Русский     Українська     English    
Носачов Сергії Володимирович. Головна сторінка
ДонНТУ -> Портал магістрів
Факультет: Обчислювальної техніки та інформатики
Спеціальність:Комп'ютерні системи та мережі
Тема магістерської роботи:Мережі Петрі
Керівник магістерської роботи:
Ковальов Сергiй Олександрович
E-mail:sergo@bsg.com.ua
ICQ #53770020


Біографія

Дитинство
Я народився в місті Донецьку, 7 липня 1984 року. З народження був тихою, спокійною і слухняною дитиною. Мої батьки: отець Носачов Володимир Іванович, директор ТОВ "Soniko-зв'язок", що займається наданням послуг зв'язку, інтернет. Мати Носачева Ріна Айсівна, за освітою кулінар, працювала кухарем близько 4 років, зараз домогосподарка. Через два роки, після мого народження, народилася моя сестра - Носачова Маргарита Володимирівна, яка є зараз студенткою ДоННТУ.

Дошкільні роки мої провів з батьками і бабусею. Вже з дитинства почав виявляти свою цікавість до техники, нових технології, автомобілям. Не підозрюючи, що надалі можу зв'язати з цим своє життя.

Школа
У 1991 році пішов у перший клас Школи-Гімназії №21, де провчився 8 класів. Про школу нічого цікавої або заслуговуючої уваги сказати не можу. У 9 клас, на підставі рейтингових випробувань, поступив в Донецький Коллеж, де провчився останні 3 року шкільного життя. Вже в коллежі почав відчувати атмосферу університету, оскільки вчилися ми за системою університету - залікові книжки замість щоденників, семестри замість чвертей. Три роки, проведені в коллежі, запам'яталися мені на все життя. Сама атмосфера навчання, спілкування з вчителями, друзями. Можна сказати, що в коллежі я отримав гідну підготовку для навчання в університеті. З моїх перших шкільних років у мене удома був комп'ютер, якому я приділяв велику увагу, тобто захопився програмуванням, комп'ютерними іграми і т.д. У зв'язку з моїми захопленнями, сімейним бізнесом і бурхливим розвитком комп'ютерних технологій я вирішив поступити на факультет обчислювальної техніки та інформатики.

Університет
Після вступу до університету був злегка здивований набором читаних дисциплін. Але потім я зрозумів, що такий базовий набір знань, які ми отримуємо на перших курсах, може стати в нагоді мені в майбутньому. І після 5,5 років навчання аніскільки не шкодую про вибрану спеціальність.

Студентське життя проходило достатньо бурхливо, всвязі з великою кількістю дисциплін і інтенсивною програмою навчання. Доводилося багато вчитися додатково, що б отримати гідний набір знань. На другому курсі перейшов у англійську групу ОТ. Все навчання проходило англійською мовою, що дозволило підвищити мій рівень англійської технічної мови. У 2004 роки за програмою обміну студентів я побував в Канаді, провінція Онтаріо. Був уражений красивою природою, архітектурними будовами, добрейщимі людьми. Мені довелося побувати кілька разів на Ніагарському водопаді, отримав невимовні враження, потужність і сила води, можу сказати - це одне з найпрекрасніших місць, що я бачив в моєму житті. У 2005 році, за програмою обміну студентів я побував в Японії, в м. Осака. У мене складалося таке відчуття, що я потрапив в інший світ. Країна високих технологій, вся комп'ютеризована. Храми у японському стилі, японське життя, японський народ - отримав масу незабутніх вражень.

Паралельно моєму навчанню в університеті, захопився веб дизайном. За цей час розробив багато інтернет проектів. І отримав чималі знання в сайтостроєнії, веб дизайні, інтернет програмуванні.

У жовтні 2006 року почну навчання в ДонНТУ, на факультеті "Економіці підприємства" для здобування другої вищої освіти.

Плани на майбутнє.
Після отримання диплома магістра, я планую найдті роботу за фахом, і паралельно отримати друге вищу освіту. Не хочу зупинятися на досягнутому, хочу прагнути вище і вище. Розвивати сімейний бізнес, ІТ технології. Один з моїх основних планів на майбутнє - вступити в політику.
| | | | |