Біографія

 

 

Бібліотека

 

 

 

Зсилання

 

 

 

Магістерська

 

робота

 

 

 

Результати

 

пошука

 

 

 

Особисте

 

завдання

 

 

 

Сайт ДонНТУ

 

 

 

Магістри ДонНТУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКР

 

 

Стояновський

 

 

Сергій

 

 

Юрійович

 

Факультет КІТА

 

Група ТКС00а

 

E-mail: ko22a@mail.ru

 

 

 

Тема магістерської роботи: "Розроботка й дослідження алгоритму стиснення голосових даних з використанням вейвлет-перетворень"

 

Керівник: професор кафедри АТ - Хорхордин О.В.

 

БіОГРАФіЯ

 

Народився 11 січня 1983 року в місті Макіївка. Коли переїхав у Донецьк - не пам'ятаю, напевно це було десь в 1984 році. З раннього дитинства був дуже неспокійною дитиною. Уже в дитячому саду часто попадав у неприємності, тому головний біль у моїх батьків почалася дуже давно й збільшується прямопропорційно моєму віку.

 

В 1989 році пішов у загальноосвітню школу №115. До третього класу вчився на відмінно, а от у четвертому одержав першу четвірку по ритміці. Після цього четвірки я одержував часто, але тільки по російської, української мовам та літературі.

 

Зі спортивних захоплень ранньої молодості можу згадати тільки заняття настільним тенісом з п'ятого по шостий класи.

 

У школі я провчився до восьмого класу. В 1996 році мої батьки настояли на вступі до Донецького технічного ліцею, де я й провчився 4 роки. За це я їм дуже вдячний. Виявити себе в повному ступені я зміг саме там, напевно, тому я й одержував різні грамоти. Любов до точних наук у мене з'явилася ще в школі, тому я щороку в ліцеї брав участь в олімпіадах по фізиці, математиці й хімії. Однак далі обласних турів я не проходив.

 

Вступати саме в ДонНТУ вирішив ще в 10 класі, тому готуватися до рейтингів почав на початку 11 класу. Намагався займатися з репетитором, однак після першого заняття зрозумів, що нічого нового він мені не розповість.

 

Спеціальність вибирав за критерієм найефектнішої, на мій погляд, назви. Відповідно назва “Телекомунікаційні системи та мережі” виявилася найбільш ефектною. Вважаю, що вибір виявився правильним.

 

При надходженні ходив на всі три рейтинги й набрав 48, 56 й 52 бала відповідно. Саме 56 балів мені й допомогли вступити на бюджетну форму навчання.

З першого курсу вчився досить ретельно. На другому курсі зайняв 3 місце на внутривузівській олімпіаді по фізиці. У цьому напрямку більше ніяких досягнень у мене немає.

 

Першу технологічну практику проходив на ВАТ «Укртелеком» на АТС№63. Там, на практиці, я дізнався багато цікавого про координатні АТС, що й придалося мені на 5 курсі. Другу практику я, як і багато моїх однокурсників, проходив формально - на папері.

 

Науково-дослідною роботою зайнявся тільки на четвертому курсі під керівництвом доцента кафедри АТ Хорхордина О.В. Однак остаточну тему моєї роботи я вибрав на 5 курсі й допоміг мені в цьому доцент кафедри АТ Дегтяренко І.В. Тема роботи: “Розробка й дослідження алгоритму стиснення голосових даних з використанням вейвлет-перетворень”. Задача стиску голосової інформації є досить актуальною. Розвиток сучасних телекомунікаційних мереж характеризується збільшенням частки мультимедійного трафику. Важливої складової мультимедійного трафика є аудіо інформація, і зокрема мовна інформація. Найбільш ефективні методи стиску голосових сигналів засновані на декомпозиції вихідного сигналу на компоненти та кодуванні цих компонентів. Голосові сигнали належать до класу нестаціонарних сигналів, що багато в чому утрудняє їхню коректну декомпозицію, тому що більшість методів розкладання сигналів, наприклад метод спектрального розкладу, побудовані на припущенні про стаціонарність сигналу. Саме одним з ефективних сучасних методів декомпозиції нестаціонарних сигналів є метод вейвлет аналіза.

 

Що стосується планів на майбутнє, то я збираюся залишитися працювати на кафедрі, якщо, звичайно, залишать, і згодом вступити до аспірантури.

 

 

КіНЕЦ