Бібліотека Посилання Пошук за темою Реферат магістерскої роботи Індивідуальне завдання

ДонНТУ
Каліниченко С.М.

Каліниченко Сергій Миколайович

Група: СП-00м
Факультет: ОТІ


email: snkalinichenko@hotbox.ru

Тема дисертації:
"Розробка та дослідження мультиплатформенної системи оптимального генерування
коду для мікроконтролерів"

Керівник: професор Святний В.А.

Я народився 1 квітня 1983 року в місті Марьінка Донецької області України. В ранньому дитинстві любив малювати (в дитячому саду це було моє улюблене заняття). З семи років навчався в загальноосвітній школі №1 р. Марьінки. В другому класі записався в секцію волейболу і через деякий час став показувати достатньо непогані результати. У складі волейбольної збірної міста виступав на обласних змаганнях і одного разу на відкритій першості України. Після закінчення школи отримав перший розряд по волейболу.

В школі проблем з навчанням не було. Я віддавав більшу перевагу точним предметам: математиці, фізиці, дуже любив англійську мову. До сьомого класу захопився читанням книг. Улюблений жанр – фантастика, залишається дотепер якнайкращим для проведення вільного часу. Школу закінчив в 2000-ом року із золотою медаллю.

Останній рік школи був в основному присвячений вибору вищого навчального заклкду і спеціальності для подальшого навчання. В цей час я став цікавитися інформатикою. Даний напрям був достатньо новим, цікавим і перспективним. Вибір був зроблений на користь ДонНТУ (Донецького національного технічного університету) факультету обчислювальної техніки і інформатики (ФОТІ). Але в школі не давали навіть базових знань в даній області, до того ж я вирішив пройти рейтингові випробування на спеціальність ВТ (обчислювальна техніка). Для цього протягом півроку відвідував підготовчі курси по математиці і інформатиці в ДонНТУ. За наслідками рейтингових випробувань був зарахований до групи ВТ-00б на цільовий контракт. Вибір спеціальності ВТ був обумовлений тим, що окрім програмування мене привертала і апаратна сторона даного напряму навчання.

За підсумками першого курсу я був переведений в групу СП-00н (системне програмування німецька група), навчання в якій припускало окрім основних дисциплін вивчення і німецької мови. Ідея створення подібних груп припускала виявлення кращих студентів з групи і їх подальше трудовлаштування в Німеччині. Тісна наукова співпраця нашого університету (зокрема факультету ВТІ) з Німеччиною багато чим зобов'язана працям і старанням завідуючого кафедрою ЕОМ професора Святного В.А.

Після чотирьох років навчання я отримав диплом бакалавра. У зв'язку з тенденцією переходу України на європейську систему навчання вирішив подати заяву на навчання в магістраті і був зарахований до групи СП-00м (магістранти). В даний момент вчуся на десятому семестрі.

Тему моєї магістерської роботи не так давно довелося змінити і тепер вона формулюється так: «Розробка та дослідження мультиплатформенної системи оптимального генерування коду для мікроконтролерів». Головним керівником є професор Святный В.А., консультант по роботі – аспірант Масюк А.Л.

Вибір даної теми обумовлений моєю симпатією до апаратури, що все ще збереглася. А реалізація даної роботи припускає вивчення структур мікроконтролерів різних типів і архітектури. Крім того, сучасні мікроконтролери є економічно вигідним засобом реалізації алгоритмів управління середнього ступеня складності, що робить їх широко застосовними. Разом з апаратною частиною роботи (це в основному дослідницька частина) розроблятиметься програмна реалізація, тобто сама система генерації коду. Її розробка проводитиметься з використанням мультиплатформенной бібліотеки QT. Таким чином, тема магістерської роботи є цікавою і з боку освоєння написання платформонезалежного програмного коду.

Що стосується найближчих планів на майбутнє, то хотілося б знайти роботу за фахом бажано з творчим ухилом. Тобто хотілося б не займатися рутинною роботою, а бути залученим в процес творення. Про далеке майбутнє поки що серйозно думати не доводилося, так що вони оригінальністю на даний момент не відрізняються: обзавестися будинком, сім'єю і виростити дітей.


українська німецька англійська