, DELPHI, MathCad, а також у середовищі графічного програмування LabView. Захоплююся спортом. Входжу до складу збірної ДонНТУ по футзалу. Основними своїми позитивними особистими якостями вважаю цілеспрямованість і доброзичливість, повагу. Являюся громадянином нашої неньки України. На даний момент не одружений.АВТОБІОГРАФІЯЯ, Мігаль Ігор Михайлович народився 11 березня 1986 року. Це відбулося в місті Макіївка. Входжу до складу родини Мігаль. Також у її склад входять: МАМА: Мігаль Наталія Дмитрівна 1965 року народження, що у даний момент обіймає посаду комірника вакуумного цеху ТОВ фірма "КОЛБИКО"; ПАПА: Мігаль Михайло Михайлович 1961 року народження від різдва Христового. Працює охоронцем у фірмі "Цитадель", БРАТ: Мігаль Андрій Михайлович 1990 року народження, на даний момент являється студентом хімічного факультету ДонНТУ.
Тепер, що стосується навчальних закладів. Скажемо так, що з дитинства я не сидів вдома. Улюблені батьки віддали мене в дитсадок-ясла "Червоні вітрила", де я перебував 4 роки сам, поки туди не прийшов мій братик. З тих пор і до закінчення садка ми з ним були в "сімейній" групі, де я йому всіляко допомагав (доїдав кашу й т.д.). Після дитсадка я надійшов у перший клас ЗОШ I-III щаблів № 92. Коли надходив, то моїм батькам сказали, що я дуже талановитий і розумний, що я підтвердив у другому класі - мені дали похвальну грамоту за відмінне навчання. Далі була середня ланка, у якій нічого яскравого й видатного не було. У період навчання в старшій школі брав участь в численних олімпіадах: по математиці, історії, ХІМІЇ, право.
По закінченні школи стало питання куди поступати? Я мріяв стати гарним адвокатом. Але вирішив спробувати свої сили в хімічній інженерії. І пішов здавати документи на хімічний факультет ДонНТУ й ДонНУ. У ДонНУ так документи й не здав, а вирішив їх здати на факультет гірничих технологій і управління виробництвом. При здачі вступних іспитів поступив на обидва факультети, але вирішив учитися на хімічному.
Під час навчання я знайшов справжніх друзів, на яких я дійсно можу покластися. Дійсно студентське життя це прекрасний час. За час навчання я брав участь в олімпіадах по фізичній хімії й механіці. Також приймав участі в різних спортивних змаганнях як за факультет, так і за університет. Є капітаном збірні факультету по футболу.
Особливої трудової діяльності немає. Був приймальником-здавачем готової продукції в ТОВ фірма "КОЛБИКО". Маю досвід роботи з MS Word, Excel, КОМПАС. Маю базові навички програмування мовою Turbo Pascal й DELPHI, і в пакеті графічного програмування LabView.
Конкретно виражених планів на майбутнє поки немає. Але як і будь-якій нормальній людині, хочеться створити благополучну родину. І стати хоча б директором заводу :)
По життю один мій вчитель сказав мені, що я можу більше, і тому я старюся не зупинятися на досягнутому![На початок]

ДонНТУ> Портал магістрів ДонНТУ| <Реферат | Бібліотека | Посилання | Звіт про пошук | Історія розвитку стільникового зв'язку


© ДонНТУ 2008 Мігаль