» Навігація
Біографія
Диссертація
Бібліотека
Ресурси
Результати пошуку
Индивідуальне завдання


» Університет
Мій Університет
Портал магістрів
ФОТІ


» Мови
Російська
Українська
Англійська


  » Біографія
Агафонов Володимир Олександрович

Агафонов Володимир Олександрович

Спеціальність: Комп'ютерні системи та мережі

Группа: ВТ 00м

Тема дисертації:

Керівник: доц. кафедри ЕОМ Теплінський С.В.

e-mail: vovan_vt@mail.ru

  Я, Агафонов Володимир Олександрович, народився 14 червня 1980 року в м.Макіївка. Не дивлячись на це, місцем мого народження записали м.Донецьк.
  Свої перші 5 років життя, з користю для себе, провів у м.Донецьку. За цей час з великим успіхом навчився розрізняти основні 33 символи, і опанував наскальним живописом. У 5 років, з великим успіхом, влився в ряди громадської організації за назвою дитячий сад. На мій жаль, пробув я там не довго.
  1 вересня 1986 року в школі № 43 м.Макіївки була ропочата моя кар'єра учня. За 9 років навчання в даному навчальному закладі встиг не тільки успішно засвоїти навчальну програму, а також закінчив музичну школу по класу акордеон, не однократно брав участь у районних і міських олімпіадах по історії і географії.
  У дев'ятому класі мені подарували мій перший комп'ютер - ZX-Spectrum. По початку цей факт мене не дуже обрадував, ще меблі, з яких потрібно витирати пил, подумав я. Але, після закінчення 9 класу я переїхав у м.Донецьк, де продовжив поліпшувати свої знання у 10 класі школи № 13. Даний факт, докорінно змінив моє життя. З'явилися нові друзі, завдяки яким прийшло усвідомлення того, що комп'ютер це не меблі. Під їхнім чуйним керівництвом я засвоїв ази спілкування з персональною ЕОМ. У рамках шкільної програми освоїв таку древню мову як GWBasic.
  У 1997 після закінчення школи, будучи не зовсім упевненим, у виборі подальшого напрямку навчання пшшов на комп'ютерні курси. За рік навчання освоїв і одержав непогану практику роботи в таких програмах як: 3D Studio Max, PhotoShop, CorelDraw, Borland С++ Builder, PageMaker. Але більше всього мене зацікавили мови програмування С/С++.
  Після закінчення курсів, задача вибору ВНЗа для мене не була складною - я точно визначився, що це буде Донецький національний технічний університет. Така однозначність була обумовлена декількими причинами, серед яких особливо можна виділити наступні:
- популярність ВНЗа як одного з кращих у країні;
- наявність спеціальності, що відповідала моєму профілеві.
  B 1998 року я зараховуюся в Донецький національний технічний університет на факультет Обчислювальної техніки й інформатики.
  Закінчивши перший курс на даному факультеті, через своє життєве переконання - людина у житті повинна спробувати і довідатися якнайбільше, беру академ відпустка і йду служити в ряди доблесної української армії. Відслужив, без особливих наслідків для себе й армії, півтора року відновлююся на другий курс.
  У 2004 році я одержав диплом бакалавра.
  Ці 4 роки в університеті не пройшли для мене дарма. Запас моїх знань значно поповнився, особливо в таких областях, як:
- прграмування (С/С++, Builder, Delphi, Assembler, Prolog);
- системне програмування;
- мережні технології (HTML, JavaME, JScript);
- комп'ютерна електроніка;
- цифрова схемотехника;
- спеціалізовані ЕОМ;
- теорія інформації та кодівання.
  З 3-го курсу багато часу приділяю вивченню мови VHDL(Very high speed integrated circuits Hardware Description Language). Також за цей час непогано опанував інструментальними засобами Xilinx Foundation, Synopsys FPGA Express, Synopsys FPGA Compiler.
  Після чотирьох років навчання ще півтора року здавалися малим проміжком часу, тому я вирішив не зупинятися на досягнутому та вступив в магістратуру за спеціальністю.
  У 2005 році улаштувався на роботу до НПО "Донікс", де займаюсь розробкою програмного забезпечення для автоматизованих систем керування металургійною промисловiстю.
  Навчання продовжується, і на даний час мене цікавлять самі різні напрямки в комп'ютерній техніці, такі як написання сервисов під Windows, програмування під операційні системи класу UNIX. У майбутньому розраховую на поглиблення отриманих знань, можливо одержання другої освіти за економічним чи фінансовим напрямком.