Портал магистрів     Головна сторінка     Магістерська робота     Электронна бібліотека     Перелік посилань     Звіт про пошуки в Internet     Індивідуальне завдання    

логотип

Автобіографія

логотип


Арутюнянц Ануш Суреновна

   |      РУС      |      УКР    |       ENG     |

e-mail:suguar@ukrtop.com


Арутюнянц Ануш Суренівна

Тема магістерської роботи:
"Экологічна оцінка зелених насаджень міста Донецьк"
   Автобіографія

Є в календарі число, при одному погляді на яке солодко завмира моє серце – 9 червня 1982 року. Це дата мого народження.


Я народилася в місті Макіївка, Донецької області і цілий рік, два місяці і дев'ять днів була єдиною дитиною в сім'ї. Через цей час у мене з'явилася сестра, з якою ми завжди разом.
Коли мені виповнилося чотири з половиною роки я пішла в художню школу, почала займатися танцями і англійською мовою. Загалом, займалася самоудосконаленням. Хай Вас не дивує такий "пакет програм" для достатньо маленької дитини, навіть таке навантаження не могло примусити мене сидіти на місці. Після всього цього я із задоволенням грала у футбол, бігала і т.п. і т.д. І, ось, в один із звичайних, на мій погляд днів, мені дали в руки портфель, одягнули в шкільну форму і відправили вчитися. І був це 1989 рік.


Шкільне життя проходило рік за роком. На початку ми всі були жовтенятами, потім прагнули стати піонерами. Не стали . А із якої причини нам детально і правдиво розказали на уроках історії в 10 класі.
В школі продовжилися мої заняття танцями, а в один з нещасливих днів я сказала батькам, що хочу навчитися грати на арфі і кататися на ковзанах, після чого мене, чому - то відразу віддали в музичну школу по класу "Віолончель", в секцію карате і ще на шахи.


В старших класах я захопилася географією, історією, археологією. Стала брати участь в шкільних заходах. Захопилася літературою. Спочатку просто багато читала, потім почала писати сама. Сподіваюся, що мої твори колись побачить світ.
В дев'ятому класі стаю учасницею олімпіад по історії, географії, біології. Ця участь мені принесла багато призових місць.
В одинадцятому класі я всім з упевненістю говорила, що моя майбутня професія археолог. Не склалося. ВУЗ, в якому були перспективи для вдалого навчання і подальшого гідного вдосконалення в цій області знаходиться в Росії.
І ось, весна 2000-го року, через декілька місяців починаються вступні іспити, а я продовжую думати про мою майбутню професію. Питання вирішилося саме собою. Одного разу я приймала участь в "екологічному вечорі". З кожним днем репетицій я починала відноситися серйозніше до поняття "екологія". Для мене воно набувало нового значення. Тоді, можна сказати, що проблеми екології мене всерйоз "зачепили".
Коли прийшло 1 вересня 2000 року я стала студенткою Донецького державного технічного університету (зараз Донецький національний технічний університет), факультету екології і хімічної технології за фахом - "Прикладна екологія"!
Навчання в університеті відкрило мені новий погляд на життя.
За той час, який я провела в університеті не обійшлося і без особистих досягнень, які я хочу просто перерахувати:
  • Диплом III обласної студентської конференції Всеукраїнської екологічної Ліги "Проблеми сталого розвитку".
  • Участь в III міжнародній конференції студентів з докладом на тему "Екологічна оцінка стану садово-паркового типу ландшафту міста Макіївка".
  • За час навчання я стаю головою міської організації Ліги Молоді в місті Макіївка.
  • Вступаю до рядів "Всеукраїнської екологічної ліги".
  • Стаю кореспондентом газети "Донецький політехнік ".
  • Відразу після вступу до університету починаю займатися - стрільбою з лука.
  • Беру участь у Всеукраїнських змаганнях.
Після четвертого курсу, отримавши диплом бакалавра з відзнакою, я стала студенткою магістратури. Тепер найважливішим етапом для досягнення заповітної мрії (отримання диплома магістра) є захист магістерської роботи. В здійсненні моєї мрії мені терпляче допомагає к.б.н. Штірц Ю. О. Тема моєї роботи: "Екологічна оцінка зелених насаджень міста Донецька" нам показалася цікавою і перспективною і ми з ентузіазмом взялися за її розробку.
На найближче майбутнє я планую отримати диплом магістра, удосконалюватися в своїй професії; оволодіти ще, як мінімум, однією спеціальністю; знайти гідне місце роботи.