Автобiографiя


Дитинство

Я народилася 27 жовтня 1983 року. Моєю батьківщиною стала столиця шахтарського краю, велике і красиве місто Донецьк. Мої батьки - Сергій Анатолійович Анохін - металург і Анохіна Інна Юріївна- викладач.

Дитинство моє пройшло бурхливо. У 1,5 року мене відправили в Петропавловськ- Забайкальск (декабристів сосслали туди ж), а в 5 років у Бекабад (місто в Узбекистан). Незабаром моїй бабусі набридли ці вигнання, і вона пішла на пенсію й останній до школи рік я провела в Донецьку, у теплі і затишку.

Коли мені виповнилося сім років у моєму житті відбулося перше розчарування- я пішла в школу. Однак найстрашніше з'ясувалося після уроків - це повинне було продовжуватися цілих десять років. Паралельно з заняттями в загальноосвітній школі я займалася в музичній школі по класі фортепіано. Крім школи я в різний час відвідувала археологічне суспільство , секцію гимнасти, аэробики, бальних танців і кружок малювання. Після сьомого класу нашу паралель перерозподілили по трьох профільних класах. Я потрапила в клас з математико-фізичним ухилом.

Але моїм класним викладачем стала - вчителька української мови, з цим я так і не упокорилася і після восьмого класу втекла в Донецький технічний коледж (у даний момент перейменуван у Донецький каллеж) або як у нас його називали "дитяча трудова колонія". Учителя тут, в основній масі, були дуже гарні викладачі і люди. За час навчання в ДТК я брала участь у Квн-ах, навчилася грати в бридж, перезнайомилася з всіма учнями. Більше всього мені подобалося те, що там увесь час щось відбувалося : те политическа гра(кожен клас - це держава з визначеною політикою, ладом , нац. валютою ), те змагання по бриджі , а раз у рік нам видавалися "технарики" і кожен клас повинний був придумати своє підприємство. Ми орендували туалет - це була сама блискуча фінансова афера.У коледж увесь час хто-небудь приходив, і щось рассказвал - те нудотне, те не дуже. Розчарування було одне - прийшов Писарєв (що йому розповідати, і спiвати він не вміє, ми усі чекали одного ... але він так і не стрибнув.)

Вступ...

У школі в мене непогано йшли математика й інформатика і я спробувала надійти на факультет обчислювальної техніки й інформатики за фахом програмне забезпечення автоматизованих систем. З першого вересня 2000 року я була зарахована в студенти Донецького державного технічного університету (з 2001 рокуДонецького національного технічного університету). Викладачі в нашому університеті в основному знаючої і висококваліфіковані, слухати лекції як правило цікаве. За час навчання в університеті я вивчила прийоми вільної боротьби і наступні технології і мови програмування: С/С++/C++ Builder, Pascal/Delphi, Assembler, Java, JavaScript, UML.

Наприкінці четвертого курсу я подала заяву для продовження навчання в університеті до одержання ступеня магістра - хто його знає, що наша держава придумає , а магістр звучить гарніше . Після здачі державного іспиту й одержання ступеня бакалавра я була зарахована в групу магистрантов, де і займаюся донині .

Як завдання для написання магістерської роботи я одержала наступну тему:"Автоматизація звлечения знань з Іnternet у формі онтології для побудови прикладних баз знань". В даний час я, під керівництвом Федяева Олеа Івановича, плідно працюю над розробкою інтелектуального конвертора. .

Мої плани на майбутнє

Мої плани зарабативать пристойні гроші на улюбленій роботі - недалеке майбутнє. Надалі я ще не вирішила точно, але є два варіанти того, чого б я хотіла досягти: перший полягає в тому щоб купити незаселений острів у Тихому океані і зробити невеликий зоопарк, другий - займатися там фермерством.