English Ukrainian Russian

Євік

Ігор

Олегович

група СП-00м факультет ОТІ

Моя біографія

     Я народився 28 травня 1983 року у місті Донецьк. До школи я відвідував дитячий садок, а в 1989 році я пішов до школи №72, де навчався з 1 по 3 клас. Це була дев'ятирічна школа, тому після 3-го класу я перейшов у школу №64, що була одинадцятирічною, а також школою з математичним ухилом. Під час навчання в школі займався різними видами спорту, однак, більше любив грати в баскетбол і футбол. Коли я був у десятому класі в нас у школі з'явилися комп'ютери і наступні два роки нам дуже добре викладали курс програмування що з'явилося основою для вибору майбутньої спеціальності. Також я з десятого класу навчався у класі з поглибленим вивчанням англійської мови, де в нас крім звичайних занять англійським було ще три уроки англійського в суботу. По закінченні школи я одержав атестат, у якому була оцінка про те що я закінчив клас з поглибленим вивчанням англійської мови.

     Коли я навчався в 11 класі я замислився, куди я буду поступати після закінчення школи. У Донецьку багато вузів, але я вибрав Донецький Національний Технічний Університет (ДонНТУ). Це один з найстарших вузів України, він заснований у 1921 році і за роки свого існування випустив більш 100000 інженерів, як для своєї країни, так і для країн Азії, Африки, Східної Європи, Південної Америки. Завдяки тому, що на базі ДонНТУ працюють Англійський, Німецький, Французький технічні факультети, студенти ДонНТУ проходять практику в країнах Європи і надалі залишаються там працювати. У наш час величезними темпами розвиваються комп'ютерні технології і всі що з ними зв'язане, тому щоб одержати знання в цьому напрямку я вирішив поступати на факультет Обчислювальної Техніки та Інформатики. Для того щоб стати студентом ДонНТУ необхідно або узимку писати рейтинги, або влітку здавати іспити. Я здавав рейтинги і, після успішної здачі був зарахований у 2000 році у ДонНТУ на спеціальність системне програмування.

     Навчання у вузі сильно відрізняється від навчання в школі, тут ніхто не умовляє студентів вчитися, якщо запустив навчання і є багато боргів, то є велика імовірність бути відрахованим. А взагалі, на мій погляд, найкращі роки студента це перший і другий курс тому що більш легкі предмети і відношення до студентів молодших курсів не таке як до студентів старших курсів. Крім навчання в університеті є і спортивне життя. Доннту має великий спортивний манеж у районі студентського містечка, а також спортзали в третьому корпусі і біля восьмого корпуса. Я, будучи ще на першому курсі записався в манеж і чотири роки проходив туди на баскетбол. Нижче для тих кому цікаво наведені посилання на спортивні сайти:

Також у Доннту є військова кафедра для підготовки офіцерів запасу, куди я поступив на другому курсі і по закінченні її на четвертому курсі одержав звання лейтенанта. Під час мого навчання на четвертому курсі, а точніше після літньої сесії я здав державний іспит і одержав диплом бакалавра. У мене був вибір одержати освіту фахівця або магістра, і я вибрав магістра, тому що в багатьох європейських країнах існує система підготовки бакалавр-магістр і диплом магістра більше цінується в європейських країнах.

Магістерська робота

    Тема моєї магістерської роботи "Дослідження протоколу HTTP і розробка програмного забезпечення WEB-сервера". З багатьох тем я вибрав саме цю тому що тепер не можна представити життя без Internet і, виконуючи магістерську роботу я хочу більш глибоко вивчити усі тонкості Internet і мережних технологій. Керівник моєї магістерської роботи доцент кафедри ЕОМ Ковальов Сергій Олександрович , а консультантом є старший викладач кафедри ЕОМ Молдованов Андрій Володимирович.

English  Russian