сайт магістра ФОТІ
Асадуліной Ольги
Біография Магістерська робота Зсилки
Укр->Рос Укр->Англ
Фотографiя


Асадуліна Ольга Фарідівна магістр ФОТІ
спеціальність: "Комп'ютерні системи та мережі "

ICQ # 320-705-705
e-mail: asadulina_olga@ukr.net

Я народилася 18 лютого 1983 р. в м.Донецьку в сім'ї студентів. Перші роки мого життя ми з батьками жили в студентському гуртожитку №3 Донецького Політехнічного Інститута (тепер ДонНТУ). Так з самого малку навколо мене були технічні науки та студентська атмосфера.

1 вересня 1989 р. Я пішла в перший клас СШ №135 м. Донецька. Пам'ятаю зошити "в косу", кружечки, квадратики, продленка. Продленка , якщо хто не знає, - це теж саме що й дитячий садок, там діти після занятть чекають свох батьків під наглядом вчителів. Але я ж вже доросла, навіщо мені там залишатися?! Я й братика з дитячого садка заберу, силимо в під'їзді на курточці, я йому книжки читаю - мати з роботи чекаємо.

Так я і росла невгамовна, а щоб більше нічого не відрізала та була під наглядом мене записали займатися танцями.

В школі з усіх предметів мені більш за все подобалась математика, фізична культура та музика. Я навіть співала в хорі. Але це, напевно, щоб на уроки історії не ходити. Репетування перед виступами досить успішно заважали відвідувати контрольні з цього предмету.

У 1997 році я перейшла до фізико-математичної школи № 35 до 9-А класу. Важко спочатку було з математикою - перший місяць сиділа за домашнім завданням до полуночі, на заняття танцями довелося поставити хрест, шкода - за 6 років я вже звикла.

Потім я адаптувалася до таких навантаженнь, з математикою проблем не було, можна сказати я досягла деяких успіхів в цій області, життя без неї я не уявляла. Лише один предмет мені не давал спокою - інформатика.

І одного прекрасного ранку я зрозуміла, що якщо я не навчуся програмуванню, то я щось втрачу в процессі мого становлення як особистості.

Здається, зрозуміло яку я спеціальність оберу для себе - програмне забезпечення, але чомусь не лежить моя душа до цього. Хочеться щось матеріальне руками торкнутися окрім клавіатури, миші та іноді екрану монітора. Те, що глибше, всередені і разом більше всього цього. Так я уявляла собі "Комп'ютерні системи та мережі". Отже, обрала я цю спеціальність находячись в здоровому глузді та ясній пам'яті, розуміючи куди я віддаю свої документи та п'ять років життя.

Після закінчення школи у 2000 році за результатами співбесіди я поступила до Донецького Національного Технічного Університету на спеціальність Комп'ютерні системи та мережі . Разом зі змінюючимось колективом групи ВТ-00б дійшла до четвертого курсу, склавши держіспит вирішила продовжити навчання та поступила до магістратури. На мою думку треба навчатися доки є моживості та час на це.

Плани на майбутнє - абсолютно впевнена, що це буде за моїм фахом, а що конкретно підскаже час та грощі. Планую навчитися дизайну, тому що одне з моїх хобі - малювання. В цьому напрямку доки розвивалася самостійно. Гадаю перспективи є, а час, сподіваюсь, ще буде.

 

 
Захист iнформацii
Моя магістерська робота присвячена питанню захисту інформаціі вавтоматизованих системах...
В якості індивідуального завдання розроблено інформаційний буклет ДонНТУ
Designed by Olga