Eng   RU
Ковалева Татьяна Валериевна

Ковальова Тетяна Валерiївна

Донецький Нацiональний Технiчний Унiверситет

Факультет: "Обчислювана техника та iнформатика" (ВТИ)

Спецiальнiсть: "Програмне забезпечення автоматизированих систем" (ПЗ)
Email:T_cherry@rambler.ru mail

Тема магiстерскої роботи: "Дослідження ефективності визначення блокувань у розподілених системах"    

Керiвник: Олександр Iванович Андрюхiн

::Бiографiя::
::Дисертацiя::
::Бiблiотека::
::Посилання::
::Звiт про пошук::
::Індивідуальне завдання::

Я народилася 23 жовтня 1982 року в місті Донецьку.

Мої дитячі спогади починаються приблизно з 3-3,5 років. Пам'ятаю свою дитячу кімнату, пам'ятаю свої іграшки, двір, лавку поряд з квітковою клумбою. І, звичайно ж, маму, що сидить на цій лавці. Як і більшість дітей, у дитячий сад я ходити не любила. Як тоді здавалося, від мене вимагали неможливе — дотримувати режим дня. Але, незважаючи на таку особливість, вихователі до мене відносилися дуже добре. І, як розповідала потім мені мама, мені дозволяли навіть більше, ніж потрібно було. У дитинстві я дуже любила малювати. Кажуть, у мене непогано виходило. Хоча звичайно, між майстерністю Сальвадора Далі і моїм дотепер практично нездоланна прірва, усе-таки малювати люблю й дотепер. Тільки от часу на це практично не залишається.

Коли мені виповнилося сім років, я пішла в школу. І через 10 років закінчила її на відмінно. Вчитися мені подобалося, тим більше, що вчилася я в спеціалізованому класі з інтенсивним рівнем навчання.

У молодших класах дуже любила читання. Потім дуже подобалася історія, ну і звичайно, російська література. Результатом моїх захоплень стали грамоти за особливі успіхи у вивченні російської літератури, а також диплом Усеукраїнського конкурсу творчих робіт із прав людини.

Але більше всього я любила брати участь у шкільних спектаклях і виставах. Репертуар, як у всякої дівчинки, складали сніжинки, принцеси, снігурки. Однак були і ролі, що запам'ятовуються — маленької відьми і графині.

У старших класах мої інтереси трохи змінилися — мене усе більше стали цікавити геометрія, хімія, ну і звичайно ж, інформатика. Уроки інформатики були особливо цікаві, незабаром я зрозуміла, що хочу навчитися програмувати професійно, тому після закінчення школи здала іспити і стала студенткою спеціальності програмне забезпечення. З вибором вузу ніяких проблем не було. Адже ДонНТУ — одне з найкращих вищих навчальних закладів Донбасу. Тут і високий рівень викладання, і традиції, і позитивні відгуки випускників і студентів. Єдиним мінусом був великий конкурс, але, як ви бачите, я з цим впоралась.

4 роки студентського життя пролетіли непомітно. До того ж, у мене дуже дружна, весела і розумна група. Крім лекцій, заліків і сесій, спілкування з викладачами, були також і змагання з аэробіки і наукові конференції...

Зараз я вже на п'ятому курсі. Вдалося поступити в магістратуру і сподіваюся, благополучно закінчити її. Тема моєї магістерської роботи — дослідження ефективності визначення блокувань у розподілених системах. Як відомо, безвихідних ситуацій не буває, навіть якщо два процеси блокують один одного. Оптимальний вибір алгоритму в таких ситуаціях відіграє важливу роль. Адже саме від цього залежить ефективна робота всієї системи.

Крім навчання, встигаю ще і попрацювати. Працюю програмістом у фірмі, що займається розробкою геологічного програмного забезпечення. Виявилося, що геологія — це теж цікава наука. У майбутньому, після того, як закінчу університет і попрацюю трохи за спеціальністю, хотілося б відкрити свою власну фірму з розробки ПЗ.


cайт ДонНТУ  |  магiстри ДонНТУ