Портал магістрів
  Широбоков В.А. 22 липня 1983р у місті Донецьку відбулася знаменна подія. Народилася сама розумна, добра, красива і скромна людина. Іншими словами з'явився на світ Я.

Цією дорогоцінною дитиною був нагороджен Широбоков Олександр Андрійович і його дружина Широбокова Лариса Валентинівна, ну і звичайно ж їхній син Андрій, який, як не дивно зумів з'явитися на світ за 7 років до мого народження. Чим зумів мене не мало здивувати.

Проблема вибору імені дитині була блискучє вирішена. І як можна було вже помітити, був Я названий на честь свого дідуся Валентином.

Але не усі було так безхмарно, як показалося на перший погляд. Як тільки з'явилася можливість, мене віддали в дитячий сад за назвою "Сонечко". Де нас переконували, що ми є "проміннячками" сонця, однак науково обґрунтованих доказів не принадили. У цьому закладі минулися, як виявилося пізніше, самі безтурботні роки мого життя.

Не чекаючи встановленого, семирічного, віку на приймання дітей у середню фізико-математичну школу №35, у яку я повинний був піти по місцю прописки, у віці 6 років був відданий у середню школу №49. У якій, я і навчався протягом наступних 11 років. За час навчання мною користувалися, виставляючи на всякого роду олімпіади по математиці, інформатики, історії і фізики.

Коли прийшов час вибирати собі професію, а також університет для одержання вищого освіти я вибрав ДонНТУ. У той час що іменувався ДонДТУ. Вибір професії був викликаний моїм інтересом до обчислювальної техніки й абсолютним небажанням осягати гуманітарні науки. А університет через того що його закінчили обоє моїх батька.

При перших же зборах в університеті я був призначений старостою своєї групи. Обов'язку якого я виконував у перебігу чотирьох років. Доколи не розформували групу, у зв'язку з поділом потоку на фахівців і магістрів. Зі своїми обов'язками справлявся не погано, що можна було б укласти з того, що питання про переобрання старости в групі не обговорювався. А в загальному, життя в університеті протікала спокійна.

При виборі магістерської роботи я віддав перевагу системам розпізнавання тексту. Тому що цей напрямок, на мій погляд, дуже цікавий і перспективний. Тому що містить у собі роботу з графікою, нейронними мережами, високорівневому програмування алгоритмів. Можливість застосування апаратних прискорювачів і низькорівневому програмування для них.

Після закінчення університету планую продовжити роботу на нинішньому місці роботи, а також почати роботу на "Укртелекоме", для поповнення своїх знань на практиці.