Головна сторінка ДонНТУ Сторінка магістрів ДонНТУ Пошукова система ДонНТУРОС       УКР       ENG

              Чучелок Олександр Сергійович

Чучелок О.С.

Донецький Національний Технічний Університет
Факультет геотехнологій та управління виробництвом
Кафедра: «Природоохоронна діяльність»
Спеціальність: «Екологія геотехнологій»

Тема магістерської дисертації :
«Зниження впливу гірничого підприємства на навколишнє
природне середовище шляхом застосування перспективних
технологічних рішень з очищення шахтних вод»

                 Керівник Бєляєва Олена Леонідівна


Електронна бібліотека Посилання Індивідуальне завдання
Результати пошуку в Інтернеті Магістерська дисертація

Ласкаво просимо

АВТОБІОГРАФІЯ

Я народився 12 грудня 1983 року в місті Єнакієві Донецької області. Саме з цієї дати і починається моя історія, яка наповнена яскравими подіми, різними захопленнями та найрізноманітнішими враженнями.

Дитинство

Мені пощастило народитися у дуже дружній родині. Я дуже вдячний своїм батькам, адже саме вони доклали всіх зусиль, щоб я ріс, не потребуючи ні в чому. І саме вони навчили мене бути товариським, культурним, цілеспрямованим та оптимістичним. Як і інші діти, більшу частину свого часу я проводив у дитячому садочку "Чайка", після якого залишилися найсвітліші спогади. Адже вже там у мене з'явилося багато гарних друзів, з якими потім я вчився у школі, а після – в університеті.

Шкільні роки

Одразу ж після дитячого садка я пішов у середню школу №2 м. Єнакієво. Там мені трапилось багато чудових людей, завдяки яким вчитися завжди було цікаво та легко. Найулюбленішими предметами у мене завжди були математика та хімія. Гадаю, величезну роль зіграло саме те, що ці предмети читали найулюбленіші вчителі – Валентина Федорівна та Светлана Олексіївна. Дуже яскрава сторінка шкільної біографії – моя участь у суспільному житті школи. Адже, починаючи з 8-го класу, я постійно брав участь у шкільних виступах з бальних танців. З того часу вальс став для мене улюбленим танцем. Крім цього можна пригадати ще багато різних виступів: приймання гостей, екскурсія до музею школи та венський вальс, присвячений 100-річчу школи; почесна варта біля вічного вогню перед ветеранами на день 9-го травня; підготовка та проведення шкільних ранків; брейн-ринг, вечора фантастики та багато іншого.

Крім досягнень у суспільному житті школи, активно приймаючи участь у 10-му та 11-му класах у олімпіадах, я зайняв:

  • 1-е місце у м. Єнакиєві з географії;
  • 3-є місце у м. Єнакиєві з математики;
  • 3-є місце у м. Єнакиєві з права.
У мене ніколи не було проблем з оцінками, тому у 2000 році я закінчив школу і отримав золоту медаль.

Вибір ВНЗ та навчання

Ще в 11-му класі я почав займатися математикой у відкритому математичному коледжі при математичному факультеті Донецького Державного Університета. Та у якийсь момент я навіть хотів втупити саме на математичний факультет. Однак, я поміркував та зрозумів, що зв'язати своє життя з математикой – це дуже нудно. Хотілося отримати освіту у технічному ВНЗ. Вже тоді я постійно чув думку, що серед технічних ВНЗ найбільш перспективним та "сильним" є Донецький Державний Технічний Університет (пізніше – Національний). Саме ця думка й визначила мій вибір, та улітку 2000 року за рейтинговою системою я пішов на факультет геотехнологій та управління виробництвом. Спеціальність "Екологія геотехнологій" обрав сам, адже ще у школі я вважав, що екологія – достатньо цікава, складна і перспективна наука. Та я не помилився.

Студентські роки були найбільш цікавими. Адже за ці роки було усе: друзі та подруги, навчання та розваги, досягнення та враження, свята, театри, музеї, діскотеки ... Найбільш приємне, мабуть, те, що за роки навчання у мене з'явилось дуже багато гарних друзів та знайомих, з якими ми й досі і бачимося, і спілкуємося. Дуже цікавою була подорож до міста Ужгород на конференцію, присвячену охороні навколишнього середовища. Хоча ніяких призів ми там не отримали, вражень залишилось дуже багато. Адже за час подорожі ми відвідали Львівський Політехнік, Ужгородський Національний Університет, були на екскурсії у старому замку у Мукачево, а коли їхали назад, встигли походити по Київу та зайти у Київо-Печерську Лавру.

Період навчання в університеті виявився досить цікавим та запам'ятовуючим завдяки багатьом нашим викладачам, які виявилися не тільки гарними викладачами, але й цікавими людьми. Тому вчитися в університеті мені завжди було легко, та улітку 2004 року я отримав червоний диплом бакалавра за напрямком "Екологія" та вступив до магістратури ДонНТУ. Цього ж літа я закінчив кафедру військової підготовки при університеті та отримав звання "молодшого лейтенанта".

Магістратура

Вступити до магістратури я планував ще з початку 4-го курсу, але остаточно обміркував свій вибір, коли прийшов час писати заяву перед бакалаврським іспитом. Саме тоді я зрозумів, що буду жалкувати, якщо не піду вчитися до магістратури. Як і з науково-дослідницької роботи, так і в магістратурі мій керівник – Бєляєва Олена Леонідівна, доцент кафедри природоохоронної діяльності. З вибором керівника ніяких сумнівів не виникало, адже за роки навчання я зрозумів, що Олена Леонідівна – не тільки кваліфікований спеціаліст, але й чудова та цікава людина. Саме вона й запропонувала мені узяти тему магістерської дісертації: "Зниження впливу гірничого підприємства на навколишнє природне середовище шляхом застосування перспективних технологічних рішень з очищення шахтних вод". Гадаю, що ця тема дуже актуальна у наш час і потребує детального розгляду.

Плани ни майбутнє

У першу чергу, хотілося б успішно захистити магістерську дісертацію, а також знайти роботу саме за спеціальністю, щоб внести хоч якийсь внесок у розглянену проблему. Мені хотілося б попрацювати у якийсь екологічній фірмі, яка серйозно займається екологічною діяльністю. Надалі цікаво було б спробувати себе у якості керівника та застосувати при цьому всі свої здібності та всі свої таланти.

Догори


Електронна бібліотека
Посилання
Індивідуальне завдання
Результати пошуку
Дисертація