ДонНТУ Портал магістрів ДонНТУ Портал магістрів ДонНТУ  Бібліотека  Посилання  Звіт про пошук  Індивідуальне завдання 
Рус  Eng

Магістр ДонНТУ Пожидаєв Сергій Сергійович

Пожидаєв Сергій Сергійович

Факультет: механічний

Спеціальність: металургiйне обладнання

Тема випускної роботи:  "Проектування маніпулятора для введення відсічних елементів в конвертер 160 т"

Керівник: Єронько Сергій Петрович

E-mail: DJ_MeX@ukr.net


Автобіографія

Я народився 1 грудня 1984 року в місті Горловка Донецької області. Моя сім'я: батько - Пожидаєв Сергій Васильович 1957 року народження, мати - Пожидаєва Вікторія Володимирівна 1961 року народження і брат - Пожидаєв Володимир Сергійович 1981 року народження.

У 1987 році я пішов у дитячий садочок, де проходило моє бурхливе дитинство і нові знайомства. Коли я був у підготовчій групі, мене батьки відвели на спортивні бальні танці. Спорт став для мене значенням життя.

У 1992 році я пішов в перший клас загальноосвітньої школи №52 м. Горловки. Під час шкільних років у мене з'явилося дуже багато друзів, з якими ми чудово проводили час. Брав участь в різних позашкільних заходах: КВНи, конкурси, змагання. У 1998 році став чемпіоном Донецької області серед Юніорів-2. Цьому виду спорту я присвятив дванадцять років життя.

У 2002 році я закінчив школу і без проблем склав вступний іспит, і був зарахований до складу студентів механічного факультету Донецького Національного Технічного університету на спеціальність «Металургійне обладнання». Перші дні навчання в університеті були дуже важкими, але незабаром стало все набагато веселіше. Я ставив перед собою мету досягти багато чого і беспроблемно.

У 2004 році я поступив на факультет перепідготовки кадрів ДонНТУ для отримання другої вищої освіти за фахом «Менеджмент організацій». Учбовий графік був сильно завантажений, мені довелося зробити вибір: навчання або спорт. Закінчив кафедру «Військової підготовки» при університеті і одержав звання молодшого лейтенанта Озброєних сил України в запасі. У 2006 році одержав диплом бакалавра за фахом «Металургійне устаткування», на підставі якого продовжив навчання в магістратурі, де працюю над темою: “Проектування маніпулятора для введення відсічних елементів в конвертер 160 т”.

У 2007 році одержав диплом бакалавра за фахом «Менеджмент організацій», також продовживши навчання для отримання диплома фахівця. В майбутньому планую дістати довгождану освіту і стати висококваліфікованим фахівцем в своїй області.


ДонНТУ Портал магістрів ДонНТУ Портал магістрів ДонНТУ  Бібліотека  Посилання  Звіт про пошук  Індивідуальне завдання 
Рус  Eng