Російська версія
Українська версія
Англійська версія
Німецька версія
Автореферат
Бібліотека
Посилання
Звіт про пошук
Додаток
Донецький Національний Технічний Університет
Портал магістрів ДонНТУ

 

Бурба В.К.

Бурба
Вiктор
Казимирович

e-mail: burbaviktor@front.ru

Тема магiстерської роботы: "Дослідження способів організації обміну даними за протоколом TCP в паралельних моделях та разробка ПЗ для системи Simulink"


Керівник: проф. Святний В.А.


Консультант: Молдованов А.В.

Я, Бурба Віктор Казимирович народився 6 вересня 1983 року у місті Мар' їнка Донецької області. У 1989 році пішов у перший клас Мар' їнської середньої школи №1, яку закінчив у 2000 році з золотою медаллю. У школі мені більш за все подобались точні науки, такі як математика та фізика, тому під час навчання у школі брав активну участь у різноманітних олімпіадах, як шкільного так й районого рівнів. У старших класах школи моїм захопленням було вивчення інформатики. Два роки проходив навчання у відкритому математичному коледжі при Донецькому Національному Університеті. Враховуючи моє захоплення комп' ютерною технікою та інтерес до технічних наук, ще навчаючись у школі, вирішив вступити до технічного ВУЗу. Тому я навчався на підготовчих курсах при Донецькому Національному Технічному Університеті (ДонНТУ), щоб добре підготуватися до вступних екзаменів. Беручи участь у рейтингових іспитах, за сумою балів був зарахован на перший курс Донецького Національного Технічного Університету (ДонНТУ) за фахом "Комп'ютерні системи та мережі" (ВТ). Після закінчення першого року навчання був зарахован до німецької групи за фахом "Системне программування" (СП).

Навчаючись на факультеті приймав участь в укріпленні научного співробітництва з такими країнами як Німеччина та Польща. Після закінчення другого курсу проходив практику в Отто-фон-Геріке університеті міста Магдебург. Головною ціллю практики було розширення знань німецької технічної мови. Під час практики були вивчені сучасні методи кроссплатформеного программування (бібліотека wxWindows) та поширені знання у моделюванні динамічних систем. Після закінчення четвертого курсу проходив виробничу практику у відділені фірмы Aldec (Катовіце, Польща). Під час практики вивчав сучасні засоби та середовища проектування FPGA.

Головним моїм захопленням є читання книг по программуванню та застосування отриманих навичок. За час навчання в університеті мою увагу привабили наступні області:

    - мережеве програмування
       - паралельне програмування
       - Web - програмування
       - створення GUI  
       - UML

Моїм окремим захопленням є вивчення німецької мови. Для підвищення рівня знань у цій галузі відвідую курси німецької мови при інституті Гете. Після закінчення дев'ятого семестра рівень володіння мовою складає MII (Mittelstufe II).

Плани на майбутнє — отримати вищу освіту, надбати більше досвіду в галузі программування та проектування. Більш віддалені плани ще не вималювалися чітко. У даний момент, я у де-якій мірі знаходжусь на життєвому роздоріжжі, багато залежить від того що буде у наступний рік-два. Не хочу будувати необгрунтовані плани.