ДонНТУ Магістри Руська Англійська Українська
Бiографiя Автореферат Бiблiотека Посилання Звіз з пошуку Індівідуальне завдання

photo.jpg 6K

Воротинцев
Микола
Вікторович

Група СП-00м ФОТІ

Ящик: nick@skif.net


Магістерська робота


Тема:

"Дослідження підходу використання розподілених модулей для забеспечення захисту інформації"

Керівник:  

Зiнченко Ю.Є.

Біографія


   Народився у Донецьку у 1982 році. Коли сповнилося сімь років пішов у перший клас. Навчався у загальноосвітній школі №61. Коли я був у третьому класі у нашій школі відкрилася школа містецтв. У тий час я непагано малював для свого віку тому батькі захотіли відправити мене на художнє відділення. Однак я туди і не вступив. Але замість малювання я почав займатися спортом. Спочатку почав ходити на плавання, потім плавно перійшов на легку атлетику, а потім знов повернувся на плавання, куди ходив не так уж і довго.

   У шостому класі наш класний керівник, вчитель математики, організував математичний гурток. Я відвідав цей гурток приблизно два раза. Там я вперше почув про таке поняття як система обчислювання. Взагалі у школі мені подобалися природознавчі науки, особливо фізика та хімія. У дев'ятому класі я навіть збирався стати хіміком. Після дев'того класу я спочатку збирався ідти навчатися у який-небудь технікум, але потім передумав та пішов у десятий клас.

   У десятому класі батькі купили мені компьютер. Спочатку на ньому я тількі грав у компьютерні ігри, але потім почав пробувати програмувати: писав невеликі програми на Паскалі. Я вирішив, що піду вчитися на яку-небудь компьютерну спеціальність.

   В одинадцятому класі почав ходити на курси по підготуванню до рейтингу. Обрав спеціальність "Системне програмування" тому, що у газеті "Донецкий политехник" її опис мені більш всього сподобався. Школу закінчив добре і у 2000 році поступив у Донецькій державний технічний університет.

   На третьому курсі я зацікавився мовою VHDL, за допомогою якої можна описувати цифрові системи, а в подальшому синтезувати та реалізовувати їх на програмуємих мікросхемах (FPGA). Весною прийняв участь в тестуванні, яке проводилося фірмою ALDEC, по мові VHDL, пройшов його та літом поїхав у Польшу на практику в місто Гданьск. На практиці я більш глибоко познайомився з VHDL та FPGA технологіями. Після четвертого курсу мені також пощастило побувати на стажировці в Польщі у місці Жерновець. На п'ятому курсі я отримав пропозицію пройти двохмісячну практику в місці Жерновець. Я займався розробкою бази тестів для DCM (Digital Clock Manager), який використовується для керування синхронізацією у цифрових пристроях. Тести були підготовлені з використанням мов VHDL та Verilog.

   На четвертому курсі я також зацікавився розподіленими системамі, найбільш відомим прикладом яких є Internet. Тому я вирішив зайнятися їх вивченням у рамках НІРС. В подальшому я вирішив зупинитися на питаннях дослідження захисту інформації у розподілених системах, що і стало темою моєї магістерської роботи. У рамках цієї теми я також планую розробку механізмів захисту на прикладному рівні з використанням технології .NET та на канальному рівні, шляхом створення модуля кодування та декодування для захищеного Ethernet, який буде реалізован апаратно. Я вважаю, що захист інформації буде завжди актуальним, тому що з розробкою нових механізмів захисту, придумуються нові шляхи їх обходу. Я вважаю, що занімаючись цією темою, я також зможу вивчити самі передові програмні та апаратні технології.

   Після закінчення університету я збираюся працювати за фахом, скоріше за все в області, яка пов'язана з яким-небудь аспектом моєї теми. У майбутньому себе я бачу висококваліфікованим фахівцем, який відмінно знає свою спеціальність та вміє працювати. Я припускаю, що спочатку буду процювати на фірмі, яка займається розробкою програмного або апаратного забеспечення, а в подальшому, з придбанням практичного досвіду, можливо організую свою власну фірму.Бiографiя Автореферат Бiблiотека Посилання Звіз з пошуку Індівідуальне завдання