Головна сторінка ДонНТУ
Сторінка магистрів ДонНТУ
Пошукова система ДонНТУ

RUS UKR ENG Анимация
Адамович

Адамович Ярослав Володимирович

Донецький національний технічний університет

Факультет экономіки та менеджменту

Спеціальність "Экономіка підприємства"

Тема диссертації: "Логістика"

Керівник: Бондарева Ірина Олександрівна,

ассистент каф. "Экономіка підприємства"

МАГИСТЕРСКАЯ РАБОТА
ЭЛЕКТРОННАЯ БИБЛИОТЕКА
ССЫЛКИ ПО ТЕМЕ МАГИСТЕРСКОЙ РАБОТЫ
ОТЧЕТ О РЕЗУЛЬТАТАХ ПОИСКА В INTERNET
 

Привіт. Мене кличуть Ярослав. Це перший подарунок моїх батьків, друзі кличуть мене Адам - це скорочення від мого прізвища Адамович. По Батькові я Володимир. Будемо знайомі.

Народився Я 22 жовтня 1981 року в м. Донецьку, офіційно, а якщо просто, у роддомэ. Коли Я залишив свою орбітальну станцію, де я прибував 9 місяців, то відразу потрапив у руки людини в білому халаті. Але не важливо як він був одягнений, головне, що він не був страшний, завдяки чому я з дитинства не заїкаюся, та й по цей ддень не зззаїкаюсь. Батько мий довгий час працював у Якутії. Тому у своєму раннім дитинстві знав про нього тільки від інших. Коли він приїхав, я вже небагато підріс. Перша наша зустріч відбулася під ліжком, де був я, а треба мною стояв папа. Я злякався його густої чорної бороди, за що обізвав його бабаєм і утік. Після цієї події мама змусила його поголитися, після чого я визнав його батьківство.

У садку був бандитом, так називали мене вихователі. Але я усе отрицав. Одного разу батько прийшов забирати мене із садка, і зайшов до вихователя, що затверджувала, що в мене воші, але батько наполягав на зворотному. Зайшла суперечка. Папа знайшов мудре рішення: "Я підстрижу Ярослава на нуль, але якщо нічого не виявиться, те я повернуся і підстрижу Вас." Твердження вихователя виявилися помилковими, після чого я був свідком дуже цікавої гри: "Наздожену обрию ..." Це був не Олімпійський вид спорту, але мені сподобалося. Тепер у садку було два бандити, батько і я. Потім пішла хвороба фільмом "Гардемарин уперед". Суєта, постійні погоні за бандитами, визволення молодих панянок, усе це відбувалося на ігрових площадках садка. Зрештою перший поцілунок, як подяка за волю. Прощайте чоловічі компанії, так здраствує жіноче суспільство. Я весь свій вільний час проводив з дівчиськами. Батьки вже почали переживати за мою орієнтацію. Але я просто шукав привід... вже в дитинстві в у мене досить добре було розвите уміння схитрувати.

І от я вже в школі. Перший дзвоник, початковий учитель, перша любов, перше хочу, перше не можна. Так пролетів перший клас. Настали канікули. Перший велосипед не змусив себе довго чекати, а з ним і чергові збиті колінки, пішоходи, ДТП і т.п.

9-й клас - перший випускний. Море танців, дівчиська, ґульки до ранку. Але що саме головне перше почуття самостійності: ми самі їхали на таксі.
Випускний 11-го класу не додав нічого нового. От тільки я ще не знав через треба пройти, щоб куди-небудь надійти. У дитинстві я хотів бути те космонавтом, то міліціонером, то льотчиком, але я навіть і представити не міг, що дуже важко вибрати професію від який ти не відмовишся через кілька років. Необхідно було на чому те зупинитися, але пошуки продовжувалися. І вже не пам'ятаю як, мій вибір зупинився на економіці, а якщо бути точним на економіці підприємства. Вступні іспити пройшли успішно. Цей вибір напевно кожної людини робить небагато старше, і дає перший досвід рішення питань які можуть уплинути на усе твоє життя.

