Персональная страница магистра специальности «Экономическая кибернетика» Донецкого Национального Технического Университета
Дементєва_Олена_ВалеріївнаДементьєва Олена Валеріївна
Тема дисертації: Моделювання поведінки об`єкта економіки з використанням економічних циклів
Науковий Керівник: Григорьєв А.В

e-mail:Dementeva.Elena@dtek.donetsk.ua

             Дитинство

      Я, Дементьєва Олена Валеріївна, народилася 9 листопада 1983 року у місті Харкові. Мати, Дементьєва Тетяна Олександрівна, працювала у Харкові, а батько, Дементьєв Валерій Борисович, у Донецьку. Батько багато часу проводив у командировках. У 1987 році ми отримали квартиру в Донецьку. Я була ще занадто мала, коли ми переїхали. Тому пам’ятаю лише деякі моменти. У Донецьку я змінила два дитячі садки. Ще до школи займалася бальними танцями та художньою гімнастикою. У 1989 році я пішла у перший клас СШ№88 та почала займатися великим тенісом. У 1990 році перейшла до СШ№54. Звичайна та спортивна школи знаходилися дуже далеко від дому, тому майже весь час займали навчання, треніровки та поїздки.

             Старша школа

      У 1994 році я знову перейшла до іншої школи. Цього разу це була СШ№92. Там я навчалася, доки не вступила до Донецького Технічного колежу (ДТК). Відбулася ця значна подія у 1997 році. ДТК подарував мені незабутні роки та найвірніших друзів. А ще в нас був дуже добрий учительський склад та найдобріша мамочка – наш куратор. Але найголовніше – це велика купа знання, яку ми придбали в цьому навчальному закладі. Завдяки підготовці у колежі майже всі у нашому класі вступив саме до тих вузів, до яких прагнули.

             Університет

      До Донецького Національного Університету я вступила у 2000 році за результатами рейтингових іспитів. Свою майбутню спеціальність, «Економічну Кібернетику», обрала заздалегідь і не пошкодувала. 4 роки закінчила з червоним дипломом бакалавра. Зараз навчаюсь у магістратурі.

             Майбутнє

      Є в мене така рисочка – якщо щось загадаю, воно неодмінно трапиться. А майбутнє своє знати не хочу ні в якому разі. Тому і міркувати не відважуюсь. Знаю тільки, що все в мене буде гаразд, тому що якщо я чогось прагну – куди воно від мене подінеться.