Червоненко Олександр Викторович

Факультет: Екології і хімічної технології

Спеціальність: Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів

Тема випускної роботи:

Проект обладнання для прессування вибухових матеріалів

Керівник: ВЕРЕТЕЛЬНИК СВЯТОСЛАВ ПЕТРОВИЧE-mail: chervonenko86@mail.ru


ДонНТУ    Портал магістров ДонНТУ

Реферат    Бібліотека    Посилання  

Проект электронного датчика зусилля    Звіт про пошук в Internet

  

Автобіографія

Середній бал у період навчання в університеті становив 4,87. Вільно володію російською й українською мовами. В обсязі, достатньому для читання й переписки, володію англійською мовою. Маю навичку роботи в програмах: КОМПАС 3D, Cosmos, AutoCAD, Microsoft Office, MathCAD.


Я народився 6 березня 1986 року в Донецьку. Найближчі люди для мене, це моя мама - Червоненко Лідія Іванівна й тато - Червоненко Віктор Васильович. Вчився у школі № 71 з поглибленим вивчанням хімії, фізики, математики. У школі мене цікавили точні науки, і техніка. Уже у 8 класі я розбирався в ремонті різних механізмів. Власно це й визначило напрямок мого подальшого навчання в технічному ВНЗі. В 10 класі я вступив до автошколи й в 16 років дістав права категорії "Професіонал". В 11 класі я записався на рейтингове тестування для вступу в ДонНТУ, і результатів виявилося досить, щоб мене прийняли в университет.

Я потрапив на перший курс Донецького національного технічного університету на спеціальність "Машини й апарати підприємств хімічної промисловості і підприємств будівельних матеріалів". Навчання в університеті істотно відрізняється від навчання в школі, ця відмінність дозволила мені з більшим інтересом вивчати всілякі предмети. В університеті я довідався більш детально про процеси, що відбуваються з технологічним устаткуванням, вивчив методи проектування устаткування, застосовуваного на підприємствах хімічної промисловості

У процесі навчання в університеті я проходив виробничу практику. Особливо слід зазначити технологічну парактику На Донецьком казеному заводі хімічних виробів, який спеціалізується на виробництві вибухових речовин. Проходження даного виду практики дозволило мені ближче познайомитися з технологією виробництва, а також довідатися проблеми, що існують у галузі, перспективи оснащення й розвитку.

На 4 курсі я почав займатися науково-дослідною роботою. Мій керівник Веретельник Святослав Петрович запропонував мені займатися вивченням явищ, происходящих при пресуванні, а саме, створення приладового комплексу, що буде оперативно знімати характеристики пресування з наступною їхньою передачею у ПК із подальшим рішенням.


Я завжди ставлю перед собою цілі. Людина без мети не може досягти істотного в житті. Усе, що я маю зараз, уміння, навички, положення - усе результат досягнення поставлених цілей. І цей результат далеко не останній, а тільки початок процесу який називається життя...

© ДонНТУ, Червоненко O.В. 2008