ФІО

Захаров Сергій Сергійович, e-mail

 Факультет

 Обчислювальної техніки та інформатики

 Кафедра

 Прикладної математики і інформатики

 Специальність, група

Программне забезпечення автоматизованих систем, ПЗ-00б

 Тема диплома

 Моделювання земної поверхні

 Науковий керівнік

Башков Евгеній Александрович 

   
Биография
Автореферат
Библиотека
Ссылки

Отчет о поиске

 

Отже, народився на березі Кальміуса в жаркий, за словами батьків, день 17 липня 1983 року. Батько мій, Захаров Сергій Олександрович, у минулому інженер-радіоелектронщик, а нині приватний підприємець, мати – Захарова Реоната Болеславівна – провізор, нагородили мене прекрасним набором генів і своїх особистих якостей – працьовитістю, терпінням і т.д. і виховали у дусі самостійності і цілеспрямованості. Сподіваюся, їм це вдалося мене так виховати. Дитинство своє я пам'ятаю смутно, ознаменувалося воно частими переїздами і постійною зміною садків і знайомих. Потім, рокам до трьох небагато зробився розсудливим і велику частину часу жив в приватному будинку з бабусею і дідусем. А також мамою, татом, і купою іншої дрібної господарської живності. З ранніх років завдяки батькам захоплювався спортом (з 4х літнього віку займався фігурним катанням років сім, потім було все, що душі бажано – танці, плавання, теніс, боротьба і ін.) Тато мій, в юності пристрасний турист, прищепив цю любов і мені – тому часто з батьками виїжджали з наметами по області. І дотепер вважаю кращим відпочинком звалити на плечі рюкзак і відправитися в неходжені ліси і гори. І взагалі з батьками, я думаю, мені повезло! Можу сказати багато теплих слів на їх адресу, але подаруй обмежуся одним великим СПАСИБІ!
Дошкільні роки, як я вже говорив, пройшли сумбурно, в садках я бував в багатьох, але ніде довго не затримувався. А потім пішов в ЗОШ №5, де і відмахав 8 років своєму життю. Скучати не доводилося – звичні будні змінялися святами, веселими гуляннями, футболом, першими захопленнями і першою любов'ю … Брав участь в олімпіадах (і навіть успішно), але душа вимагала більшого і поступово почав замислюватися – а що ж далі. Тому в 9й клас я поступив в Донецький, раніше технічний, а зараз просте Коллеж. З цим місцем у мене зв'язані найкращі спогади – прекрасний викладацький склад, чудовий і дружний клас. Там пройшли три моїх, напевно, найцікавіших шкільних роки. Там же мені прищепили любов до науки, і в цей же час я вперше і зацікавився комп'ютерами, що і визначило моє подальше життя. Розказувати детально про цей час можна нескінченно, але скажу тільки, що і до цього дня я із задоволенням бачуся з своїми колишніми викладачами і однокласниками і ми як і раніше дружні.
За коллежем я продовжив навчання в ДонНТУ. Поступив я без особливих проблем, з вибором спеціальності теж особливих питань не було – ще у восьмому класі, коли у нас удома з'явився комп'ютер, я придбав до нього деяку пристрасть і здібності. Шкільний курс інформатики мені завжди здавався небагато нудним і завжди було цікаве як же воно влаштовано і як працює. Почалися досліди по колупанню в ньому викруткою (поки не бачить тато), розбір простеньких програм і багато чого іншого, про що можна і не згадувати. Тому влітку 2000 року я став студентом кафедри прикладної математики і інформатики (з кафедрою я визначився відразу – клавіатурі мені показалася ближче до душі, ніж паяльник, але із спеціальністю були проблеми – думав йти на ЕКІ – але Сергій Васильович Теплінській мене в цьому переконав – за що йому спасибі – жодного разу не пошкодував про вибір ПЗ) в моєму і нині гаряче улюбленому університеті. Якщо дитячі роки у мене були сумбурні, то в студентські роки життя просто било ключем (правда, як мовиться, гайковим і по голові, іноді). Скучати в цей час не доводилося – спочатку просто перший курс і маса вражень, потім зайнявся таким оригінальним видом спорту, як стрілянина з лука в клубі «Золоті стріли », заснованому на базі манежу ДонНТУ. Досить швидко добився успіхів і став членом збірної області по стрілянині. В даний час продовжую займатися стріляниною і сподіваюся в скоро часі стати майстром спорту. З другого курсу пішов працювати в Обчислювальний центр ДонНТУ. Це стало хорошим стартом в моїй подальшій кар'єрі. І хоча вже там не працюю, але спогади про нього найкращі! Спасибі цьому колективу! Привіт Людмилі Львівні!
Чотири роки навчання на бакалавра пролетіли якось непомітно (якщо озиратися з 2005 року), було багато цікавих днів і багато нудних лекцій, хороший набір прогулів і декілька зауважень, але все таки думаю за килограмову відмітку моя особиста справа не вийшла. Потім наступив бакалаврський іспит - тиждень повної прострації і відключення від реальності і.. все позаду. Я бакалавр з червоним дипломом і спраглий стати магістром. За час навчання я захопився базами даних і комп'ютерними мережами. Цьому і присвятив свою подальшу кар'єру, але паралельно доводилося займатися питаннями адміністрування мереж і систем, а тему диплома взагалі вибрав у сфері комп'ютерної графіки – щоб розширити кругозір і просто тому що цікаво. Вибір теми я постарався детально висловити в авторефераті. Про навчання в магістраті сказати можна не так вже і багато – багато раз думав навіщо я сюди пішов, але загалом виявилося що в магістраті читають (нарешті!) багато корисних предметів! Отже є надія на успішне закінчення її і моє подальше вдосконалення.

Про плани на майбутнє говорити досить важко – есть декілька хороших варіантів але чого загадувати – все буде видно далі! На нинішній день є цікаві пропозиції на роботу від декількох крупних компаній і я думаю це буде хорошим стартом кар'єри. У спортивному плані я думаю протягом року стати майстром спорту, як вже мовилося, і продовжувати тренеровки по стрілянині. Сподіваюся, що робота сильно не заважатиме спорту. Ну і, звичайно, є велика мрія життя – об'ездіть мир. Ця програма на все життя!