Коваль Олександр Вікторович

Коваль

Олександр

Вікторович

ФОТI, ВТ-00м
спецiальнiсть
Компьютернi системи та мережi
e-mail: Alexsmt2001@mail.ru

Науковий керiвник:
к.т.н., доц. Зінченко Ю.Е.
Тема магістерскої роботи:
«Методи проектування та структури вiдмовостiйких ПЗП»

Бiографiя
Дисертацiя
Бiблiотека
Посилання
Звiт про пошук
Індивідуальне завдання

Я народився 10 серпня 1983 року в м. Горлівка Донецької області.

C дитинства захоплювався електронікою: спочатку розбирав усе де була електронна начинка й до чого могли дотягтися мої руки, а коли підріс приступив ще й до творчої діяльності. За словами батьків, першими моїми іграшками були радіолампи й електричний конструктор на батарейках, зроблений батьком, на ньому я до 3 років освоїв закони Ома й Кирхгофа . Перший радіоприймач зібрав самостійно в 6 років.

З 1991 по 2000 роки вчився в середніх загальноосвітніх школах м.Донецька й Горлівки. У цей період мої захоплення радіоелектронікою придбали більш мирний характер, я почав вивчати теорію роботи аналогової а потім і цифрової апаратури (малював і паяв схеми підсилювачів, лічильників і т.д.) Першими слухачами моїх ідей були друзі-однокласники.

У цей же період, а точніше в 6 класі захопився програмуванням. Улюблиними предметами були інформатика (нажаль вона як предмет з'явилася лише в старших класах), математика й англійська мова. Як наслідок, брав участь у міських олімпіадах по інформатиці.

Захоплення комп'ютером і радіоелектронікою не пройшли даром. Вибір професії й навчального закладу був природним. Я надійшов у ДонНту (тоді ще ДонГту) на на факультет обчислювальної техніки й інформатики, спеціальність ВТ , як найбільш відповідним моїм інтересам. Я вдячний моїм наставникам, які допомогли мені зробити правильний вибір.

Під час навчання в ДонНту я, як переможець всеукраїнської Олімпіади, проведеною американською фірмою ALDEC, за запрошенням фірми влітку 2003 й 2004 року проходив стажування в польській філії ALDEC .

В 2004р. одержав диплом бакалавра(з відзнакою) по комп'ютерній інженерії.

Продовжуючи навчання в магістратурі ДонНту, розробляю магістерську по темі "Методи проектування та структури вiдмовостiйких ПЗП".

У рамках даної теми була виконана НДРС "Cистема верифікації FPGA - проектів c інтерфейсом USB".

Створено Java-applet “Votest 1.0” для мобільного телефону (midlet), що дозволяє виконувати тестування знань, здійснювати голосування або проводити опитування суспільної думки по різних питаннях (у співавторстві).

Java- midlet “Votest 1.0” посіло третє місце на відкритому конкурсі Ericsson на створення midlet’у для мобільних телефонів на платформі Java, проведеному під патронатом Державного департаменту з питань зв'язку й інформатизації України 2004 для студентів ВНЗ України.

Виконано розробку проекту "Портативний пристрій для тестування знань на базі USB -інтерфейсу й мікроконтролера".

У теперiшный час тема магістерскої роботи «Методи проектування та структури вiдмовостiйких ПЗП».Мiй науковий керiвник – Зінченко Ю.Е., к.т.н., доцент кафедри ЕОМ ДонНТУ.

Якщо казати про майбутнє, то я поки остаточно не визначився. Мене цікавлять багато напрямків:

  • побудова моделей і конструювання цифрових електронних пристроїв на базі мікроконтролерів і ПЛИС із використанням контролепригодного проектування й верифікації на основі імітаційного моделювання,

  • паралельне моделювання,

  • розробка програм на Java для сучасних портативних пристроїв
  • і т.ін.


Так що я думаю, що саме цікаве в мене ще попереду. Уперед!

 

Про особисте.

Русский Українська English

Бiографія Дисертація Бібліотека Посилання Звіт про пошук Iндивідуальне завдання