ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПОРТАЛ МАГІСТРОВ ДОННТУ

Биография Біографія Biography Lebenslauf Диссертация Библиотека Ссылки Отчет о поиске Работы

Коротка біографія
Чанглі Олександр Миколайович

Чанглі Олександр Миколайович
група СП-00м


Тема магістерської роботи: "Структура та організація WEB-сервісів тестування знань на базі інфраструктури Інтернет".
Керівник: доцент кафедри ЕОМ Анопрієнко О. Я.


changli@ua.fm

Дата народження: 26 травня 1983 р. Місце народження: місто Донецьк, Петрівський район. Як і всі звичайні діти спочатку ходив до дитячого садку, потім до загальноосвітньої школи №101. Закінчив її з золотою медаллю. Крім цього, закінчив дитячу школу мистецтв за спеціальністю баян. В старших класах школи постійно брав участь у шкільних олімпіадах з математики, інформатики, англійської мови, історії та інших предметів. Декілька разів займав перші місця на районному рівні. Вже у шкільні роки головним захопленням став комп'ютер та усе, що з ним пов'язане, у першу чергу комп'ютерні ігри. Вже у 1996р. я став щасливим володарем комп'ютера на базі розповсюдженого тоді процесора Z80. Практикувався на ньому в програмуванні на бейсікі, намагався вивчити архітектуру процесора та асемблер. Але більшу частину часу проводив граючи в комп'ютерні ігри і навіть намагався створити власні. В 1999 р. у мене з'явився PC, після цього вагань щодо вибору ВУЗ'а та спеціальності не було - тільки ВТ у ДонНТУ. Завжди вважав і зараз вважаю, що спеціальність, яка пов'язана з комп'ютерами та електронікою у наш час є найбільш актуальною, бо від IT-технологій залежать усі сфери діяльності людини.

Завдяки ретельній підготовці та старанному навчанню у школі проблем із вступом до університету не було. Я поступив за результатами рейтингових іспитів до групи ВТ-00а. Після закінчення першого курсу разом з іншими відмінниками із різних груп перейшов до німецької групи СП-00н. С цих пір вивчаю німецьку мову. На 3 курсі пройшов місячну літню практику в інституті Отто фон Гєйріке, Магдебург. Головним завданням практики було вивчення технічної та розмовної німецької мови у мовному середовищі. Крім цього прийняв скромну участь в розробці моделюючої системи DIVA. Моя частка полягала у розробці модуля обчислення експоненти для системи на мові Fortran 77.

Чотири курси спеціальності СП я закінчив з відзнакою, отримавши "червоний" диплом бакалавра. На п'ятий курс був зарахований до магістратури в групу СП-00м.

По мірі навчання в університеті сфера моїх інтересів стала дещо ширшою. Мені є все більше цікавими електротехніка, мікроелектроніка, цифрова та аналогова схемотехніка, електроакустика. Мої улюблені предмети: ЦВМ, Мережі ЕОМ, комп'ютерна електроніка, ОСРЧ та ін. Ці предмети дуже сильно вплинули на мій розвиток як спеціаліста та особистості :)

У майбутньому маю надію приносити користь світу і собі, займаючись розробкою апаратного та програмного забезпечення обчислюючих пристроїв.