Головна строрінка ДонНТУ

Строрінка магистрів ДонНТУ

Пошукова система ДонНТУ

Воропаєва Тетяна Олександрівна

Магистр Факультета Экономики и Менеджмента

Донецкого Национального Техничного Университету

 

img


Спеціальність: "Менеджмент организаций "
Тема магистерской работы: "Мотивація труда як основна складова кадрової политиці підприємства"
Руководитель: к.т.н., доцент Качан Ігор Вільович
E-mail: voropaeva@ukrtop.com

 

 

Український

Русский

English

 

Дисертація| Бібліотека|  Посилання| Результати пошуку

Індевідуальне завдання

 

 

---

.
  Я, Воропаєва Тетяна Олександрівна народилась 17 червня 1979року в місті Донецьку.

 

Шкільни роки

     В дитинстві я була дуже активною детиною, відвідувала різні гурти. 1986 році пошла в школу №33. Після першего класу я поступила до музичної школи №1 (це був перший испит у моєму житті), почала займатися народними танцями. Навантаження було велике,тому я вирішила займатися чимось одним. Мої батьки вже у той час надали мені можливість ухвалювати рішення самостійно, хоча просто не уявляли, що робити з моїм музичним інструментом - "піаніно", який вони мені тільки купували, якщо я оберу танці! Я дуже вдячна своїм батькам за те, що вони надали мені свободу вибору у такому ранньму віці. Батьки своїм вчинком навчили мене ухвалювати обмірковані рішення, тому що я відчувала відповідальність за наслідки прийнятого мною рішення. Я ухвалила рішення на користь музичної школи (чому всі були дуже раді), тому що займалася дуже добре, а по класу фортепіано просто відмінно. В 1994 році я закінчила музичну школу. У школі я вчилася добре. Мені легко давалися всі предмети, але улюбленим предметом була російська література, тому що я любила читати та читала багато. Моя улюблена книга з шкільних літ - "Майстер і Маргарита" М.А. Булгакова.В 1996 році я успішно закінчила школу.

Мотиви выбору специальності та вступу до Донецького Державного Техничного Університету

     Останні два роки у школі я вчилася у класі з фізико - математичним ухилом, тому можливость надходження у гуманітарний вуз навіть не розглядалася.

     У 1996 році я втупила до Донецького інституту прідприємництва з метою отримання вищої освіти за спеціальністю "Менеджмент організацій". З першого дня мені дуже сподобалося в інституті. Більш за все мене вразили: відсутність  жорстокого контролю та значна  відповідальність. Тобто, можливість вільного відвідування занять та самостійного вивчання материалу, необхідність додаткового, більш глибокого вивчання лекційного материалу для написання рефератів, курсових робіт.

      В інституті я вчилась добре, у мене не було труднощей з вивчанням будь - яких дисциплін, але такі дисципліни як "Основи менеджменту", "Кадровий менеджмент", "Виробничий менеджмент", "Экономіка підприємства", "Организація виробництва" и "Экономічний анализ" були мені дійсно цікаві. Я важаю, що це в більшей степені залежело від того, як викладачі ізлагали матеріал. Всі дисципліни, які були звязани з менеджментом викладала Беліченко Альбіна Федорівна, яка стала моїм керивником по "Научно-исслідовательский работі студента", а пізніше і керивником дипломної работи. У звязку з перехідом до риночної экономіки особлива увага стала надаватися кадрової политиці. У звязку з цім, була обрана тема НІРС: « Разробка эфективної системи мотивациї труда рабітників підприємства". Ця тема пізніше була затверджена як тема дипломної роботи. В 2001 році я захистила дипломну роботу на «відмінно». Посля захтсту дипломної роботи мій керивник дипломної роботи запропонувала мені продовжити вивчання в магистратурі ДОнНТУ, тому, що вчилась я дуже добре (закінчила інститут з меньш ніж 25% оцінок «чотире»). Але тільки в 2003 році я прийнял рішення продовжити вивчання в магістратурі ДонНТУ. Це повязано з тім, що після закінчення інститута я прийняла рішення переверити свої знання на практиці і почала свою трудову діяльність.

Мотиви обрання теми дисертації

     За два рока я мала можливость працювати на державном підприємстві і приватном підприємстві. Я зрозуміла, що проблеми управління персоналом існують на будь - якому підприємстві, а мотивація труда рабітників підприємства має важливє значення. У звязку з цім, я прийняла рішення вступати у ДонНТУ для подальнійшего вивчання цікавих для мені питань, повязаних з управлінням персоналом. Таким очином, в 2003 році я поступаю на пятий курс ДонНТУ, факультет " экономіка и менеджмент", специальность " менеджмент організацій". Дисциплину «Кадровий менеджмент» викладал Качан Игор Вільович, який став керивником моїй магистерської дисертації.

Думки про майбутне: спеціальність, сфера деяльності

     Після закінченния магистратури я планую поступати до аспирантури ДонНТУ для більш глибокого вивчання цікавої для мене теми, а також й інших не менш цікавих питань. Паралельно з цим я хочу використати свої знання на практиці. Я важаю, що менеджер, який вміє використати різні спосіби управління, зможе значно ефективніше керувати кадрами підприємства для забеспечення виконання виробничих програм.

---

 

Український

Русский

English

 

Дисертація| Бібліотека| Посилання| Результати пошуку

Індивідуальне завдання |