Персональна Web-сторінка Трубарова В'ячеслава Анатолійовича | Біографія

English EN   Русский RU   Deutsch DE   Украïнська UA


Трубаров В'ячеслав Анатолійович, фотографія (3.8К) - березень 2005

Трубаров
В'ячеслав
Анатолійович

Група СП-00м
Факультет ОТІ


Мій e-mail:  vyacheslav_trubarov@yahoo.com


Біографія
Реферат за магістерською роботою
Бібліотека за темою магістерської роботи
Посилання за темою магістерської роботи
Звіт про результати пошуку за темою магістерської роботи
Індивідуальне завдання


Тема магістерської роботи:
"Дослідження генетичних алгоритмів оптимізації в паралельній моделюючій системі"
Керівник: проф. Святний В.А.


Біографія

Народився 27 травня 1983 року в селищі Целіна Ростовської області Росії. Мій батько за національністю українець, а мати – росіянка. Тому спочатку моя родина жила в Росії, а потім переїхала до України (до Макіївки, де жили батьки мого тата). Потім я з батьками переїхав до Донецьку та дотепер живу тут. У дитинстві я дуже полюбляв слухати, як мої батьки читали мені різні книжки (вірші, казки, розповіді, тощо). Деякі розповіді та вірші я запам'ятовував і потім брав книгу й починав їх "читати". Завдяки ретельності моїх батьків я сам рано навчився читати й робив це часто й із задоволенням.

Навчався в школі номер 19 (з поглибленим вивчанням німецької мови). Я пішов туди з шести років, так що я не пропускав четвертий клас і чесно вчився всі 11 років. З першого по сьомий клас включно відвідував також музичну школу номер 1. Там я навчався грі на фортепіано. Після закінчення музичної школи з'явився додатковий вільний час, і у восьмому класі я перейшов до класу з поглибленим вивчанням німецької мови (до цього був у звичайному).

Наша школа брала участь у програмі обміну школярами з одним з міст-побратимів Донецька (Бохумом). Завдяки цьому мені в десятому класі випав шанс поїхати до Німеччини, яким я й скористався. Кожного нашого школяра там приймала родина одного з учнів німецької школи, що брала участь у програмі обміну. Потім ці учні приїжджали до нас на кілька тижнів і жили в наших родинах. Вражень й у нас, і в них були багато – все ж таки різні культури, різний рівень розвитку.

Із захоплень віддавав перевагу читанню (найчастіше це була наукова фантастика й фентезі), любив також грати в різні розвиваючі й економічні настільні ігри. Наприкінці школи з'явився комп'ютер, і я став грати в комп'ютерні ігри. Після закінчення деякого періоду також з'явився інтерес до програмування, тому я займався самонавчанням у даному напрямку (програма нашої школи передбачала дуже вбогу інформацію в даній області знань). Брав участь у багатьох районних й обласних олімпіадах, найчастіше це були олімпіади з математики, фізики, біології й німецької мови (найбільше зайняте місце - друге в області з німецької мові).

Закінчив школу в 2000 році із золотою медаллю. Після школи вирішив серйозно зайнятися програмуванням, тому в 2000 році вступив до найкращого із прилеглих технічних університетів - Донецький національний технічний університет (ДонНТУ) - на спеціальність "Системне програмування" (СП). Цей вуз добре зарекомендував себе (і не тільки в нашій країні), а спеціальність була на той момент однієї з нових, і я сподівався, що нарівні з базовими знаннями буде надаватися нова й актуальна інформація. До того ж це найширокопрофільніша, на мій погляд, спеціальність у необхідному мені напрямку.

Більшість захоплень залишилися незмінними, може хіба що в дещо інших пропорціях. Паралельно з навчанням в університеті займаюся самоосвітою в області програмування. Одержав диплом бакалавра з відзнакою.

Пройшов конкурс на цільовий контракт у магістратуру. Темою магістратури обрав "Дослідження генетичних алгоритмів оптимізації в паралельній моделюючій системі". Мій вибір заснований на тому, що, по-перше, проблеми оптимізації в наш час є актуальними, а по-друге, застосовуючи еволюційні обчислення для вирішення таких задач можна досягти дуже непоганих результатів, адже не для кожної задачі можна знайти специфічний алгоритм, а генетичний алгоритм (який й є однією з реалізацій еволюційних обчислень) можна застосовувати для задач будь-якого типу складності, коли потрібно знайти не обов'язково найкращий, але припустимий результат. Щодо паралельності, то генетичний алгоритм, заснований на принципах еволюції популяції в реальному житті, сам по собі має паралельну структуру (кожен індивідуум на певному кроці обчислюється незалежно від інших).

Моя майбутня професія є дуже перспективною й затребуваною в наше комп'ютеризоване сторіччя, інакше я б не зацікавився нею. Зараз кожна поважаюча себе фірма прагне перейти на нову техніку (будь то офісні комп'ютери або спеціалізоване обладнання) та їм необхідні фахівці, які зможуть цією технікою не тільки користуватися й обслуговувати її, але й пристосовувати її для потреб компанії (тобто, крім усього іншого, писати для неї програмне забезпечення). Це включає розробку нових ідей, втілених у програмах, що, я думаю, моя освіта мені дозволяє. Таким чином, моя професія залишиться актуальною, як мінімум, у найближчому майбутньому. Це дозволить мені знайти гідну роботу фахівця у досліджуваній галузі.

Більш далеке майбутнє мені поки що невідоме, оскільки воно залежить не тільки від мене, але й від темпів розвитку нашої країни. Якщо все буде в порядку, тоді іноземні компанії не будуть боятися вкладати гроші в Україну, що дозволить мені або зайняти керівничу посаду у філії якої-небудь великої компанії по розробці програмного забезпечення, або відкрити власну невеличку фірму схожого призначення.


Біографія
Реферат за магістерською роботою
Бібліотека за темою магістерської роботи
Посилання за темою магістерської роботи
Звіт про результати пошуку за темою магістерської роботи
Індивідуальне завдання


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Copyright © В'ячеслав Трубаров, ДонНТУ