Біографія
Муха
Євген
Михайлович

ФОТІ, СП-00м
Спеціальність: системне програмування
e-mail:


Науковий керівник:         к.т.н., доц. Зінченко Ю. Є.
Тема магістерскої роботи: «Дослідження реалізацій MPEG2 відеопроцесорів на FPGA та PRUS»
Биография

Народився я 12 травня 1983 року в курортному містечку під назвою Слов'янськ, Донецька область, Україна.

З раннього дитинства був дуже рухливим і допитливим. Про таких говорять:"Йому усе обов'язково потрібно знати!" І дійсно. Я з великою ретельністю намагався брати участь у всіх подіях, де тільки міг. У цьому віці з талантів можна відзначити лише дуже гарну пам'ять. Власне, вона була моєю гордістю. Я міг запам'ятовувати достатньо великі обсяги інформації (частіше у віршованій формі) без особливих зусиль. Цьому усі, хто знав мене, і дивувалися.

Далі школа. Не скажу, що я особливо блищав знаннями й уміннями. Швидше за все мені не вистачало посидючості. Той активний спосіб життя, що я звик вести з дитинства, і небажання сидіти на одному місці давали про себе знати. Чомусь я завжди і скрізь квапився. Але не дивлячись на все це, саме в школі я відчув, що мені даються легше більш точні науки. І навпаки, я не дуже любив займатися гуманітарними предметами. З усіх гуманітарних предметів міг із задоволенням бути присутнім тільки на уроках російської літератури, і те тільки тоді, коли проходили поезію. Ну що тут сказати? Любив вірші. До того ж мені легко і без великих витрат часу вдавалося їх учити. Приблизно в цей же час я захоплювався малюванням. Варто помітити, що малював я непогано. Причому мені вдавалися як портрети, так і пейзажі. Зрозуміло, до професійного художника мені було далеко. Та й про який професіоналізм могла йти мова в середній школі так ще й у самоучки. Крім перерахованих вище занять можна відзначити ще плавання. Спорт завжди був невід’ємною частиною мого вільного часу. Ще в 1-ому класі я записався в басейн і проходив туди все початкове і середнє ланки школи.

У старших класах почав захоплюватися більше точними науками. Брав участь в олімпіадах по хімії, біології і математиці. По біології зайняв перше місце по місту. Однак, на цьому мої навчальні досягнення в школі обмежуються. Варто зазначити, що вибрав свою теперішню спеціальність я тільки в 11-ом класі. Ніяк не міг визначитися, але захоплення комп'ютером таки взяло верх. У старших класах захопився спортом. Особливо мені подобалися футбол і баскетбол. Часто брав участь у змаганнях від школи. Також любив біг. У 9-ом класі зайняв по бігу перше місце в місті.

Отже, визначивши зі спеціальністю, здавши випускні іспити в школі, вибравши університет, у якому хочу навчатися, я приступив до здачі вступних іспитів. Давалося мені це нелегко, не дивлячись на всі попередні заняття з репетиторами. Однак, я поступив. Ура! Я - студент ДонНТУ. Чому ДонНТУ? Тому що це сильний технічний ВУЗ. Я знав, що тут одержу вагому інформаційну базу, необхідну для фахівця в своїй справі. Чому системне програмування? Мене тягло не просто до програмування або техніки. Я хотів усе відразу і багато. От і найшлася спеціальність, що сполучала в собі всі те, чого я бажав. Залишалося тільки навчатися.

Не скажу, що навчання мені завжди давалася легко, але я старався, тому що усвідомлював, що ці 5 років, що я витрачу на одержання освіти, не повинні пройти безвісти. Я учився усьому, чому тільки міг. Багато чого приходилося доучувати самостійно, тому що не завжди в університеті читалися курси, що розкривали питання, які цікавили мене на даний момент. Приходилося вивчати додаткову літературу, займатися самоосвітою. Однак, університетська програма була насиченої. Так що мені було не менш цікаве і корисні ті знання, що я придбав безпосередньо в ДонНТУ. Фактично, вони склали основну частину мого багажу знань.

Під час навчання в ДонНТУ я, як переможець всеукраїнського тестування, проведеного американською фірмою ALDEC, за запрошенням цієї фірми проходив стажування влітку 2004 року в польській філії дочірньої компанії ALLTECH Sp. z.o.o. Після чого був запрошений на повторне стажування весною 2005 року вже без проходження тестування.

Улітку 2004 року, здавши державні іспити, одержав диплом баколавра з відмінністю за фахом «Системне програмування».

Продовжуючи навчання в магістратурі, займаюся магістерською роботою по темі «Дослідження реалізацій MPEG2 відеопроцесорів на FPGA та PRUS».

У рамках даної магістерської роботи була виконана НДРС за темою «Дослідження принципів кодування-декодування і формування потоків відеоданих відповідно до стандарту MPEG-2».

У рамках навчальної програми брав участь у конкурсі, проведеному фірмою Ericsson, де представив свій проект, розроблений на Java 2 ME для мобільних платформ. Програма (midlet) була названа «SMS Indicator» і являє собою своєрідний індикатор непрочитаних SMS-повідомлень.

У рамках індивідуального завдання по курсовому проекту розробив проект «Портативний пристрій для тестування знань на базі USB-інтерфейсу і ПЛІС». Опублікував статтю по цій розробці.

На далеке майбутнє планів багато. Поки ще точно не визначився, тому не буду викладати. Маю бажання закінчити аспірантуру, хочу постійно рости в своїй спеціальності. Хотів би працювати в перспективній компанії, зробити кар'єру. Однак, самостійної діяльності не виключаю. Майбутнє покаже.


Біографія Російська Українська Англійська
Навігація по сайту Дисертація Библіотека Посилання Звіт про пошук Фотоальбом