БІОГРАФІЯ

АВТОРЕФЕРАТ
БІБЛІОТЕКА
ПОШУК ЗА ТЕМОЮ
ПОСИЛАННЯ

 

 

 

 
Лосева Ирина Александровна

Лосєва

Ірина

Олександрівна

група СП-00м

e-mail: loseva@ua.fm

тема магістерської роботи:

"Системна організація порталу картографічної

інформації"

керівник: Анопрієнко Олександр Яковлєвіч

 

Дитинство
Народилась я в місті Донецьку, в теплий та сонячний день літа, а точніше 31-го серпня 1983 року.
З'явилась я в сім'ї яка вже відбулась, батько
Олександр Васильович, фізик; мати Лариса Іванівна, математик і брат Андрій.
На протязі 1-2-х років проходив процес становлення на ноги (в прямому значенні цього слова) й навчалась спілкуватись з оточуючими мене людьми.
Оскільки у мами закінчувалася дикретна відпустка :), то в 1985-му році віддали мене в дитячий садок, де я познайомилася з новими друзями. Найприємніші спогади це, звичайно, прихід батьків за мною! Не подобалось спати вдень у садку, але зараз згадую це с заздрістю.
Батьки працювали в державній (а тоді тільки такі і були) установі, то кожне літо брали путівки на море, в ліс або в дитячій табір. А потім обов'язково до бабусі, де онуків збиралося стільки, що нудьгувати не доводилось.
Через те, що тато захоплювався фізичною підготовкою (не тільки своєю, за що йому величезне спасибі!), іноді вставали раненько і бігли на пробіжку, або удома ставали на зарядку, мені навіть купили маленькі гантельки, по 0.5 кг, i я посилено качала щось, схоже на м'язи. :) Взимку часто ходили кататися на лижах на місцеві терикони, і у мене звичайно ж були найменші лижі. У теплу ж пору року, в посадку на шашлики.
Взагалі, як з мене тільки не «знущались» :-) й холодною водою обливали взимку, і по горах Сочинськими водили, і в походи брали. Так, дитинство у мене було дуже насичене і веселе.
Але як би гарно не було у безтурботному дитинстві, прийшов час отримувати знання!

Школа
Так 1-го вересня 1989-го року я пішла до школи, в 1-ий клас. Особливу прихильність до того чи іншого предмета не пам’ятаю, все було нове, все цікаве. Тільки після 7-го класу замітила інтерес до точних наук, це навіть інтересом не можна назвати, просто виходило вирішувати задачки, а коли виходить, то завжди хочеться робить. Але це не означає, що інші предмети не вчила, навпаки, добре пам’ятаю, як до ночі читала твори (переважно української літератури) й вчила біологію та інші уроки.
Як і люба дитина, яка добре вчилась, залучалась до научних робіт, конкурсів, олімпіад, змагань.
Клас був дружній і веселий, це завдяки класному керівнику, Ждановій Кирі Миколаївні, яка прагнула збирати нас поза шкільними стінами. Поїздки в ліс, походи в місцеві посадки, поїздки до Львова, до Севастополя, цирку, кіно, театра... все це тільки зближувало нас, і, звичайно ж, залишило багато приємних спогадів.
Вже у 10-му класі почала замислюватися про вибір університета. Безперечно, вибір був між Донецьким національним університетом та Донецьким національним технічним університетом. Поміж усіх факультетів, на сімейнії раді, обрали факультет обчислювальної техніки саме Донецького національного технічного університету. І про цей вибір я не жалкую, адже спеціалісти цього профілю мають попит на «нашому ринку».
Закінчив на відмінно школу, у 2000-му році поступила на ФОТІ на спеціальність «системне програмування». Так я стала студенткою группи СП-00а!

Університет
Найяскравіщі й бурхливі враження залишились з першого курсу. Так, було не легко… але через цю «школу життя» повинен кожен пройти.

Навчання протікало доволі-таки гладенько, цікаві предмети чергувались з дуже й не дуже цікавими. Так непомітно пройшли чотири роки. За цей час я встигла багато чого дізнатись й багато чому навчитись, а також зрозуміла, що ще більш нового й цікавого залишилось неохопленим.
У 2004 році я закінчила бакалаврат й поступила до магістратури, де і навчаюсь по теперішній час. Тема моєї магістерської роботи "Системна організація порталу картографічної інформації". Керівник – доц., к.т.н. Анопрієнко Олександр Яковлевич. В рамках магістерської роботи була проведена научно-дослідницька робота, цілью якої є представлення картографічної інформації для користувачів мобільних телефонів. У зв’язку з швидким розвитком мобільної технології, розвиваються й додаткові можливості для користувачів мобільних пристроїв. Однією з таких можливостей є вихід в Інтернет через WAP. Необхідно розробити для користувачів WAP-портал з наданням карти, завдяки якій можна було б легше орієнтуватися. На шляху вирішення цієї задачі стояло ряд проблем, які доводилось вирішувати в процессі створення портала. Ця робота дуже цікава й актуальна, тому що розвиток мобільного Інтернета й надання послуг через Інтернет, зокрема
картографічної інформації, це дещо нове й привабливе, перш за все, для користувачів мобільних телефонів.
У магістерській роботі ця тема буде розгорнена і додані нові наукові дослідження.

Плани на майбутнє
Розкривати всі свої „наполеонівські” плани на майбутнє я не стану (мабуть трохи марновірна). Але у загальних рисах можна пофантазувати...
Перші роки, після закінчення університету, будуть присвячені, перш за все, роботі. Треба влаштуватися на серйозную роботу, спробувати себе у різних напрямках, вибрати вподобане. Я готова працювати старанно, наполегливо і самовіддано за умовою, що це помітять і оцінять.
А через 5 років, робота відійде вже на другий план, адже на першому будуть діти і улюблений чоловік.