RUS
UKR
ENG
Бiографiя Автореферат Бiблiотека Посилання Звiт про пошук USER'S life ДонНТУ Магiстри ДонНТУ
Бiографiя
Автореферат
Бiблiотека
Посилання
Звiт про пошук
Завдання
Сайт ДонНТУ
Портал магiстрiв ДонНТУ
Магiстр Майборода Валерiй Миколайович
Майборода Валерiй Миколайович
Факультет: Електротехнiчний
Спецiальнiсть: "Електромеханiчнi системи автоматизацiї i електропривод"
Тема магiстерської роботи: “Дослiдження сервоприводiв на основi синхронних машин з постiйними магнiтами”
Керiвник: Д. т. н., проф.Толочко Ольга Iванiвна
Email
Про себе
     В даний час вчуся в магістратурі електротехнічного факультету Донецького національного технічного університету за фахом "Електромеханічні системи автоматизації і електропривод". Середній бал в процесі навчання склав 4,67. Вільно володію російською і українською мовами, в достатньому для розуміння об'ємі - англійською. Люблю приємну музику і хороші фільми, активний відпочинок і заняття спортом.
Дитинство
     Народився 19 серпня 1986 року в Петровському районі міста Донецька. Є старший брат Анатолій. Батьки - Микола Вiталiйович і Алла Вiкторiвна - завжди відносилися до мене тепло і з повагою, за що їм велике спасибі. Спокійною дитиною був до тих пір, поки не навчився ходити. З двох років мене віддали в дитячий сад "Берізка". Там був забіякою і задирою, так що батькам доводилося досить часто вислуховувати за мене незадоволеність виховательок.
Школа
     В 1993 році моя сім'я переїздить у Ворошиловський район міста Донецька і я відправляюся до першого класу ОШ № 13. В шкільні роки улюбленими уроками були математика (спасибі Буллах Аллi Анатолiївнi), трудове навчання і, звичайно ж, фізкультура. Брав участь в районних олімпіадах з математики, фізики, хімії, географії, англійській мові, приймав участь у багатьох спортивних шкільних змаганнях, та й загалом брав активну участь у житті школи. Наш шкільний колектив був чудовий. Особливо дружно пройшов 11-ий клас - часто проводили час разом, виїжджали на природу. З багатьма шкільними друзями із задоволенням спілкуюся і до цих пір. Під час навчання в школі займався багатьма видами спорту. Особливо можна виділити плавання, бальні танці і акробатику. Причому акробатикою займався близько семи років і виконав програму КМС. У результаті номер школи злого жарту не зіграв і вона була досить успішно закінчена з срібною медаллю.
Університет
     Непомітно пройшли шкільні роки і постало питання у виборі спеціальності. Як не дивно, довгих роздумів не було і в 2003 році, успішно здавши рейтинги, я поступив до Донецького національного технічного університету на спеціальність "Електромеханічні системи автоматизації і електропривод". Особливих труднощів в ході навчання не виникало, важко давався лише предмет "Інженерна графіка". Особливо хочеться відзначити прекрасного викладача і чудову людину Зубченко Аліну Костянтинівну. За час навчання в університеті брав участь в олімпіадах, був нагороджений грамотами. З групою склалися рiвні дружні відносини. Разом відзначаємо свята, виїжджаємо на природу. Непомітно пройшло 4 роки навчання і влітку 2007 року, відмінно здавши держіспити, я отримав диплом бакалавра і вирішив продовжити навчання в магістратурі електротехнічного факультету.
Магістерська робота
     Тема моєї магістерської роботи - “Дослiдження сервоприводiв на основi синхронних машин з постiйними магнiтами”. Слiд вiдзначити, що гiлка синхронних електричних машин з постiйними магнiтами найбiльш перспективна i найближчим часом обiцяє iстотний технологiчний стрибок. Мiй керiвник – Толочко Ольга Iванiвна. Активно допомагає Розкаряка Павло Іванович і Марінічев Віктор Юрійович.
Плани на майбутнє
     В найближчому майбутньому я планую успішно захистити магістерську роботу, також в планах варіант отримання другої освіти i водiйських прав. По можливості шукатиму роботу за фахом, безумовно з перспективою кар'єрного зростання.