Магiстратура ДонНТУ    Пошукова система ДонНТУ   
RUS    ENG    GER   
Колодкiн Сергiй Анатолiйович,2005

КОЛОДКIН СЕРГIЙ АНАТОЛIЙОВИЧМагiстр факультета геотехнологiй и управлiння виробництвом (ФГiУВ)

Донецького Нацiонального Технiчного Унiверситета (ДонНТУ)

skolodkin@mail.ru

Iндивiдуальне завдання   Автореферат    Библiотека    Посилання   Результати пошука

АВТОБIОГРАФIЯ

Народився 10 лютого 1983 р. в м.Кіровське Донецької області, невеликому містечку шахтарського регіону.
Батько – Колодкін Анатолій Митрофанович, шахтар з двадцятидвохрічним стажем, зараз працює в житлово-комунальному господарстві (ЖКГ) м.Кіровське, пенсіонер; мати – Колодкіна Тетяна Іванівна, віддала більше ніж 25 років праці кранівницею, зараз також на пенсії.
В 1990 році я пішов в 1-й клас середньої загальноосвітньої школи (ЗОШ) №4, із якої через рік перейшов до ЗОШ №1. Там я і закінчив свою середню освіту. Досі вдячний усім своїм класним керівникам, котрі напротязі ціх 10 років вели і спрямовували мене: Гриценко Світлана Миколаївна (1-й клас), Фурік Наталя Павлівна (2-й та 3-й), Зубкова Людмила Володимірівна (з 5-го по 9-й) і Зуєва Людмила Вікторівна (10-й та 11-й). Дуже вдячний за те, що кожна з них зробила свій внесок в становлення моєї особистості.
Вже в школі почав проявляти велике зацікавлення англійською мовою. Вивчав його із задаволенням і в десятому класі зайняв перше місце в міській олімпіаді. Також приймав участь в міськіх олімпіадах з інформатикі та біологіі. Незважаючи на успіхи у навчанні, я не був повністю заглиблений в неї. З 6-го класу (1995 р.) почав займатися футболом і виступати за дитячій, а пізніше за юнацький склад футбольного клубу своєго міста “Антрацит” під керівництвом Шубіна Ю.В. та зараз покійного Ликова Ф.І. Грав за клуб до 2001 року. Також займався баскеболом і членом шкільної збірної, становлячись чемпіонем міста в 1998, 1999 і 2000 роках.
Спорт позитивно відбився на моєму житті: крім постійно підтримуємої фізичної форми, я зі своєю командою відвідав багато міст Донецької області.
Крім футбольних і баскетбольних змагань приймав участь в різноманітних конкурсах, КВК та театральних виставах. У вересні 1999 року був учасником проекту для молоді “Модель ООН – Україна 1999”, відбувавшегося в м.Курахове Донецької області.
Так і пройшли мої шкільні роки. Після закінчення школи хотів поступити в Горлівський інститут іноземних мов, але…. Приймаючи до уваги те, що на протязі 11-го класу я відвідував підготовчі курси від ДонНТУ, та пройшовши співбесіду з математикі, був прийнятий на 1-й курс факультету геотехнології і управління виробництвом на спеціальність “Роробка шарових родовищ корисних копалин”
Після закінчення першого курсу я отримав запрошення продовжити навчання в групі з вивченням технічної німецької мови. Керівником таких груп є професор Стрельніков В.І., зам. директора Iнститута Міжнародного Співробітництва (IМС) при ДонНТУ. Однією з головних причин приняття цього запрошення було бажання вивчати німецьку мову. Але на цьому моє прагнення знати іноземні мови не скінчилось. На третьому курсі побачив оголошення про набір бажаючих в групу вивчання польскої. Вирішив спробувати. І ось я вже другий рік є студентом польского відділу при ДонНТУ (PWT), деканом якого є Макєєв А.Ю.. Одним з найяскравіших спогадів залишиться перебування в школі польскої мови і кульури в м.Чешин (Польща), де я познайомився з багатьма цікавими людьми.
На протязі свого навчання продовжував займатися баскетболом і грав за збірну факультету, в складі якої був чемпіоном університету в 2001 а 2004 роках, а також віце-чемпіоном в 2002 році.
В 2004 році отримавши диплом бакалавра вирішив поступити в магістратуру. Первшим запропонував це мені керівник Стрельников В.І. Враховуючи також те, що магістратура поширює як професіональний, так і загальноосвітній кругозір, я вважаю, що зробив правильно.
Тема моєї магістерськї праці – “Розробка зближених вугільних шарів”. На мій вибір вплинуло те, що, не дивлячись на великий час розробки таких шарів, тема і на цей час є досить актуальною і проблематичною. Керівник праці – Стрельников В.І.
Близьке майбутнє… завжди важко щось запланувати, особливо в наш час. Але на наступні 3 роки плани вже існують: буду працювати на одній з шахт об’єднання “Шахтарськантрацит”.


нагору