І от присвята в студенти. 9-й навчальний корпус ДонНТУ, тоді ще ДонДТУ, центральний вхід, і як зараз пам'ятаю, молода людина роздавала газети для студентів, що вступили. Я взяв газету в руки і швидко оглянув очима. Не знайшовши для себе нічого цікавого, склав її і поклав до кишені. І вся моя увага кинулася на сцену, де пекли, танцювали і виступали команди КВН. В мені вирувала біла заздрість усім тим, хто виходив на сцену. Я там теж хотів з'явитися. Уже тоді сцена для мене була не в новинку. Починаючи з десятого класу я був капітаном команди КВН школи №43 і зараз мені цього не вистачало. Прийшов додому і вирішив прочитати газету, що зовсім недавно була в руках студента вже не першого курсу. З другої спроби пошуку потрібної інформації, усі таки знайшов у рубриці кілька рад для поступивших. Один з рад звучав приблизно так:" Для того, щоб добре учитися, ні в якому разі не бери участь у КВН. Я це взяв до уваги і навіть уваги не звертав на суспільну діяльність ". Учився, учився і ще раз учився, як заповідав великий В.И. Ленін.

Один раз мій студентський друг Андрій Лисенко попросив мене зіграти дуже маленьку роль КВН виступі. Я сказав тверде ні, але коли я прийшов додому скусав собі всі лікті, цілих два. Він мене катував щодня і зламав. Я погодився на малюсіньку роль. Але вливши в колектив я зрозумів, що тільки цим справа не скінчиться. Вже в першому виступі я грав далеко не маленьку роль, і після цієї гри я вже не міг просто учиться. Наша не досвідчена команда доросла до збірної ДонНТУ. І понеслася душа в рай, а п'ятий елемент у першу КВН поїздку в місто Одесу. Після чого було ще не мало міст України.

Паралельно займався промоушином, що допомагало підтримувати штани. Перший досвід заробітку грошей для студентів з розвитком. Уже на третьому курсі мені пропонували стати торговим агентом, на жаль на це в мене не було часу. Отже сполучення промо акцій і КВН виступів залишало мало часу на навчання. Але поки я справлявся.

4-й курс давався дуже важко через недостачу часу. Поступово КВВ відходив на більш низьку позицію для переживань. Незважаючи на всі негоди я домігся червоного диплома на першому етапі, тобто Бакалавр. Ніколи не забуду оголошення результатів держ.. Іспиту. Мені ця мить показалася вічністю. Слава Богу поруч були друзі, що підтримали мене в цю важку хвилину.

І от 5-й курс. Вибір теми магистрського проекту, адже це все таки останній курс навчання. Спасибі Бондаревой Ірині Олександрівні за її терпіння. Тільки ми познайомилися і почали тісно співробітничати по питанню диплома, як я занедужав. Устиг підготувати зовсім небагато інформації для написання диплома і занедужав. Якби не Ірина Олександрівна я не знаю щоб і робив.

Зараз працюю торговим агентом у першій у Донецькій області фокусній команді, по продуктах від двох компаній і ,звичайно ж, працюю над своїм "випускним" проектом. Але вже не сиджу в бібліотеці, як це було на першому курсі, а більше користаюся сучасними засобами зв'язку, але, звичайно, без письмових джерел не обходитися. Через тиждень останній літній семестр, а може й останній семестр у всім моєму житті.

Більше всього в житті не люблю планувати. Тому що, саме заплановані події не збуваються, принаймні у мене, чи просто події течуть своїм, вільним, ходом. Але можна трохи помріяти щодо майбутнього. Як говорив Задорнов: "За професією хотілося б бути президентом ". Але це вже кому, як повезе. Хоча я вважаю, що своє майбутнє, кожна людина робить сама. Так що, кожний з нас будівельник свого життя. Чим вище стоїть планка, тим більших успіх можна домогтися. Так що будемо дотримуватись слів Задорного.

З вами був Я, Адамович Ярослав.