Русский     English

Котяш С. В. Котяш Світлана Володимирівна

light_sv1983@list.ru


Спеціальність:    Економічна кібернетика
Група: ЕКІ-00

Тема дисертації: "Математичні моделі підвищення ефективності методів зміщуваного оцінювання"

Керiвник: Дмiтрiєва Ольга Анатоліївна                   
Дитинство

Народилася 24.10.1984 у місті Донецьку. Батько: Котяш Володимир Григорович. Мати: Котяш Олена Володимирівна.

З 4 років почала займатися танцями. Це була любов з першого руху. З задоволенням читала книжки, рахувала, дуже подобалось гратися з хлопцями у "казаки-розбійники" та інші жваві ігри. А ще дуже любила ходити до дитячого садку, особливо на різні свята, бо тоди дітям дарували різні подарунки та солодощі.

Школа

У 1990 році я пішла у перший клас ЗОШ № 41, та паралельно почала займатися музикою. Особливо подобалися математика, хімія та іноді украінська та російська література. Дуже подобалися уроки креслення, навіть деякий час мріяла, що у майбутньому стану великим архитектором.

У дев'тому класі мені стало трошки нудно. Зажадала знайти нових друзів, отримати яскравих вражень. Тому влітку у 1998 році я сдала вступні іспити в економіко-математичний клас Донецького ліцею "Інтелект". Знайшла там усе, що бажала і, навіть, більше. У 11-ому класі я сдала вступні іспити у Донецький Національний Технічний Університет.

Університет

Влітку 2000 року вступила у Донецький Національний Технічний університет. Спеціальність "економічна кібернетика" я обрала ще у ліцеї та ще ні разу не пошкодувала. Тому що ця спеціальність надала нам знання не тільки у сфері економічних наук, вона ще й добре ознайомила нас зі сферою комп'ютерних наук. У 2004 році отримала діплом бакалавра та зараз навчаюсь у магістратурі.

Майбутнє

У майбутньому я сподіваюся отримати цікаву та добре оплачувану роботу, мати гарну сім'ю та можливисть їздити туди, куди хочу, незважаючи на відстані та кордони.


АВТОРЕФЕРАТ    БИБЛІОТЕКА    ПОСИЛАННЯ    ИНДИВІД. ЗАВДАННЯ    ЗВІТ ПРО ПОШУК    НАЗАД