Фото Трофунеко
Трофуненкo
Андрій
Миколайович

СП00м

E-mail: trof_and@ukr.net

Тема магістерської роботи: "Разробка та дослідження протоколу керування для лінії обробки ресурсів"
Керівник: доц. Мальчева Р.В.

Народився 5 вересня 1983 р. у шахтарському місті Єнакієве Донецької області. Дитинство пам'ятаю вибірково, уривками, повної і чіткої картини немає. Напевно, як і всі діти в дитинстві, я був дуже допитливий й все пробував на смак та дотик, тому моїм батькам завжди приходилося бути на чеку. То вони дістають мою застряглу голову з ліжка, то кульки з носа. Взагалі у лікарні приходилося бувати часто, до того ж я був хворобливою дитиною. Але лікарні не боявся, мене там завжди зустрічала добрий і турботливий доктор. Напевно, тому ще тоді в мене з'явилося бажання стати лікарем.

У садок ходив не довго, після того як отруївся там пряниками, навідріз відмовився більше туди йти. Тому основний час проводив удома. Після того як навчився читати, основним заняттям у вільний час стало читання. Читав усе підряд і багато, спочатку казки, потім пригодницькі романи, книги про тварин, фантастику і т.д. Читати люблю дотепер, тільки можливості читати усе менше.

Одні з найбільш яскравих і радісних спогадів дитинства – поїздки в село, до бабусі. Близькість родини, друзів, природи, річки, завжди дуже радувало й залишало сильні враження. У ті моменти хотілося зупинити час і взагалі не повертатися додому. Так весело й безтурботно пройшли мої дошкільні роки.

Шкільні роки принесли яскраві враження, нових друзів і улюблених учителів. C перших класів у мене проявилася похилість до природних і точних наук. Тому зі шкільних предметів більше за все подобалася математика, фізика, біологія. Добровільно примусово брав участь у різних олімпіадах по цих предметах.

У вільний час допомагав батькам, грав у футбол, та й просто десь бігав як і всі діти. Практично увесь час навчання в школі хотів стати лікарем. Тому журнали "Здоров'я" і книги по біології я читав залюбки. Уже в старших класах почав захоплюватися спортом – займався легкою атлетикою, настільним тенісом. Після появи в будинку комп'ютера всі плани стати лікарем непомітно зникли й з'явилося бажання стати фахівцем в області комп'ютерних наук. Тому в останньому класі школи, я надійшов на підготовчі курси при ДонНТУ і по рейтингу поступив на спеціальність АТ (факультет АСУ). Однак після ретельного читання газети "Донецький політехнік" передумав із вибором і пройшов за іспитом на спеціальність Системне програмування факультету ОТ.

У 2000 р. став студентом першого курсу ДонНТУ факультету Обчислювальної техніки та інформатики за фахом Системне програмування. Найбільш складними для мене були перші семестри, а потім небагато навчився змушувати себе учитися.

На мою думку найбільш цікавими були наступні курси: Комп'ютерна електроніка (Гусєв Б.С), Системне програмування (Теплинскій С.В., Шевченко О.Г.), Основи БД (Дорожко Л.І.), Мікропроцесорні системи (Мальчева Р.В.), а з курсів загального призначення Математика (Піпка Є.І.) і ТОЕ (Михайлов В.Є.). У 2004 р. одержав диплом бакалавра і надійшов у магістратуру.

Ґрунтуючись на придбаних знаннях, мене більш за все зацікавило створення систем автоматичного керування на базі мікроконтролерів. Тому зараз моїм наукового керівником є Мальчева Раїса Вікторівна, а темою моєї магістерської роботи "розробка протоколів обміну в мікроконтролерних системах керування". Починаючи з 2004 р., крім навчальних занять, займаюся проектуванням електронних плат за допомогою САПР "PCAD 2002" і їхньою збіркою, програмуванням Intel 8051 сумісних контролерів (Keil uVision), а також контролерів фірми Atmel на базі ядра AVR(IAR Embedded Workbench).

На найближчий час переді мною поставлене завдання закінчити роботу над магістерською дисертацією. Потім знайти цікаву роботу можливо пов'язану із проектуванням електронних пристроїв призначених для автомотизації виробництва або автомобільної промисловості або занятся програмуванням мікроконтролерів. Щодо планів на далеке майбутнє, то в даному напрямку мені складно що–небудь точно спрогнозувати. До того ж не хочеться обмежувати себе надуманими рамками.