русский | английский
| ДонНТУ> Портал магістрів ДонНТУ
Магістр ДонНТУ Єремєєва Марія Вікторівна

Єремєєва Марія Вікторівна

Факультет: екології та хімічної технології

Спеціальність: управління екологічною безпекою

Тема випускної роботи: Дослідження і аналіз забруднення атмосферного повітря м.Донецька бенз(а)піреном

Керівник: Бєляєва Ірина Вікторівна

Матеріали по темі випускної роботи: Автореферат | Бібліотека | Посилання | Звіт про пошук | Індівідуальне завдання

E-mailEmail: eremeeva-86@mail.ru


Про себе (головне):

Мій середній бал 4,89. У досконалості володію російською й українською мовами. Добре читаю й пишу англійською. Маю навички роботи з такими компьтерними програмами: Іnternet Explorer, MS Offіce, Mathcad, Mathlab, Eolplus, Statіstіka, Statgrathіcs. Під час навчання проходила практику в регіональному ландшафтному парку «Меотида», Держуправлінні екології і природних ресурсів. Маю диплом бакалавра за фахом «Керування екологічною безпекою». Громадянка України. Незаміжня .

Коротка біографія:

7 вересня 1986 року в 16.25 народилася я – Єремєєва Марія Вікторівна. Все дошкільне й шкільне життя жила в м. Вугледарі Донецької області. Мій батько, Єремєєв Віктор Іванович, 1958 року народження працює на шахті «Південнодонбаська № 3» електрослюсарем. Мати, Єремєєва Валентина Вікторівна, 1960 року народження працює начальником архівного відділу Вугледарської міської ради.

У ранньому дитинстві я була життєрадісною допитливою й кмітливою дитиною. В 1,5 роки я напам'ять знала «Мойдодира» й «Муху-Цокотуху». Ці книжки зберігаю дотепер. У дитячий садок пішла в 3 роки, де була улюбленицею всіх вихователів. Батьки завжди приділяли багато уваги моєму вихованню, завжди цікавилися моїми успіхами, допомагали мені в усьому.

В 1990 році в мене з'явилася сестра Наталія – мій самий надійний друг у житті. Я брала активну участь у її вихованні.

В 1993 році пішла в перший клас загальноосвітньої школи № 3 м. Вугледара. Брала участь і посідала призові місця в різноманітних міських й обласних олімпіадах. Відповідально ставилася до виконання суспільних доручень. Приймала активну участь у суспільному житті школи й класу, у роботі учнівського самоврядування. Була членом міської організації скаутів, займалася естрадними танцями, спортивною аеробікою і бадмінтоном. Вільний від навчання час присвячувала творчості: аплікації, вишивці, малюванню. Щоб підкреслити свою індивідуальність, навчилася в'язанню, кройці й шиттю. Школу закінчила у 2003 році зі срібною медаллю.

Я обожнюю природу й тварин. Багато часу проводжу за містом. Люблю ловити рибу, збирати гриби й робити гербарії. Удома в мене багато кімнатних рослин, кішка Мурочка, хом'ячок і рибки. Я завжди з болем у серці сприймала стан навколишнього середовища в нашому регіоні. Тому вибрала професію еколога. За результатами рейтингів в 2003 році я стала студенткою Донецького національного технічного університету факультету екології й хімічної технології. Зараз живу в м. Донецьку в студентському гуртожитку № 4. Студентські роки – це маса нових вражень, нових знайомств і знань.

За навчальний період зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована й працьовита студентка. Брала участь в олімпіадах з безпеки життєдіяльності, української мови й екології і у всіляких конференціях. Займалася науковою працею по темі «Екологічна й енергетична реконструкція житлового будинку» під керівництвом професора М. Ю. Краснянського. Навчальним матеріалом завжди володіла на високому рівні. Я маю гарну пам'ять і кмітливість, легко навчаюся, умію критично оцінити будь-яку ситуацію, логічно й злагоджено викласти свої думки в усній і письмовій формі. Я всебічно розвинена особистість, багато читаю художньої й науково-популярної літератури, регулярно займаюся самоосвітою. В 2006 році одержала права водія категорії «В». В 2007 році – диплом бакалавра.

Щоб мати вищий рівень кваліфікації, в 2007 році я поступила до магістратури. У зв'язку з від'їздом М. Ю. Краснянського за кордон, я стала працювати з новим керівником доцентом І. В. Бєляєвою. Нова тема моєї магістерської роботи: «Дослідження й аналіз забруднення атмосферного повітря м. Донецька бенз(а)піреном».

В усьому світі стан навколишнього середовища досяг критичної межі. Багато країн почали широко впроваджувати екологічну політику. Я впевнена, що наша країна рано чи пізно також вступить на цей шлях, адже не можливо досягти високої якості життя при низькій якості природного середовища. Я маю намір поглиблювати свої знання в області екології, одержати досвід і навички у своїй професії.

Мій дивіз: «Усе, що нас не вб'є, зробить нас сильніше». Я не схилюся ні перед якими життєвими труднощами й завжди буду йти вперед до досягнення своїх цілей.


ДонНТУ> Портал магістрів ДонНТУ | Автореферат | Бібліотека | Посилання | Звіт про пошук | Індівідуальне завдання