Головна сторінка ДонНТУ Сторінки магістрів ДонНТУ Система пошуку ДонНТУ

Донецький Національний Технічний Університет (ДонНТУ)

Росiйська Англiйська

Ustimenko Victoria Vladimirovna
У с т и м е н к о
В і к т о р і я
В о л о д и м и р і в н а
E-mail: ustimenko_vika@mail.ru

Факультет економіки та менеджменту
Спеціальність: Менеджмент підприємства
Група: МП-99а


Тема магістерскої роботи: Удосконалювання управління конкурентоспроможністю підприємства.

Науковий керівник: доцент, к. е. н. Жильченкова В.В.


Дисертація Електронна бібліотека Посилання за темою Звіт про пошук Iндівідуальне завдання

Народилася я 5 липня 1982 року у м. Донецьку. В дитинстві не полюбляла ходити до дитячого садка, хоча завжди була дитиною веселою і полюбляла спілкуватися.

У 1989 році пішла до I класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 93 ім. М.П. Жєрдєва м. Донецька. Шкільне життя було веселим та цікавим. Починаючи з 5-го класу я приймала активну участь у суспільному житті школи за що дирекцією та педагогічним колективом неодноразово нагороджувалася грамотами і дипломами. Оскільки я людина ініціативна, тому дуже часто реалізувала свої організаторські здібності в підготовці шкільних свят. Завжди мала різноманітні інтереси. У вільний час займалася танцями, на які ходила у ансамбль "Іскорки" з 6-ти років та аж до сьомого класу.

Маючи ціль збагатити свій освітній рівень читала художню літературу. У 1998 році закріпила навички усного мовлення й письма з англійської мови, а саме: прослухала заочний курс навчання за программою "Англійська для початківців" і, у підтвердження цього отримала свідоцтво Української Європейської Школи Кореспондентської Освіти (м. Харків).

У 7-му класі для більш глибшого ознайомлення з культурою і звичаями нашого народу, їздила із своїм класом у Івано-Франковську область. Де мала змогу провести Різдвяні свята у дійсному українському селі. Саме там я побачила як урочисто і весело святкується Різдво: коли збираються усі родичі від мала до велика, по вулицях бігають ряжені, від хати до хати лунають колядки... Це незабутні враження.

У 10-му класі я із задоволенням приймала участь у конкурсі краси "Міс-Весна'98", влаштованого в моїй школі, за що була нагороджена Дипломом за зайняте І місце. В якості винагороди я мала змогу безкоштовно займатися пів року в модельному агентстві "Класік", яке було організатором заходу.

Саме в ці роки я вирішила своє близьке майбутнє. Щоб вільно в 11-му класі мати змогу займатися на курсах для студентів, що мають вступити до Дон НТУ (Донецький Національний Технічний Університет), вже у 10-му класі я достроково на відмінно здала випускний экзамен із курсу "Оператор ОЕМ" і отримала свідоцтво із спеціальності "Оператор ЕОМ" межшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання та професійної орієнтації учнів Кіровського району м. Донецька.

Таким чином, володіючи вродженою спроможністю до організації, необмеженою спроможністю спіскування і маючи зацікавленість економікою та правом (ці предмети вивчалися у 10-му і 11-му класах), я обрала для себе спеціальність в одному з найпрестижніших ВУЗів України.

Так у 1998 році я вступила до Донецького Національного Технічного Університету за спеціальністю "Організація господарської діяльності підприємств всіх форм власності (з економіко-правовим забезпеченням)" факультету Економіки та менеджменту. З більшістю з моїх одногрупників я познайомилася впродовж "літньої практики", яку проходять майже всі студенти тільки що зараховані до Університету. Перші 2-3 роки ми дуже дружньо святкували всі дні народження і свята. А пізніше життя вирішило по-своєму: хтось влаштувався працювати, у когось з'явилася сім'я... Але навіть зараз наші нечисленні зустрічі такі ж веселі, й незабутні.

У 2003 році я сдала державні іспити на відмінно і отримала диплом бакалавра із спеціальності "Менеджмент підприємства". А потім, бажаючи збагатити свої знання, вирішила отримати звання магістра.

Студентське життя кожного з нас обов'язково закінчиться захистом диплома. Саме про це я і хочу поговорити. Для себе я обрала тему дипломної роботи пов'язаної із управлінням конкурентоспроможності підприємства. Саме це питання схвилювало мене більше ніж усе інше. Оскільки загальний аналіз діяльності фірми, зіставлення отриманих даних з реальними зовнішніми факторами і визначення правільних шляхів виходу із ситуацій, що складаються - далеко немаловажні на кожному етапі діяльності кожного підприємства.

Підводячи ітоги, хочу зазначити: стати професіоналом в своїй галузі - це нелегко. Але, що до мене, я хочу максимально приблизитися до цього. Моя ціль - зробити кар'єру та, займаючись улюбленою справою, реалізувати свої здібності, інтуіцію і навички на всі сто!

Дисертація Електронна бібліотека Посилання за темою Звіт про пошук Iндівідуальне завдання

Вверх