Головна сторінка ДонНТУ                    Портал магістрів ДонНТУ


УКР                       РУС                      ENG                     


Магістр ДонНТУ Листопад Олександр Сергійович. 2008р.

Листопад Олександр
Сергійович

Факультет екології і хімічної технології

Спеціальність: «Хімічна технологія палива та вуглецевих матеріалів»

Тема випускної роботи:

Дослідження властивостей вугілля шахти «Красноармійська Західна №1» та його вплив на якість металургійного коксу

Керівник: кандидат технічних наук, доцент Збиковський Євген Іванович

E-mail: listopad_sanya@mail.ru


Автореферат              Бібліотека              Перелік посилань              Звіт про пошук              Історія мотоциклів Harley-Davidson


Коротко про себе:

Середній бал у період навчання в університеті склав 4.7. Одержав диплом бакалавра хімічної технології. Вільно володію українською й російською мовами. В обсязі, достатньому для читання і переписки, володію англійською мовою. Маю кваліфікацію токаря III розряду, маю навички роботи в хімічній лабораторії. Є досвід роботи з пакетами MS Office, MathCad, КОМПАС, а також володію основам програмування в Turbo Pascal 7.0 та у графічній середі програмування LabView. Захоплююся спортом, зокрема пауерліфтингом.

Автобіографія

Я, Листопад Олександр Сергійович, народився 5 серпня 1986 року в місті Авдіївка Донецької області. Ріс славним малим, ходив у дитячий садок «Івушка» і коли мені здійснилося 7 років батьки відвели мене в школу.

В 1993 році я пішов у перший клас Авдіївської загальноосвітньої школи №7. З перших днів школа мені сподобалася, познайомився з гарними дівчатами і хлоп’ятами. Учився на «чотири» і «п'ять». Паралельно навчанню, до 3 класу, займався плаванням у місцевому ДК.

На протязі всього навчання в школі я тяжів до точних наук, також мені подобалася і література, але писати твори чомусь добре не міг (доводилося користуватися «ненаглядними» посібниками).

В 8 класі у нас почалися уроки з хімії. Вона мені дуже сподобалася, особливо експерименти, які робили на лабораторних роботах. Це бажання поглиблювати свої знання по даному предметі в мені було до самого закінчення школи.

В 10 класі пішов у тренажерний зал, почав займатися пауерліфтингом, і продовжую тренуватися дотепер. Під час навчання в 11 класі я закінчив курс навчання по програмі «Обробка металів різанням», після здачі відповідних іспитів мені було привласнено кваліфікацію токаря III розряду. Протягом навчання брав участь у міських олімпіадах по різних предметах, але, на жаль, призових місць не займав. Єдиним успіхом на цьому поприщі було 1 місце на міській олімпіаді по хімії, це було в 11 класі.

Дивлячись на свої успіхи в школі вирішив, що в майбутньому моя професія буде пов'язана з хімією. І коли прийшов час вибирати навчальний заклад для продовження руху у світле майбутнє, вибір ВНЗа був однозначним – Донецький національний технічний університет і спеціальність, як і замислювалося, – «Хімічна технологія палива та вуглецевих матеріалів». Щоб не тягти до вступних іспитів і не витрачати дорогоцінні дні літніх канікул я вирішив поступати по рейтингам. Для впевненості брав участь у всіх трьох, але як виявилося поступив би на бюджет і після першого.

І от вересень 2003, я, студент першокурсник групи ХТ-03: лекції, модульні контролі, успішно складені перші іспити. І набираючи оберти понеслося моє студентське життя вперед. Із другого курсу почав навчання на Військовій кафедрі, після закінчення якої одержав звання молодшого лейтенанта запасу. І от уже за плечима 4 курс, держіспит і отриманий диплом бакалавра, попереду продовження навчання на магістратурі і захист випускної роботи.

Що стосується планів на майбутнє, загадувати не буду, але можу сказати, що моя майбутня професія буде зв'язана зі спеціальністю, по якій я проходив навчання.


Автореферат              Бібліотека              Перелік посилань              Звіт про пошук              Історія мотоциклів Harley-Davidson